Soğan kürüyle hamile kaldım

K

kuru

Ziyaretçi
4 yıldır gebe kalamıyordum pko hastasıydım 95 kiloydum.doktorlar kilo vermeden olmazzzzzzzzzzz dediler.bende soğan kürü yaptım soğan kürü bitti adet oldum ve bidahaki ay olmadım bir test yaptımki hamileyimmmmmmm..yani soğan suyu kürü faydası oldu.aman aman sizde yapın çok düzenli için...:CüvCüv:

gözün aydın saglıcakla kucagına almayıda nasip eder inşallah rabbim

merhaba kuru abla bende 1 bucuk yıllık evlıyım pko hastasıyım bebek ıstıyorum 1 yıldır olmuyor bende sogan kuru yaptım bıkere 15 gun içtim adetlerım 24 gunde bı gelemye basladı ama bu ay hala olmadım 3 gun gectı allah senı taamamına erdırsın inş bende hamıleyımdır fakan acık kahve akıntılar gelıo sende baska belırtıler oldumu bıde o kıloda hamie kalınca doktorun bısı söledımı banada kılo ver dedıler bende veremıorum gıbı daha cok psikolojim bozuldu:KK43: cvp yazarsan cok sevınırım

kuru hayırlı olsun ALLAH tamamına erdirsin bende 1kere denemiştim soğan suyu işe yaramamıştı bende buay incir kürü yapıyorum inşşallah benimde olur doktor banada kilo ver öyle gel dedi bende 14kilo vermiştim dahada vermeye çalışıyorum bi yandanda incir kürüne başladım inşaallah bende yaşarım bu duyguyu bidaha

tebrik ederim canım:nazar:,darısı bizim başımıza inşallah...:ecrin_bebek:bende pkolu olduğumu yeni öğrendim,acaba soğan kürünü nasıl yapıyorsun?

tebrikler canım çok sevindim allah kucağına almak nasip etsin inşallah

tebrik ederim canımmm darısı bizlerin başına inşallahhh

çok güzel ya çok sevindim allah analı babalı byütmeyi nasip eylesin
bende denedim ama işe yaramadı hala adet olmadı
pco hastasıyım bende
2 yıldır olmuyo maalesef
bende ayağı kilo aldım pco kiloyla alakalı %10 u kadar bile kilo versen iyi diyolar
ama sadece diyolar
olmayınca olmuyo bunu anladım

Tebrik ederim senide eşinide
Sağlıkla kucağına alırsın inşallah meleğini:nazar:

4 yıldır gebe kalamıyordum pko hastasıydım 95 kiloydum.doktorlar kilo vermeden olmazzzzzzzzzzz dediler.bende soğan kürü yaptım soğan kürü bitti adet oldum ve bidahaki ay olmadım bir test yaptımki hamileyimmmmmmm..yani soğan suyu kürü faydası oldu.aman aman sizde yapın çok düzenli için...:CüvCüv:

kürü nasıl yaptınız? Teşekkürler.

X