sıcak çok sıcak daha da sıcak olucakkk

nickminkenari

sıkı sıkı tutun
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2008
1.397
21
arkadaşlar 25 haftalık hamileyim sıcakdan ne uyuyabiliorum ne evin işini yapabiliyorm oturdugum yerde şakır şakır terliyorum hava 30 dereceyse ben 60 derece gibi hissediyorum daha önümüzde temmuz ve agustos var üstelik daha da koca göbekli olucaz sizde benim gibimisiniz eşime diyoum ben çok yanıyorum abartıyosun demezmii o öyle diyinde bana dahada bi ateş basıyo.çok stratejik bir hata yapmışım yeni fark ediyorum 2. bebeğime kışın hamile kalmıcamm bana ders oldu

ben daha 12. haftamdayım ama bende cok yanıyorum..oturdugum yerde terler basıyo..
aynen benım esımde abartıyorsun dıyo daha da sıcak basıyor o zmn..

arkadaslar bende sizdenim 29 haftalığım ve sıcaktan tansiyonum düşüp duruyor ewewt simdiden cok sıcak allah yardımcımız olsun.

ya kılımayı acıyorum donuyorum kapatıyoruz yanıyorum kılıma carpıyor hasta olduk:umursamaz:

bende 19 haftalık hamileyim bende bayılcam sıcaktan yaaa :KK43:( oturduğum yerde terliyorum hele bi ev işi bile yapsam çarpıntı bi yandan ter bi yandan atılıp gidicem :KK43:( daha şimdiden böyleyim temmuz ağustosta napcam bilmiyorum. napcaz ki yaa :KK43: geceleri uyunmuyor

sıcağı cok seven ben
hamilelikte dayanamaz oldum :umursamaz:
aynen eşimde abartıyorsun demiyomu
iyice ateş basıyooo

yok yok su erkeklerin bizi anlaması için onlarında hamile kalması lazım

Allah hepimize sabır versin zor yani bende akıllandım bir dahakine ağustosda hamile kalıcam ne sıcakda sorunum olucak nede bebek yaza denk gelicek.henüz 36. haftama girdim daha 29_30 gün var doğuma ama nasıl geçer bilmiyorum.birde bebek bu haftlarda nefes egzersizi yapıyor hadi gelde uyu

sabah kalktıgımda sıcakdan kahvaltı bile canım istemiyo.bir ardak süt içiyorum yarım saat sonra da 1 dilim karpuz.kızlar sizdede uyku çok oluyomu uyusammmm uyusammmm ama uyuyamıyorum öyle uykum var sadece buda sıcakdanmı ki rehavet çökmüş gibiyim

dün gece klimalı olan salonda yattım ya yine göl gibi oldum. ateş basıyo. uyku yok zorlas yemek. az kaldı diye avunuyorum

arkadaşlar 25 haftalık hamileyim sıcakdan ne uyuyabiliorum ne evin işini yapabiliyorm oturdugum yerde şakır şakır terliyorum hava 30 dereceyse ben 60 derece gibi hissediyorum daha önümüzde temmuz ve agustos var üstelik daha da koca göbekli olucaz sizde benim gibimisiniz eşime diyoum ben çok yanıyorum abartıyosun demezmii o öyle diyinde bana dahada bi ateş basıyo.çok stratejik bir hata yapmışım yeni fark ediyorum 2. bebeğime kışın hamile kalmıcamm bana ders oldu

canım Allah hayırlı doğumla kurtarsın inşallah bende 25. haftamdayım ve aynı durum bendede mevcut uyku haram oldu önümüzdeki aylar nasılı geçer düşünmek bile istemiyorum ev kuşu oldum biyere gidemiyorum sıcak yüzünden akşamda aynı bazen çıkdırma seviyesine geliyorum bebişimi düşününce acık ferahlıyorum ama sürekli suyla tebelleş olmuş durumdayım duştan çıkmak istemiyorum ılık duş sürekli tavsiye ederim Allah yardımcımız olsun:icecream:

X