pınar 1+ yaş stü devam sütü deneyen varmı

L

liva1017

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi liva1017
merhaba hanımlar kızıma bu zamana kadar devam sütü falan vermedim. artık yaşımıza gireceğiz az kaldı. memeye çok düştük özellikle geceleri.kilomuz falan herşey çok güzel ama uyutmak geceleri kabusa dönüyor benim için memede uyuyor sadece.gece belki on kere falan kalkıyoruz karnı tok olsa bile o yüzden süt vermek istiyorum artık belki daha iyi olur diye markette hep gözüme pınarın1+takılıyor acaba normal sütmüdür kü o.süt veren var mı arnızda bebişlere.

• Konu Sahibi liva1017
arada farklı kahvaltı hazırlamak için kahvaltılık mamalardan alıyorum. yanlışlıkla su ile değil devam sütü ile hazırlanadan almışım. ben de devam sütü hiç kullanmamıştım. markette gördüm, pınarın 6+ devam sütünü aldım onunla hazırladım. aslında ben de pek emin olamadan kullandım. tadı ve kıvamı inek sütü gibi değil. inek sütü değil.
ayrıca bebeğin pek alışkın değilse biberon kullanman da zor olabilir. 1-2 gece işe yarayıp yaramayacağını deneyebilirsin belki.
benim oğlum da daha önceden gecede neredeyse 10 defa kalkıyordu ve her defasında emziriyor öyle uyutuyordum, ben de uyku falan kalmıyordu. eşimin ısrarı üzerine 3 - 4 aylık iken emzik aldık, gece uyandığında ağzına verdiğimizde uyumaya devam ettiğini gördük. sadece uykuya kolay geçmesi için kullanıyoruz emziği. dalınca zaten kendiliğinden ağzından atıyor. gün içinde de vermiyoruz, o da istemiyor zaten. emzikten sonra ben biraz daha uyuyabilir oldum. sonra da gece uyanmalarının sıklığı azaldı. şimdi duruma göre 1-2 kere uyanıyor. eğer emzik kullanmıyorsan uykuları düzene girene kadar bir süreliğine denenebilir belki. Allah yardımcın olsun.

Son düzenleme:
  • Konu Sahibi liva1017
ben de sadece uyuturken emziği ilk günden beri kullanıyorum ewet uyuyunca atıyor kendiliğinden.. inek sütü için hala erken bence devam sütü alabilirsin ben öyle yaptım liva..

• Konu Sahibi liva1017
bende karşıyım inek sütü için daha erken o benim dediğim devam sütü diye geçiyor babamıza bugün aldırıyım denemekte fayda var umarım içert.

• Konu Sahibi liva1017
bi gece inek sütü icirdim .. mamamiz bitmisti mecbur kalmistim..
5 saat falan tuttu.. ishal veya kabizda yapmadi.. dokunmadi yanii

bi kerede aptamil 1 yas sütünü denedim tadi bayagi hos.. sevdide..

• Konu Sahibi liva1017
pınarın 6-12 devam sÜtÜnÜ kullanıyorum Çok ta memnunum.arada bır sÜtaŞın sÜtÜnÜ de verdım dıĞerı kadar sevmedı aslında ama gecelerı mecbur kalınca verıyorum yaŞlarına az kaldı aslında azar azar alıŞabılırler herhangı deĞıŞık bıŞeyle karŞılaŞmadım

• Konu Sahibi liva1017
kızlar biz artık 1 yaşındayız ve devam sütüne geçtik, aptamil 3 mamadan aptamil junıor yada pınar nestle devam sütlerinden verdim içti ama, mama gibi tok tutmuyor, mamayla dört saatte bir acıkıyorsa sütle iki saatte bir ve sütten beri geceleri daha cok uynaıp ağlıyor sütün içinede bisküvi katıyorum ama yinede doyurmuyor neolcak bööle şaşırdım..fisfisfis

X