mart bebeklerinin muhtemel huyları..

shrylz

Guru
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2008
810
628
44
mart bebişlerinin muhtemel huyları;

Koç bebeği (21 Mart-20 Nisan):
Dikkatleri üzerine çekmek için çığlıklar atan bir bebek tabii ki koç bebeği…Diğer bebeklere göre aceleci, çabuk konuşup, çabuk yürüyecek. İdare etmekte zorlanacaksınız, zor günler sizi bekliyor, bu ufaklık inatçı kişiliğini daha küçücükken ispatlamaya çalışacaktır. Dolayısıyla her an kazalar olabilir. Tabii müdahaleler onu yıldırmayacaktır. Sevgisini gösterdikçe siz de kızgınlıklarınızı unutacaksınız çünkü sevgi gösterilerini çok sever. Bir işiniz olduğunda onu kimseye bırakmamayı tercih edin, insanları pes ettirebilir. Cömert olduğundan paylaşmakta zorluk çekmeyecektir. Ama istedikleri olmayınca cömertlikten vazgeçebilirler. Küçükken derslerden kaçabilirler ama dikkat ederlerse herşeyi iyi öğrenirler. Büyük ihtimalle de kitaplara düşkün iyi bir okuyucu olacaktır. Övüldüklerinde başarılı olurlar, saldırgan davranırsanız çalışma güçlerini kaybederler. Düş gücü kuvvetlidir, sert, pratik, idealist ve hayalci… Sabırsızdır, doğum günü hediyelerini açmak için acele edecektir.Onlardan beklediklerinizi genellikle alırsınız. Sürekli ilgisini çekecek işlerle meşgul ederseniz, başınızı daha az derde sokarlar. Hayal gücü dolayısıyla büyüdüğünde batıl inançları olabilir. Küçükken de perilere, cadılara inanır, masallarda yaşar. Ona bütün şefkatinizi ve sevginizi verin, asi karakteriyle baş etmenin tek yolu onu sevgiye boğmaktır.

Balık burcu bebeği (20 Şubat-20 Mart)
Çok inatçı ya da tuttuğunu koparan bir yapısı olmasa da istediğini yaptırmayı bilir. Bunu tatlı gülücüklerle yapacaktır. Sıradan bir yaşam ona göre değildir, hayal gücü onu rahat bırakmaz, sürekli o rutin hayatı aşmaya zorlar. Bu nedenle yapmaları gereken işleri ya da ihtiyaçlarını programlamak zordur. Belki geceleri onunla sabahlamak zorunda kalacaksınız, gece gündüz oyun oynamak zorunda da kalabilirsiniz. Sakin görünebilir ama hayal gücü o kadar hareketli ki işiniz çok zor. Bu kadar çok hayalin peşinde koşarken yeteneklerinin farkına varmayacak ve yetenekleri konusunda teşvik edilmediği zaman kendini kötü hissedecektir. Ona güven verin, kendini keşfetsin. Hassas ve duygusal olduklarından sert davranışlarınız kırılmasına ve gözyaşı dökmesine sebep olabilir. Sempatik ve zeki çocuklardır, çokyalan söylediklerini düşünmeyin, onlar sadece inandıkları hayalleri dile getiriyorlar. Gerçeklerin acımazlığından kaçışı sona erecek ve dünyaya karşı durmayı öğrenecektir.

benim kızımı tarif etmişlermafoldumben.....daha 3 aylık olmasına rağmen kendisinin evimizin efendisi olmasını karı-koca dehşetle izlerken üstüne birde bu ruh halinin onunla bir ömür boyu olacağını okumak içime su serptilaelaelaelaelae.......ne diyim biliyorda veriyor rabbim....bir koça bir koç

ege de balık burcu.kesinlikle doğru.3 aylık ama gülücükler ata ata her istediğini yaptırıyor.öyle gülüyor ki çocuğun yanakları şimdiden kırışacak

alya kova burcu..
bu yüzden pek br şey diyemicem.yalnız inat değil sanırım şu an için huylarını anlamam için çok erken

batuda kova burcu şimdilik çok aklıllı sakin bir bebek

kova anneleri için kova bebeklerinin muhtemel huyları;
Kova burcu bebeği (21 ocak-19 Şubat)
ınatçı, bağımsız, yerinde duramayan bir güçtür. Erken yaşlarda bile bilgileri ve görünüşleri ile insanları şaşırtırlar. Mantığına uymayan her şeyi tartışır. Dünyayı ve insanları severler. Sakin ve yumuşak başlı olsa da davranışları önceden kestirilemez.Başta okulu sevmese de daha sonra arkadaşları sayesinde okulu da sevecektir. Konuşmak ve arkadaşlık yapmak onlar için çok zevkli bir uğraş. Yapacağı işe şimdiden karar vermiştir herhalde. Bedeni meşgul olduğu sürece daha az rahatsız olur. Ona dikkatini toplamayı, uyumluluğu ve kendini bir konuya verebilmeyi telkin edin.

balık burcu bebekleri,çocukları çok mızmız ve hep ağlıyor diyorlar??sizce doğru mu??

ege de balık burcu.kesinlikle doğru.3 aylık ama gülücükler ata ata her istediğini yaptırıyor.öyle gülüyor ki çocuğun yanakları şimdiden kırışacak

sizin mesajınız içime su serpti yani.acaba hala anlatığınız gibi mi?
bana balık burcu çocukları, bebekleri çok ağlıyor ,çok mızmızlanıyor demişlerdi de...

Slm arkadaşlar benim kızım Zümre de balık burcu.Herkese mavi boncuk dağıtan şirinlikle her istediğini yaptıran bi bebek.Aşırı inatçı bir yapısı var istediğini yapmadan ikna olmuyor ve sizlerin bebekleri de yapıyormu bilmiyorum ama benim kızım mutluyken de kızgınken de heyecanlıyken de aralıksız çığlıklar atıyor.Zümre'nin uyanık olup olmadığını bütün komşularm rahatlıkla farkedebiliyor yani:))Bu alışkanlığı geçer mi hiç bilmiyorum.

beren'im henüz doğmadı muhtemel doğum için mart ayını bekliyoruz öyle merak ediyorum ki neye benziycek huyu nasıl olucak kız annesi olmayı becerebilecek miyim...bilemiyorum :):KK6:

mart bebişlerinin muhtemel huyları;

Koç bebeği (21 Mart-20 Nisan):
Dikkatleri üzerine çekmek için çığlıklar atan bir bebek tabii ki koç bebeği…Diğer bebeklere göre aceleci, çabuk konuşup, çabuk yürüyecek. İdare etmekte zorlanacaksınız, zor günler sizi bekliyor, bu ufaklık inatçı kişiliğini daha küçücükken ispatlamaya çalışacaktır. Dolayısıyla her an kazalar olabilir. Tabii müdahaleler onu yıldırmayacaktır. Sevgisini gösterdikçe siz de kızgınlıklarınızı unutacaksınız çünkü sevgi gösterilerini çok sever. Bir işiniz olduğunda onu kimseye bırakmamayı tercih edin, insanları pes ettirebilir. Cömert olduğundan paylaşmakta zorluk çekmeyecektir. Ama istedikleri olmayınca cömertlikten vazgeçebilirler. Küçükken derslerden kaçabilirler ama dikkat ederlerse herşeyi iyi öğrenirler. Büyük ihtimalle de kitaplara düşkün iyi bir okuyucu olacaktır. Övüldüklerinde başarılı olurlar, saldırgan davranırsanız çalışma güçlerini kaybederler. Düş gücü kuvvetlidir, sert, pratik, idealist ve hayalci… Sabırsızdır, doğum günü hediyelerini açmak için acele edecektir.Onlardan beklediklerinizi genellikle alırsınız. Sürekli ilgisini çekecek işlerle meşgul ederseniz, başınızı daha az derde sokarlar. Hayal gücü dolayısıyla büyüdüğünde batıl inançları olabilir. Küçükken de perilere, cadılara inanır, masallarda yaşar. Ona bütün şefkatinizi ve sevginizi verin, asi karakteriyle baş etmenin tek yolu onu sevgiye boğmaktır.

:emir_bebek:

bebeğim sata göre 20 gün fln geride olduğu için inşallah bu ayın sonunda doğru doğacak ve koç burcu olacak:KK69::KK69:
normalde burçla fln ilgilenmem,günlük yorummuş umursamam ama kişilik özellikleri etkilediğine inanırım
o yüzden de koç ya da boğa isterdim hep
bakalım:KK49:

X