Denizlide burun estetiği olan veya olmayı düşünen arkadaşlar!yazışalım :)

berry20

Guru
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2009
25
0
Denizlide burun estetiği olmak istiyorum ama doktor konusunda hiçbir fikrim yok.Denizlide bildiğiniz deneyimli doktor var mı?acaba izmirde yaptırsam daha mı iyi olur.kararsızım.görüşlerinizi bekliyorum.:1rolleyes:

Son düzenleme:
yanlız degılsın hemserım bende dusunuyorum sen ne yaptın karar verdınmı nerde olucaksın ufuk beyle gorusmeyı dusunuyoruz bızde kardesımle..

benide unutmayınnnnn :KK52: ben denizliye okul için geldim nişanlım burda die :KK69: bende yıllardır düşünüyorum ama bir türlü gerçekleştiremedim..denizliyi bilmiorum pek doktorlarını falan...siz karar werdiğiniz zaman benide haberdar edin lütfen :KK17: şimdiden teşekkürler...:KK71:

kızlar ben şubatın 9 unda tekdende gökhan beye oldum 10 gün oldu şu ana kadar bi problem yok dr.umdan memnunum bakalım şişlikler insin o zaman göreceğiz marifetini :)) beni ekleyip bilgi alabilirsiniz

geçmiş olsun cnm inş istediğin gibi bir buruna sahip olursun...fiyatını öğrenebilirmiyim..ne olur cewap yaz sennn...kimse oralı diil..bende denizlideyim doktor konusunda hic bi fikrim yok
ne olur yardımcı ol..:KK43:((

canım dr.um tekdende gökhan bey şuana kadar herşey iyi geçti daha 16. günüm memnunum dr.umdan bakalım gerisini zaman gösterecek maliyeti 3000 tl

canım dr.um tekdende gökhan bey şuana kadar herşey iyi geçti daha 16. günüm memnunum dr.umdan bakalım gerisini zaman gösterecek maliyeti 3000 tl

cnm çokkkkk geçmiş olsun..nasıl cok agrın warmı bende ıstıorum ama bi türlü cesaret edemıyorum..bi ara fotonu koyarmısın bakalım burnuşuna:)))))istediğin gibi oldumu burnun.. bu arada bu TEKDENDE NE DEMEKK:KK17: denizlili degilim ben burda bılmıorum öle fazla biyer..şimdiden we tekrardan teşekkürlerr...:KK69:

Denizlide burun estetiği olmak istiyorum ama doktor konusunda hiçbir fikrim yok.Denizlide bildiğiniz deneyimli doktor var mı?acaba izmirde yaptırsam daha mı iyi olur.kararsızım.görüşlerinizi bekliyorum.:1rolleyes:

evet bende konuyu merak ediyorum

kızlaar izmirde tanıdğınız ya da eviniz falan yoksa denizlide olun derim çünkü 3 güne bi kontrole bilmem tampona vay bilmem bandaja gidip duruyorsunuz benim ev hastaneye yakın olduğu halde bndajlarla hastaneye gitmek canımı sıktı malum millet bişi varmış gibi bakıyo parmaklarıla gösterip aaaaaaaaa estetik olmuş falan diye ...başka bi şehire gitsen yol masrafı kalacak yer masrafı o ağrılarla yollarda rezillik olur bence ..Tekden denizlide . ticari yolda yani eski garaja yakın bi hastane :)

kızlar ayrıca fotolarımı koymuştum olumsuz yorumlar yüzünden moralim bozuldu ve kaldırdım çünkü benim burnumun dışından çok içinde çok fazla iş vardı içinde eğrilik vardı,süzgeçlerim küçültüldüayrıca sağ taraftan kocaman kemik çıkarıldı ve burnumun dudağıma yakın alt kısmından da kemik çıkarıldı düşünün bi de dışına o kadar üğraştı dr. o yzden benim burnum normal ameliyatlardan çok fazla ödemliydi iyileşmem için daha çok zamana ihtiyacım var tabiki insanlar bunu bilmediklei için olumsuz yorumlar yaptılar o yüz siz siz olun tamammen iyileşmeden en azından 2- ay geçmeden foto koymayın insanın morali çok bozuluyo ... ağrı ve acı durumuna gelince sadece 10 günlük bişi benim ağrım 1-2 gün sürdü tampon yüzünden nefes alamamak canımı çok sıktı çünkü uykusuz kaldım tampon eskisi gibi can acıtmıyo çünkü silikon dikişler alınırken can yanıyo ama bu iş filmlerdeki gibi değilbandajlar açılınca harika bi yüz olmuyo karşında şiş ve salak salak bakan bi yüz oluyo ve sabretmek biraz zor :))

senin içine sindiyse boşwer sen ne derlerse desinler:))) biraz zaman gecsin gör bakk ne güzel olur burnuşun:)))üzülme hiç..sağlığın önemli olan bak zor bi ameliyat geçirmişsin..kimse buna kolay kolay cesaret edemez..tekrar geçmiş olsunnnn:KK69: ama biraz zaman geçsin koy fotolarını bizde iç geçire geçire bakalımm......:)))

kızlaar izmirde tanıdğınız ya da eviniz falan yoksa denizlide olun derim çünkü 3 güne bi kontrole bilmem tampona vay bilmem bandaja gidip duruyorsunuz benim ev hastaneye yakın olduğu halde bndajlarla hastaneye gitmek canımı sıktı malum millet bişi varmış gibi bakıyo parmaklarıla gösterip aaaaaaaaa estetik olmuş falan diye ...başka bi şehire gitsen yol masrafı kalacak yer masrafı o ağrılarla yollarda rezillik olur bence ..Tekden denizlide . ticari yolda yani eski garaja yakın bi hastane :)

teşekkür ederim:KK17: ben diorum ya bilmiorum denizliyi:))saolasınn...

calikusu memnunmusun tekdenden kime oldun bende olmak istiyorum. suan nasıl oldu burnuşun çok merak ettım gormem mumkunmu?:KK61:

acaba ameliyat oldunuz mu?

X