Bebek sağda ise erkek-solda ise kız mı ?

canım biz iki kız kardeşiz annem ikinizde soldaydınız diyor am ben bu ayrımı yapamıyorum.benim göbegimin sol tarafında catlaklar olustu.benimkide kızz

ya genelleme yapmak yanlış her konuda belli olmuyoorrrr
benim solda kız
arkadaşımın solda kız
ama başka bi arkadaşımında solda o erkek
ve başka bi arkadaşımın sağda ama kız

benimde kızımın hamileliğinde kızım soldaydı:emir_bebek:şimdi ise oğlum olacak ve sağda:ecrin_bebek:

bence bunlar hürafeden ibaret yada bana uymadı :))
tatlı yedim ve kızım hep sağdaydı :KK66:
sağlıkla gelsin bebişleriniz

Nasil sag da yada solda olur ki ? kafasi sagda ayaklari solda tebikliyor beni oglusum..: ))

demek herkesin farkli.

canim hep hareket ediyo ama genelde odası sanki solda kızın

cnm bence bu çok saçma.çünkü normal bi hamilelikte bebek sabit bir yerde durmaz sürekli hareket halindedir.ama kadının şayet çift rahmi varsa veya çift başlı rahmi varsa bebeğin sağda veya solda durması gibi bi olay söz konusu olur.benim çift başlı ramim var ve hamileliğimde bebeğim sağ tarafımdaydı erkek oldu ama bu tamamen tesadüf kızda olabilir.bu sözler hurafe bence.inanmayın yani

ne kadar doğru bilmiyorum ama benim oğluşum hep solda sağdan nadir vuruyo kafasıda sağda zaten:)

benim oğlum sağdaydı ve hep tatlı yedim ki hiç sevmeyen biriydim bunlar bende tuttu yani

35 haftalık hamileyim başından beri hep sol kasığım ağrıyodu sol belim ağrıyodu bebeğim erkek ama şimdilerde de hep sağ tarafta ağrı oluyo :KK70: farketmiyor demekki

slm kızlar bende 12 haftalık hamileyim, geçen ay ultrasonda bebek tam ortadaydı şimdi ise genelde sol tarafımda hissediyorum ara ara seyirme oluyo bu hafta itibariyle bebek yukarı doğru cıkacakmış sanırım cıktı da ve yine ortalarda bir yerlerde sol tarafımda hissedemiyorum artık! ayrıca sadece tuzlu ve tatlı yiyorum sütten ve limondan tiksiniyorum, çok bulantım var :KK43:( ilk bebeğimiz biraz göbeğim çıktı ve cinsiyetini çok merak ediyorum, tüm gebe arkadaşlara bebeklerini hayırlısıyla kucaklarına almalarını dilerim

ilk hamileliğimde, bebeğimi ilk solda hissettim erkekti :emir_bebek: ekşide yedim tatlıda hiçbişeyi ayırt etmedim; ikinci hamileliğimde, sağda hissettim kendini geç gösterdi kızmış :ecrin_bebek: tuhaf bişekilde 3 aydan sonra tatlıdan tiksindim daha yeni yeni hafif tatlılar yiyiyorum.

bence bünye meselesi

öyle bişey varsa desenize bnm kızım omayacak tek tüpüm var benm :KK43:

Benim de ilk aylarda sol kasigimda agri oluyordu kizim olacak insallah.Ama simdi hep sagda kafasi asagida ama bacaklar vucut hep sag tarafimda

benim kız hep soldaydı.Şişioyrdu orada.Kıpırdamasını bekleyince gözüm hep sol tarafa bakardı.Demekki soldaymış.ben inaniyom.

ben oglumda ve kizimdaki belirgin farklari söyle anlatayim...oglumda tam 7 ay migde bulantisi cektim kizimda ise sadece 3 ay..oglumda siddetli bas agrisi vardi kizimda ise hic olmadi..oglumu karnimin yukarisinda tasiyordum ve buyüzden cok fazla kaburga agrim oldu..erkekler yukarida olur derlerya bunu dogruladim sanirim..kizimsa cok asagidaydi ve asiri kasiklarima baski yapardi..bunun disinda oglumda et görmeye bile dayanamazdim..kizimdaysa ne bulduysam yedim..ama ilk aylar canim limon gibi eksi yiyecekleri cekiyordu..hissetmeye gelince iki taraftada hissettim herhalde ayirt edemiyorum..benim bulabildigim farklar bunlar...

gebe kaldığımdan beri sol tarafımda korkarım doğumdan sonra orada koccaaaaaa bi cukur kalacak :)) şu durumda kızınmı olacak dersen hayır allahım nasip ederse oğlum olacak :)

benim oğluşum ilk aylar hep sağdaydı şimdi heryede resmen karnımın içinde tur atıyo çok hareketli maaşallah naza deymesin.....:nazar:

X