Bebeğiniz kaç haftalıkken döndü kızlar?

prenses84

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Mayıs 2009
440
0
39
ben 30+4üm bebeğim doğum pozisyonunu aldı doktorum normal dioo ama genede erken doğum şüphesinden korkuorumm ilk bebiş cok bilinçsizim :KK43:

gayet normal..dpğuma kadra daha pozisyon değiştirir..endişelenme ii bişi aslında bu...benim pırıtcığım hala ters ,,bende dönmüyo diye endişe ediyorum sezeryan yolu gözüküyo bana...daha var zamanaına ama döner diyolar bakalım...sende skıtıntı yapma...

saoll canımm yaa rahatladım biraz sende sıkıntı yapma daha varsa doğuma döner sağlıkla kucağına alırsın inş

Benimki 35. haftada hala ters. Ama zaten sezeryan tercih ettiğim için çok önemli değil sanırım.

benimki 28 haftalıkken döndü hatta erken doğum ihtimali bile vardı şimdide hala aynı pozisyonda:) inş dönmez çünkü normal doğum istiyorum ve herşeyde normal şimdilik

27. haftanın içindeyken doktora gittiğimde yüzü aşşağıya bakıyo yukarı dönmez tekrar sanmam,yawaş yawaş pozisyonu alır dedi..başı sol tarafımna ayakları sağımdaydı..ama böyle kalma ihtimali de war dimi..inşallah döner de normal doğum yaparım...

allahh yardımm etsinn canımm sağlıcakla kucağına al eftelyaa

Son düzenleme:
27. haftanın içindeyken doktora gittiğimde yüzü aşşağıya bakıyo yukarı dönmez tekrar sanmam,yawaş yawaş pozisyonu alır dedi..başı sol tarafımna ayakları sağımdaydı..ama böyle kalma ihtimali de war dimi..inşallah döner de normal doğum yaparım...

inşallahh canımm bende normal istiorumm ama normal doğumdan korkuorumm bakalımmm hayırlısı

Bende 34. haftayım benim kuzuda hala dönmedi çok dua ediyorum dönsün diye çünkü inatla normal doğum istiyorum bi pürüz çıkmadığı sürece.. Herşeyin hayırlısı tabiki de sağlıklı olsunlarda..

Bende 34. haftayım benim kuzuda hala dönmedi çok dua ediyorum dönsün diye çünkü inatla normal doğum istiyorum bi pürüz çıkmadığı sürece.. Herşeyin hayırlısı tabiki de sağlıklı olsunlarda..

bende suan 34 haftalık oldum canım senin doğum ne zaman tam olarak?

X