İlişki sırasında gelen beyaz sıvı :(

T

tombik_23

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi tombik_23
Kızlar aranıza daha yeni katıldım. bu sorun yüzünden müzdaripim:KK43: erkek arkadaşımla ilişkiye ne zaman girsem beyaz kokusuz bir sıvı geliyor ilişki sırasında bu sıvı tam olarak nereden geliyor? üretra dan mı ( idrar atılan yer) yok vajinadan mı ? şimdiden çok teşşekkür ederim

sadece ilişkiye girdiğimde oluyor başka zaman gelmiyor. internetten baya araştırdım bu sıvı ne diye mantar belirtisinde kaşıntıyla birlikte oluyormuş gün içindede akıntı olur diye o zaman. bende kaşıntıda yok sadece ilişkiye girdiğimde oluyo başka zaman olmuyo
nerden geliyor bu sıvı:KK43:((((( şimdiden teşekkür ederim hepinize:çok üzgünüm:

• Konu Sahibi tombik_23
Kızlar aranıza daha yeni katıldım. bu sorun yüzünden müzdaripim:KK43: erkek arkadaşımla ilişkiye ne zaman girsem beyaz kokusuz bir sıvı geliyor ilişki sırasında bu sıvı tam olarak nereden geliyor? üretra dan mı ( idrar atılan yer) yok vajinadan mı ? şimdiden çok teşşekkür ederim

sadece ilişkiye girdiğimde oluyor başka zaman gelmiyor. internetten baya araştırdım bu sıvı ne diye mantar belirtisinde kaşıntıyla birlikte oluyormuş gün içindede akıntı olur diye o zaman. bende kaşıntıda yok sadece ilişkiye girdiğimde oluyo başka zaman olmuyo
nerden geliyor bu sıvı:KK43:((((( şimdiden teşekkür ederim hepinize:çok üzgünüm:

sanırım sorunumuz aynı.bendede ilişkiden sonra mide bulandırıcı,kokusuz ve süt kesiği gibi peynirimsi şeyler oluyor.eşimde bu konudan şikayetçi.kaşıntı yok normalde.fisfisfis

• Konu Sahibi tombik_23

canım senın o sıvı dedığın sey tamammen cınsellık sırasında senın vucudunda olusmaktadır yanı daha acık yazarsam zevk sonucu olusan vucudunun bir tepkısıdır yanı cok normal kafana takma....

• Konu Sahibi tombik_23
sanırım sorunumuz aynı.bendede ilişkiden sonra mide bulandırıcı,kokusuz ve süt kesiği gibi peynirimsi şeyler oluyor.eşimde bu konudan şikayetçi.kaşıntı yok normalde.fisfisfis

canım senın sorununda tamamen siddetli bir mantar belirtisi bunu tecrubelerıme dayanarak yazıyorum bır an once doktoruna gorun ilaç ve fitil verir..
doktora eşininde ilac kullanmasını istediğini soyle ikinizde için bence...

• Konu Sahibi tombik_23
alla alla zaten iliski sirasinda o sivinin olmasi gerekmiyor mu ben birsey anlamadim:uhm:
usteliktee ilk mesaj ve garip bir soru kizlar ben mi yaniliyorumm...??

Son düzenleme:
  • Konu Sahibi tombik_23
canım senın o sıvı dedığın sey tamammen cınsellık sırasında senın vucudunda olusmaktadır yanı daha acık yazarsam zevk sonucu olusan vucudunun bir tepkısıdır yanı cok normal kafana takma....

bence de tamamen böylee
o sıvı gelmmiyosa sorun var demektir

• Konu Sahibi tombik_23
Ahh ah.. Açıp bir kitap okuyun bari yapmadan önce.. O sıvı gelmesi gereken sıvı.. Kayganlaşması açısından..

• Konu Sahibi tombik_23
neden cahillik olsunki? bilmiyordur ve öğrenmek istemiştir kızlar. Ne var bunda anlamadım.

Bende benzer şeylerden şikayetçiydim,kaşıntı falan yoktu ama sıvı geliyordu,doktor mantar değil enfeksiyon dedi. Bence yinede bir jinekoloğa görünmekte fayda var sanırım.

• Konu Sahibi tombik_23
abartmayın isterseniz. kimsenin cinsel yaşamı kimseyi ilgilendirmez!! konuya varsa yorumunuz yapın ! yoksa kimseyi yargılamak size düşmez!

konu sahibi arkadaşım. bahsettiğin beyaz sıvı mantar olabiilir. mantarın onlarca çeşidi vardır. illaki kaşınması gerekmez. ayrıca enfeksiyon olabilir. bunun için bir doktora görünmen senin için iyi olacaktır.birde ilişkide hijyene çok çok dikkat etmelisin.ilişki sonrası hemen duş alman ve ya genital bölgeni temizlemen gerekir..

ben de de oluyor. bu sıvı bahsedildiği gibi zevk sıvısı:) ancak dr un bana söylediği bir enfeksiyon halinde bu sıvı beyaz renkli olarak gelirmiş. kesik süt gibi.. sıvının korkutacak bir yanı yokk ama renginin beyaz olması bir enfeksiyon belirtisi, kesinli,kle.. hijyene çok dikkat etmelisin, hem sen hem de eşin. yaklaşık 1 yıldır dikkat ediyorum daha olmadı. dr a git canımm ama önce temizlik.

ben bir sorun olduğunu sanmıyorum. Zaten enfeksiyon olduğunda çok fazla bel ve kasık ağrısı yapıyor kendini belli ediyor yani. Ben iki kere idrar yolu enfeksiyonu geçirdim. O sıvı her ilişkide olabilecek bir sıvı yani vücudumn ürettiği bir kayganlaştırıcı. Bunu zaten ilişki sırasında anlarsınız rahatlamaya başladığınız anda bu sıvı gelmeye başlar bir anlamda rahat ilişki içindir bu sıvı. Ayrıca enfeksiyonda sürekli bir akıntı oluyormuş bunu da bana doktorum söylemişti..

sıvı doğru ama beyaz olması oda normal akıntının zevk sıvısına katılmış hali bence

Merhaba arkadaşlar. Bende de ilişki sırasında bu beyaz süt ibi akıntıdan geliyor. Zevk sıvısının beyaz şeffaf yani ( çiğ yumurtanın beyazı gibi) olduğunu biliyorum. Yalnız bu sıvının ne olduğunu çözemedim. Mantar deseniniz, değil çünkü kaşıntı falan yok. Acaba enfeksiyon mudur? Rahim ağzıyla falan ilgisi olabilir mi? Bu şikayetten doktora giden arkadaşlarımız cevap verirse çok memnun kalırım.

evet mantarla ayrımı keşıntı ve sürekli olmamasıymış bu akıntının.

X