Bebek sağda ise erkek-solda ise kız mı ?

kızlarrrr böyle şeylere inanmayalım vallahi ALLAH'ın gücüne gider.......içinizden geçene yani hissettiklerinize inanın....benim son 2-3 günüm kaldı...bir dr erkek dedi ve içimden gelen seste onayladı....ALLAH'ın izni ile oğlum olacak...bu arada sol tarafta oynuyo en çok.... yasakkelime:)

bende 32 haftalık hamileyim bilmiyorum solda olursa erkek sağda olursa kızmı ama benim oğlum hep sağ tarafım daydı hatta drum sola bir bebek daha girer hep sağda yatıryor diyordu tabi büyüyünce sağı solu kamıyor komple kaplıyor her tarafı ama agenelde sağımdaydı bilmem tesedüf bilmem öle bişey var

meraba canım bend e31 haftalık hamişim benimki hep solda cinsiyeti kız bilmiyorum gerçekten sağdayken erkek soldayken kızmı sadece öyle söylerler

7 ayim biti buyutukce sagdan geliyor kibirdilari oglumun...

bence o bünye meselesi içinize ne doğuyorsa doğrudur derlermissss!!! Allah gönlünüzdekini versin... birde ufak cocuklara soruyorum ben masumluklarına ve doğru tahmin edeceklerine inanıyorumm :))))

7 ayımı tamamladım oğlum olacak ve hep sağtarafımda oğluşum solum her zaman boş oldu ssağda ve üstte toplanıp duruyo.

bende 4.ayımdayım hep soldan pıtptılar oluyo sağda hiç olmuyo gibi bişey. kızım olacak inşallah

benimki solda ve ben hamile kaldığım ay sol tarafımdan yumurtlamıştım benimkide kız.

merhaba, ben de yeni üye oldum, 38 haftalık hamileyim bebeğim hep sağda, erkek bebek bekliyorum. Normalde sağıma yatabilirdim, hamile kaldığımdan beri sağıma yatırmıyor. ılk aylarda sadece sola yatmak zorunda kalmak çok zor oluyordu ama az kaldı sabrediyorum :))

Bu sağ-sol olayı bence şununla ilgili:

O ay sağ yumurtalık yumurtlamışsa erkek, sol yumurtlamışsa kız olurmuş..
Çoğu kadın hangi taraftan yumurtladığını hissetmez; ama ben hissediyorum, yumurtam çatladığı gün o tarafta kasık ağrısı oluyor..
Benim sol çatladı, şimdi 14 haftalık..Bakalım kız olursa bu teoriyi desteklemiş oluruz:)

ben sağ yumurtamdan hamile kaldım doktor öyle söyledi kızım olacak
ilk kızım hep soldaydı bu ise hep sağda hareket ediyo

benimde erkek ve hep sağda annanem sağdaysa erkek olur der hep
ama değişiyor tabiki::)))

en başından beri hep solda hissettim kızımı.

benim biri sağda biri solda ikisi de kızkaydirigubbakcemile3

X