Ortalama Burun estetiği fiyatları

ben sadece burun ucu estetiği düşünüyorum. acaba onun fiyatı da çok pahalı mıdır tam burun estetiği gibi?

yakup bey'e internetten, sitesinden sorsak cevap verir mi acaba fiyat konusunda?

Valla burun estetiğinden para kısmak yapılabilecek en saçma işlerden. Sonra keşke demeye başlarsınız. Bir sene sonra olsun ama en azından içinizde bir şey kalmasın. Fiat en küçük problem, o yüzden paradan önce doktoru düşünmek daha mantıklı. Benden söylemesi :).

Oncelikle herkesin ictenlikle bilgi paylaşması çok guzel..
Ben de Yakup Avşar'la görüşmek istiyordum ama fiyatları okuyunca şok oldum ve hayal kırıklığı yaşıyorum!! :KK43:(

Son düzenleme:
Fiyattan çok doktoru araştırın. Doktora güvendiyseniz ameliyatınızı olursunuz. Ben Ömer Refik Özerdem ve kerdeşi Gökhan Özerdem'e 2 sene önce burun ameliyatı oldum. En son bir arkadaşım meme ameliyatı oldu ve çok olmadı ama kuzenim de burun ameliyatı oldu. 2 uzman olarak ameliyatlara giriyorlar sıklıkla ve fiyatları ortalama kalıyor denilenlere bakılınca ama az anestezi süresi ve olası komplikasyon riski de 2 cerrah girdiğinden oldukça düşük kaldığını varsayarsak mantıklı görünüyor:))

burun ameliyatını doçent dr ömer özerdem e oldum meme silikonu ile beraber 7500 tl verdim üstüne de yüzüme ve dudağıma yağ enjeksiyonu yaptılar. çok memnun kaldım sonuçtan öneririm

Super ya butun bilgiler doktorlar bi arada, bunlari ekleyen arkadasa tsk ediyorum :)

slm kıslar aranıza yeni katıldım ben bir kere burun estetiği oldum fakat burnum hala kocaman ve etli sorun daha çok ucunda...Ben A.Emre İlhan YA DA Teoman Doğan'a arasında tercih yapıcam burun estetiği olacağım zaman ama fiyatlar çok pahallı...

Emre İlhan....8500 tl....
Teoman Doğan...5000-10000 tl arasıymış....

Bu arada kıslar ilk ameliyatımı Doç.Dr NACİ KARACAOĞLAN'A OLDUM VE SONUÇ KESİNLİKLE İSTEDİĞİM GİBİ OLMADI...ÇOK İLGİSİZ BİR DOKTOR...MÜMKÜN OLDUĞU KADAR İNSANA ULAŞTIRABİLİRSEM KAR DİYE DÜŞÜNÜYORUM ÇÜNKÜ NELER ÇEKTİĞİMİ BİR ALLAH BİR BEN BİLİYORUM:KK43:

Bu mesajında ameliyat olmuş ama öyle yanlış bir hata yapmış ki aşağıdaki başlıkta hala arayışta olduğunu söylemiş ;

Şimdi gelinde bu kişiye güvenin .... Ucuz reklam kokuları bunlar... Artık deşifre edeceğim bunları yeter...

Merhaba, bence de eğer zor bişey değilse lütfen deşifre et. ben buraya burun estetiği için girmiştim sonra üye oldum. Hala ameliyata karar veremedim ama zaman içinde diğer konu başlıklarına da bakar oldum. Sitenin içeriğini çok beğeniyorum ama böyle reklam yapma adına sahte yazılar olunca da insan sinir oluyor. Bir eleştirim de konu başlığı dışında chat yapan arkadaşlara olacak. Eğer görüşmelerini msn ya da başka bir sayfadan yaparlarsa iyi olur çünkü o konuyla ilgili yorumları okumak eziyet haline geliyor, insan bıkıyor.

Merhaba Arkadaslar benımde çocuklugumdan berı burnum kanıo ve hem estetık opr.hemde bu sorunumdan kurtulmak ıstıyorum ama kararsızım Nazım Çekeş Mi Süreyya Şeneldimi Hangisi Daha İyi Acaba ?????????????????

Haric Benim Turkiyeye ucus billet $2000 dollar ($3,500TL)

Cemil turgay 3500TL

Serhat tuncer 6000TL

Ahmet karacalar 7000TL

Naci celik 7700TL

Nazim cerkes 9000TL (resmen sacmalik hele benim burnum icin diyorum)

Yakup avsar’a da Email gonderdim ama kendisi randevuda ancak fiyat teklif edicegni soylemisdi onada zamanim yok.

selam kızlar burun ameliyatı olmak istiyorum ama benim de kafam çok karışık. bu konu hala konuşuluyor mu bilmiyorum . sitede yeniyim. umarım kafamdaki soru işaretleri silinir ve kendim için en iyi doktoru bulamama yardımcı olursunuz :KK43:(

Bende doktor arayisindayim 2.ameliyat icin ...Her doktorun tarzı başka gibi geliyor fotograflardan birsey anlamak imkansız ...Cok pahalı olmasın ,Dr.cok genc olmasın ,acaba nefes alabilecek miyim ?,KBB ciye mı yoksa estetikciye mı ameliyat olmalı ?
Bildigim tek şey bu is şans meselesi ...Her doktor hastası icin mükemmel seyler yaratmak ister .Bence tecrübeli ve evet iste bu diyeceğiniz Dr in yakasına yapışın .:)Bulana kadar aramaya devam :)ama bilmelisiniz ki burnunuz cok güzel olunca Angelina Jolie olmayacaksiniz - aranızda bazı şanslılar olabilir -:)Doğallıktan uzaklaşmayın yüz bir bütündür cok güzel bir burun değil yüzünüze uygun burun isteyin ..
Sevg.

Ben 2 kere iyice arastirmadan doktorlara gittim ve simdi anliyorum ilk ameliyatta doktor seciminin ne kadar önemli oldugunu. Kizlar sakin ha sizde ayni hataya düsmeyin. Basta arastirip ve mümkünse paraya kiyip (eger imkaniniz varsa) iyi ve deneyimli doktora gidin yoksa arkasindan gelen ameliyatlar hem riskli hemde cok pahaliya mal oluyor.

X