Bebek sağda ise erkek-solda ise kız mı ?

:nazar::emir_bebek:galiba bu soylenenler dogru cunku annem bende sol tarafıhep tekmelermısım benımde sımdı oglum olacak hep sag tarafımda sanırım sagda olunca erkek solda olunca kız dıye soyleynler haklı, tabı saglıklı olsunlardaa...herkese hayırlı doğumlar:KK49::nazar::emir_bebek:

kızım hep sağ tarafımda idi.bu hamileliğimde en baştan beri solda

dr.um erkek dedi...

5 ay öncesine kadar be tez'e inanırdım... oğlum sağ tarafımdaydı geçen yılda ikiz kız bebeklerime hamileydin sol tarafımdaydılar ama bu gebeliğimde ise sağ tarafımda cinsiyeti ise kız :nazar: demek ki cinsiyetle ilgisi yok kişiye göre değişiyor:KK49:

benim kızım heeep sağda yatar sola çalışırdı:KK1: evet sola çalışmayı açalım resmen sol tarafımdan ayagı bigün çıkacak diye bekledim:KK53: yani erkek olsaydı tam bir messi olacakmış:KK9: ama kızım olduuu annesinin kuzusuu

benim kızım da hep sağımda duruyor. bebek cinsiyeti sağda ya da solda durmasnı belirlemiyor diye biliyorum

Arkadaslar kadin tek basina belirleyici dgilki cinsiyet te babadan ve anneden gelir.kadindan x erkektense x gelirse xx ve kiz olur.ancak erkekten y gelirse xy olur ve erkek olur.Allahin takdiri yani bencede hurafe

benımkı hep sag tarafımda, kafasını sag kısıma iyice dayıyor bazen ; ama kızım olacak inşaAllah:KK23:

Bende yeni hamiwim bu gun doktora gitdim 3haftalik oldugunu soyledi dikkat etdim doktof hep sag tarafima bakdi bebek qaliba sag tarafda

Hep sağdaydı oğlum olacak benim de

Benim bastan beri hep solumda hissettim, hatta hep sol kasigimda agrilar oldu. Fakat 16 haftada doktor Erkege benzetti.. Kizim olsun cok isterdim iki oglandan sonra.. Insallah doktorum yanilmistir :KK43:

Benimkide kız bildiğin sağ tarafta yaşıyor resmen hep sağda toparlanıyor

Ilk gebeligimde doktor 10 haftalik ken cinsiyet tahmininde bulundu.bu kadar erken olur mu diyince de bebeğin sağda % 97 erkek bu dedi.halk arasinda da bu yolla belirliyolar cinsiyeti dedi.ama 2 hafta sonra belli oldu ki prensesim gelicek.yani demem o ki kızlar inanmayın sağ sol olayina.rabbim ne verirse o.

Ilk gebeligimde doktor 10 haftalik ken cinsiyet tahmininde bulundu.bu kadar erken olur mu diyince de bebeğin sağda % 97 erkek bu dedi.halk arasinda da bu yolla belirliyolar cinsiyeti dedi.ama 2 hafta sonra belli oldu ki prensesim gelicek.yani demem o ki kızlar inanmayın sağ sol olayina.rabbim ne verirse o.

Sizin doktorda mubarek tipdan degilde mahalle teyzelerinden diploma almis verdigi cevaba bak:)
oglum olcak ilk andan beri solumda hatta baska hicbir yerde hissetmedim 23 haftadir gobegimin solu sag tarafa gore daha sis duruyor.
bana sacma geldi bi tahmin olayi

Sizin doktorda mubarek tipdan degilde mahalle teyzelerinden diploma almis verdigi cevaba bak:)
oglum olcak ilk andan beri solumda hatta baska hicbir yerde hissetmedim 23 haftadir gobegimin solu sag tarafa gore daha sis duruyor.
bana sacma geldi bi tahmin olayi
Kesinlikle haklısınız :KK48: benimde en baştan beri solda ve erkek olacak inşallah tabi pipisi dusmezse :)

Kizlar birsey sorcam sizlere bugun doktora gittim kadin doğuma aciline adetimden 1 hafta sonra sol kasigimda sanci olusmaya basladi 3 hafta boyunca devam etti doktora gittim sanci sebebiyle ultrason goruntusu cekti ve hic bir tahlil yapmadi bebekte var demedi test yapmayada korkuyorum hep negatifleri gormekten resmini atsam anlayanlar yardimci olabilirmi kist dediler ama cikolata kistimi dedim yok dedi polikistik kistmi dedim oda yok dedi miyommu dedim oda degil dedi sasirdim kaldim yardimci olurmusunuz bana

Arkadaşlar benim sağda oldu yumurtlama ama bebişim kız olacak , malesef bu teoride tutmuyor

X