Psikolog ve psikoloji okuyanlar buraya...

asiba

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2009
158
8
baktım hiç psikolojiyle ilgili bişii yok merak ettm:)

aslnda psikoloji okuyan ve psikolog dicektm..kafam nerdeyse:KK70:

ya her bölüm toplaşmıs bizde toplasalım ddm:) bn daa 1. sınıfım:KK70:

ben bu sene lise sona gectm ve mesleklerin artık kafamda yavas yavas sekillenmesi gerekiyor...esit agırlık ögrencisiyim...hukuk işletme uluslararası ilişkiler felsefe veya psikoloji...neredeyse esit agırlık meslek rehberini yazdm ama cok kararsızım...psikolojiyi önerirmisiniz?..dersleri zor mu?..iş imkanı falan..istanbul izmir gibi büyük şehirlerde iş imkanı nasıldır?..cok sordm ama cevaplarsanız sevinirim :KK70:

bende psikoloji okuyorum inşallah büyüyünce psikolog olcam hihoyyyt
hayırlısıyla okulu bi bitirseydim

E noldu toplaşalım demişsiniz 3-5 mesaj sonra bırakmışsınız :)) Daha konuşacağımız önemli şeyler var, meslek yasamız var, haklarımız var.....

bnde psikoloji okuycmm bu sene hazrlıktymm:80:seneye cok mu zor olck acabaaa dersler

ben de varım ben de okuyorum :) 2.sınıftayım ama şimdiden bitirince napıcam diye düşünmeye başladım.klinik psikolojide yüksek yapmak istiyodum ama artık üşeniyorum

bende yuksek lısans yapmak ıstıyorum wee turkce de yapılabılıyomus onu da öğrendım kesn yapıcam:))) ıstanbul da bı unıv. de istiyorum yuksek lısans:nazar::nazar:

bende bu yıl yazmayı düşünüyorum ama korkuyorumda :) kafam çok karışık çok zor mu acaba?ufuk üniversitesi yazıcam ama korku ve endişe halindeyim çok zor bu işler:)

Uludağ/psikoloji, devam zorunluluğu konusunda bilginiz var mı acaba?

kızlar bende sayısal çıkışlıyım ama bu sene edebşyat coğrafyada çalıştım.Psikoloji istiyorum atanması rahatmış diye duydum maaş durumu hakkında bilgi verebilirmisiniz? Bir de okuduğum üniversitenin önemi var mı?

Psikoloji okumak cok zor mu çap yapmak istiyorum 2 yılda bitirebilir miyim benim bölümüm hukuk ama psikolog olmak istiyorum okuyanlardan cevap bekliyorujmm

Benim aklımda en baştan beri psikoloji vrdı sonra hukuk okumak istedim. 2. Sınıftayım ama kararsızlığım devam ediyo bu yuzden çap yapmak istiyorum

X