Tüyleri Azaltmak Için Kekik Yağı

E

EU1

Ziyaretçi
Bi süre önce sanırım internetteydi birisinin 2 hafta süreyle kolundaki tüylere kekik yağını masaj yaparak sürdüğünü ve tüylerin çok azaldığını okumuştum.Ben de hemen sonra kekik yağı aldım bir iki kez kullandım fakat çok kokuyordu herkes yanından kovaladı beni evde odamdan çıkamadım :)) Bir de kaşıntı yapıyodu. Bunu deneyen oldu mu aranızda yada duyan?Tekrardan denesekmi napsak :uhm:

Hiç duymadım ama eğer süper olur.Soğan suyunun iyi geldiğini duymuştum ama onu tüyleri temizledikten sonra sürecekmişiz.

haa unuttum kekik yağını da tüyleri temizledikten sonra sürüyomuşsun tabi

Bir de limon sürülürse iyi geliyormuş.Tüyleri aldıktan sonra.Hepsini bu sitede duydum ama uygulamadım henüz.

Bi süre önce sanırım internetteydi birisinin 2 hafta süreyle kolundaki tüylere kekik yağını masaj yaparak sürdüğünü ve tüylerin çok azaldığını okumuştum.Ben de hemen sonra kekik yağı aldım bir iki kez kullandım fakat çok kokuyordu herkes yanından kovaladı beni evde odamdan çıkamadım :)) Bir de kaşıntı yapıyodu. Bunu deneyen oldu mu aranızda yada duyan?Tekrardan denesekmi napsak :uhm:

Ben koltuk altıma 2 keredir uyguluyorum kekik yağını ama en son uygulamadan sonra bir daha asla dedim. Böyle bir acı yok.

Çok yakıyor. Belki başka bir ya ile karıştırılsa çok yakmaz bilemiyorum. Belki bir kez daha denerim sızma z. yağıyla karıştırıp mesela..

Ben koltuk altıma 2 keredir uyguluyorum kekik yağını ama en son uygulamadan sonra bir daha asla dedim. Böyle bir acı yok.

Çok yakıyor. Belki başka bir ya ile karıştırılsa çok yakmaz bilemiyorum. Belki bir kez daha denerim sızma z. yağıyla karıştırıp mesela..

tüyler alındıktan sonra mı sürülecek bu?

ya ben soğan suyunu denedim bi işime yaramadı tüyler olduğu gibi aynen çıktı

kızlar ben epilatör ile aldıktan sonra roll-on sürüyorum aldığım yere o acayip yakıyor bunu geçen sefer denedim tüyler daha geç ve cansız çıktıbu denediğim yer koltuk altı yalnız.önemli olan yakması herhalde diğer yerlerede limon sürülebilir bence

kekik yağı ve tüyleri aldıktan sonra masaj yaparak sürülüyor yaza doğru yine düşeriz kıl tüy derdine kafamçokkarıştıfisfisfis:teytey:

kekikyağının tüyleri azalttıgını ilk defa duydum kokusunu bilirim böle bi koku yoktur galiba inanılmaz ağır bikoku biz onu özellikle annem hastalandığımızda üşütme olaylarında ayaklarımızın altına sürer zorla bide göbek etrafına nasıl kaşınır acır off ama tüy olayı gerçekse aslında denemek lasım aklımda olucak

offf napacaz yaaa herseyden medet umar olduk.kim ne derse deniyorum kökten bir çözüm bulamadm gitti.bunuda denıyelım.deneme tahtasına döndüm vücudum:)))))))))

ben ufak bi bölgede denedim bunu ama tüyleri aldıktan sonra bir kere sürdüm.geç ve az da olsa cansız çıkarıyo.fakat çok pis kokuyo ve sürdükten sonra bir müddet kaşıntı,kızarma ve şişme oluyo.bu yağın yakıcı bir yağ olmasından dolayı oluyo.ben gece yatarken yaptım sabaha normale döndü herşey.her epilasyondan sonra sürülürse bence bir süre sonra yok etme ihtimali var tüyleri.

ben avonun tuy azaltici kreminin ise yaradigini duymustum burdan kullanan ve memnun kalan varmi

ben aldıktan sonra limon sürüyorum ve gerçekten işe yarıyor arkadaşım önermişti onunkı çok azalmış.

avonun ürününü bende kullandım ama hiç bir işe yaramadı malesefbenneyaptımki

ya ben de karınca yumurta yağını duymustum hatta cok övenler vardı ama denemedm deneyenlede konusmadım hiç bilmiyorum

ya kızlar ben bu tüy azaltmaya yarayan ürünleri yüzümü almadan kullansam olurmu . bıktım yüzümdekilerden ancak almak istemiyorum. ömür boyu bide onlarla uğraşmak istemiyorum. ne yapmalıyım

X