Ortalama Burun estetiği fiyatları

ben devlet hastanesinde amaliyat olmak istiyorum acaba sakıncası olur mu? bir doktorun hastalarını nerde bulup konuşucaz peki?

Kızlar Bağdat caddesinde benim doktorum bizim aileden ben 6. Yim burun estetiği olan Wè çok uygun lokal sedasyon la 2 saatte halledioyıllardır kemerli bna göre büyük olan burnumu yaptırmak di isteğim ama hep o korkunç videolar saçma sapan yorumlar allahım inanmış demekki ama hepsi koca bi yalan bugün 13. Günüm Wè tek bir ağrı kesici içdim oda ağrı baslarsa diye kesinlikle hiccccccc bi zorluğu yok şekil dersek perşembe bendim ciko hoş duruyo burnum ama henüz küçük buruna alisamadim

Kızlar Bağdat caddesinde benim doktorum bizim aileden ben 6. Yim burun estetiği olan Wè çok uygun lokal sedasyon la 2 saatte halledioyıllardır kemerli bna göre büyük olan burnumu yaptırmak di isteğim ama hep o korkunç videolar saçma sapan yorumlar allahım inanmış demekki ama hepsi koca bi yalan bugün 13. Günüm Wè tek bir ağrı kesici içdim oda ağrı baslarsa diye kesinlikle hiccccccc bi zorluğu yok şekil dersek perşembe bendim ciko hoş duruyo burnum ama henüz küçük buruna alisamadim
Fiyatı ve dr. adı hakkında bilgi werir misin

Hepinzie geçmiş olsun kızlar.Bu doktorlardan hangini tavsiye edersiniz.Bende olmak istiyorum,ssk estetiği karşılamıyor.Benim burdumda deviasyonda var.
haseki de ssk geçiyor bir arkadaşım orda deviasyon yaptırdı toparladı hemde dr çok güzel oldu bi görüş bence birşey kaybetmezsin sadece 20 tel alçı parası vermiş

merhaba ben de yücel sarıaltına burun ameliyatı olmak istiyorum ama tabi artık devlette çalışmıyor. o yüzden de fiyat biraz tuzlu :) ben kendisi hakkında pek yorum göremedim.. oyüzden de biraz tereddütteyim..başka olan var mı acaba yücel beye ameliyat??????

merhaba ben de yücel sarıaltına burun ameliyatı olmak istiyorum ama tabi artık devlette çalışmıyor. o yüzden de fiyat biraz tuzlu :) ben kendisi hakkında pek yorum göremedim.. oyüzden de biraz tereddütteyim..başka olan var mı acaba yücel beye ameliyat??????

Arkadaslar ben 1 ay once ameliyat oldum erzurumda devlet hastanesinde estetik cerrah op.dr yucel sarialtin yapti ve sonuc super ve odedigim ucret sadece 250 tl onuda hastaneye yatiriyoruz zaten ve dr ilgisi alakasi super ben cok para veripte husrana cok ugrayan hasta gordum sadece cok iyi arastirin ve cok paralarda vermeyin devlet karsiliyor butun masraflari

X