fayans arası kirleri

aragonit

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2009
125
1
:1shok:kızlar fayans arasındaki kirleri temizlemek için ne kullanıyorsunuz?fayans kalemi diye bir şey varmış kullanan varsa cevap yazsın sonuç nedir?:teytey:

o kalemi bılmıyorum ama fayans aralarına yanı fugalara bref power kullanıyorum ıı oluyor memnunun canımmm...

merhaba arkadaşlar.ben geçen gün tv de izledim.buhar tabancası diye bir alet var.hatta ben konu açtım buraya tavsiyeler bölümüne ama kullanan yok sanırım ki bişey yazan olmadı.alete su koyuyorsunuz ve buhar salgılıyor.fayans aralarına tutuyorsunuz buharı sonrada bezle siliyorsunuz.kullanan varsa almayı düşünüyoruz ama bir cevap alamadım henüz

kızlar şimdiye kadar çok deterjan denedim fayans arası temizliği için geçenlerde cıllıt bank turuncuyu denedim müthiş temizliyor şiddetle tavsiye ediyorum daha önce beyazını kullanmıştım okadar etkili olmamıştı TURUNCUSU süper bembeyaz oldu

bende deterjancıdan aldım fayans arası temizleyici kilosu 1.5 2 kilo aldım ben koridorumu mutfağımı banyomu 2 kez yaptım mavi bi su deterjancı varsa yakında bi sor çok memnunum kullananlarda çokmemnun

ciling bangin turuncu olanı çok güzel çıkarıyor bembeyaz oluyor sıkıp biraz bekliyorum herhangi bir bez veya süngerle üstünden geçiyorum.

koçtaştan derz temizleyici diye bir ürün aldım fıs fıs şeklinde güzel yapıyor gerçekten
çok fazla ovmak falan da gerekmiyor

kızlar şimdiye kadar çok deterjan denedim fayans arası temizliği için geçenlerde cıllıt bank turuncuyu denedim müthiş temizliyor şiddetle tavsiye ediyorum daha önce beyazını kullanmıştım okadar etkili olmamıştı TURUNCUSU süper bembeyaz oldu

arkadaşa kesinlikle katılıyorum c,ilitbang çok güzel yapıyor canım mutlaka denemelisinnnnn​
:lepi:

Koçtaş gbi büyük yapı marketlerde bu iş için özel temizleyiciler var onlardan denemeni tavsiye ederim...

hayırdır meliscim konu açılalı yıllar olmuş gece gece nerden estide baktın da yazdın konuya :KK62: :KK62: madem yazdın bi deneyelim amway i nerden kimden alcam ben şimdi bunu :2:

tarihine bakmadım aslında gezinirken gördüm:KK9: Amway'in bayileri var eğer varsa çevrende Amway satan birileri ondan temin edebilirsin

X