Bebek sağda ise erkek-solda ise kız mı ?

istersen tekrar bak ben hiç yorum yazmadım.sadece okudum okadar.benimde iki kızım var.daha iki aylık sonuncusu.ama üçücüyü yapmak istiyorum ama bi yandanda korkuyorum ya kızolursa diye.ben ikincide denemedigim yöntem kalmadı.yumurtlama günleri dahil.ama rabbim kızı uygun gördü demek.yani pek inancım kalmadı şu gün olursa erkek olur diyene.ne bilem o zaman bende neden tutmadı degilmi..
eşini tahmin ediyorum canım ne kadar güzel.rabbim kucagınızada almayı nasip etsin.keşke bizde o günleri görebilsik.bakalım nasip olacakmı..
banada 14.hafta kesin erkek demişlerdide eşim ne kadar mutlu olmuştu.ne yersin ne içersin.dur sen elleme ben yaparım oglumun annesi falan:sinifsinif:..bilmiyorum..daha fazla yazamayacagım duygulandımm.eski günler aklıma geldii.kız oldugu kesinleşince adam mosmor oldu.onuda unutamıyorum......((((((((((((((

canımsın ya valla bende bunları okuyunca çok duygulanıyorum çünkü bende aynıyım:CüvCüv:.benım eşim bana hiç bi zaman demedi oğlumuz olsun diye kzı çocuklarını çok seviyo.en çok isteyen benım bi oğlumun olmasını.ne kadar çok istersem inadına olmuyo ya ikincidede tuturamadık üçüncüye allah kerim valla

esmerim bazen esiyo işte kötü oluyorum.çok üzülüyorum..ürekli bunu düşünüp duryorum ya olmazsa diye.bazende okadar düşünme boşver diyom..iştebi gelip bi gidyo duygular..iyim canım..sagol.iyiki varsınız..

esmerim bazen esiyo işte kötü oluyorum.çok üzülüyorum..ürekli bunu düşünüp duryorum ya olmazsa diye.bazende okadar düşünme boşver diyom..iştebi gelip bi gidyo duygular..iyim canım..sagol.iyiki varsınız..

helenx ciğim ben 3. hamile kaldığımda ilerledikçe hamilelik eşim umutlanmasın diye hep bu da kız diyordum eşime...erkek çok istiyor biliyorum ama ben onu hep kız diye motive ettim... senden erkek çıkmaz diyordum çok bozuluyordu kaydirigubbakcemile3 ...ama ben 3 tane kızım olsun da isterdim kız çocukları başka..bazen kendimi teselli ederdim eşler bizi hep mutlu ediyor muu ne yapalım kız olsun derdim içimden..ama ilk baştan beri sürekli tatlı yememden anladım erkek olduğunu...birde kendini gizliyordu ultyrasonda herkes bu da kız diyordu ama doktor görmeden erkeğe benziyor dedi...innanın doktora hiç sormadım cinsiyetini doktor da şaşırıyordu ben diyordum ki sağlığından haber verin ama onlar yined eağız alışkanlığı söylüyordu göremedik cinsiyetini diye...kaydirigubbakcemile3 ALLAH HERKESİN GÖNLÜNE GÖRE HAYIRLISINI VERSİN ...ben erkek çocuklarından çok korkarım gördüklerimden dolayı çok yaramaz oluyorlar büyüyünce iş tutturamayınca iflas ediyorlar hele blue çağları amaann yarabbi...anlatılanlardan biliyorum bende..

geçen en son randevudan geldiğimde akşam eşime dedim ki yaa doktor yanlış görmüş kızımız olacakmışş amaaannnadam şöyle buz gibi kaldıı kaydirigubbakcemile3 şimdi yazarkende çok güldüm .. benim yanım da fazla da sevinemiyor ben kız erkek diye ayırt ediyor gibi geldiği için kızıyırum yaa ilk duyduğunda ziyafet vereceğim ama kızarsın biliyorum dedi ağzımı aradı bende evet dedim çok kızarım 40 ında ziyafet verirsin dedim :eek:klava:

ben inanıyorum,benim iki oğlumda sağımdaydı,kızkardeşimin solunda ve kız,arkadaşımın sağında erkek olduğunu öğrendi.

benim sağda ve kızım olucak

Benimde bebeğim solda ama kısmetse oğlum olacak inşallah..

Burdaki yorumları okudumda erkek olması için ne yaptınız gibisinden bi arkadaşımız tek ilişki ve adete kadar başka ilişki yok demiş ama bence bununla alakası yok tamamen nasip..Ben yumurtlama dönemimde 5 gün ard arda oldu ve ondan sonrada devam ettik ama oğlum olacak..Bunun bir duası varmış büyük hocalarda söylüyor erkek olmasını isterseniz diye araştırıp o duaları okuyabilirsiniz..Benim ilk olduğu için kız erkek fark etmiyordu bende 2. de kız olsun diye dua edeceğim..Allah gönlünüze göre versin.

benim sagimda kizim olacak oglumda sagimdaydi

benim bebeğimde sağımda öle bi kabarıyorkı armut gibi oluyor karnım kızım olacak insallah

çok ilginç değil mi yazılanlar??sağ sol :KK37:
bebeğin cinsiyetini erkekten gelen kromozom belirler aslında....
X kromozomları siz sola Y kromozomları sezin yeriniz sağ taraf marş marş denmiyor içerde....arkadaşlar ben de ilk gebeliğimde duydum buna benzer bişey...tam tersi erkek bebek sol da kız sağda dediler bana da...benimki sol taraftaydı,karnımda öldü aldılar erkekti....inanır gibi olmuştum ama herkes farklı yerlerde de hissedip erkek olunca ya da kız ben de artık kesiiiiiiin inanmıyorum....hurafe dir....
kafanızı takmayın....
Rabbim önce sağlıklı sonra da hayırlı evlat nasip etsin....
hayırsız olmuş erkek olmuş neyleyelim değil mi???

Valla sag sol meselesini anlamadim gitti.. Simdi sagda diyince kafa sagdami oluyor? Yada ayaklar sagdami oluyor? benimki sagda kafasi ve solda ayaklari.. Ama her yerinde hareketli.. Bu durumda kiz mi olmasi lazim?

benim ilk hamileliğimde soldaydi kız oldu ikincide solda ama aşermem çok farklı bu ne olcak acaba

selam arkadaşlar benim sol yumurtalığım 9 sene önce alındı .yumurtalık alındıktan 6 ay sonra hamile kaldım bir oğlum oldu şimdi yine hamileyim yine nasipolursa oğlum olacak
sağyumurtalık erkek derler doğru sanırım :KK70:

benim bebeyim 5 haftalık sol tarafımda atmalar hısdıyorum bebyım kızmıdır bu bilgiler nekadar dogru acaba

Benimde kızım soldaydı ilk zmanlar için zaten bu söz de soğru yanlış bilmem ama genelede çevremde tutmuştur.Hatta ninemiz vardı eliyle hamile lere bakar(karınlarına dokunur) cinsiyetini diyiveriirdi:21::21: civardan gelenlerde olurdu çook eskiden tabi köyde idi kendisi hepte tutardı.Sorardık söylemezdi büyüyünce öğrendim sırrını ama kendisi rahmetli oldu hala dua alır :KK3::KK3:

Benimde uc kizimda sagdada oldu soldada simdi yine hamileyimbunuda sagda hissettim ama size tuyo vereyim sag karin boslugumda hissediyorum hepyukarda ve rabbim nasip ederse oglum olacak

En kolayı gebelik belirtilerin başladığında sağ kasınğındamı bi farklılık oluyor yoksa sol kasığındamı (ağrı,batma,seyirme vs..)

bunlara göre cinsiyet belirlenmezki benimde nasip olursa oğlum olacak ama kafası hep solumda doktorda ultrasonda kafasına bakarken soluma tutuo. bizde hep sol kız bilirdik ama değilmiş.. insan haliyle merak edio ama sağ sol meselesine takıpta ümitlenmekte yanlış.. önemli olan rabbimin herkese hayırlı olacak bir evlat vermesi..

Bunlar stresli bekleyişlerin sonucunda tatlı eğlence bana göre nasılki hamile kalmadan olucakmı olmucak mı yadırganmıyorsa bununda yadırganmaması gerekir diye düşünüyorum ..Tabiki allah bilir ama keyifli bi bekleyiş böyle acabalar hoş bence :KK70: sağım da benimde olan bitenler eğer olurda hamilelik gerçekleşirse kocaman yazıcam buraya :KK54::KK54::KK54:

X