sezeryanla doğum yapanlar bakarmısınız

adiyef

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2008
548
5
41
Sezeryanla 40 gün önce doğum yaptım.sağ tarafımda beze gibi bir sertlik var.tam dikişlerin üst tarafında.Göbeğimin sağ altında işte. Sizin böyle birşey var mı kontrolüm haftaya da çok korkuyorum.

bende böyle bişey olmadı
istersen haftayı beklemeden git dr.a canım için rahat eder

bende dikişleri kapattıkları bantın yapıştığı yer tahriş olmuştu.
acaba seninkide öyle olabilirmi.kaşınıyodu çok fazla.
kendiliğinden geçti sonra.

Sezeryanla 40 gün önce doğum yaptım.sağ tarafımda beze gibi bir sertlik var.tam dikişlerin üst tarafında.Göbeğimin sağ altında işte. Sizin böyle birşey var mı kontrolüm haftaya da çok korkuyorum.

bende de aynısı vardı geçti sonra.orası iç dikişlerin düğüm yeriymiş.bazılarında bizim gibi daha belirgin oluyormuş.üşütünce de kabarabilirmiş

Aynısını ben de yaşadım canım,dr a gittim,sorun yokmuş,ilaç dahi vermedi,dikişlerle ilgili bişeymiş,geçti yani.Sen yine de bi dr a git.

bende de öle bi sorun olmadı sen bencede git bi ama dikişlerle alakalıdır gibime geldi zaten arkadaşlarda yazmışlar

Benim de sağ tarafımda vardı, geçti sonra. altı dikişin düğüm yeriymiş orası. Öyle demişti dr. um.

benimde sag tarafımda limon büyüklügünde şişlik var dr iç dikişlerde enfeksiyon dedi antibiyotik verdi canım seninkide buna benziyor hemen drne gözük derim.sancısı çok oluyo

Ben de oluşmuştu,hemen doktoruma göstermiştim.
"Hee,ekimoz oluşmuş,korkma çok normal"demişti ve Hirudoid adlı bir krem vermişti.
Faydasını da gördüm kremin.yerimseniben

bende de öyle birsey olmadi canim ama sertlik normaldir icerde dikis var ondandir..korkma birsey olmaz insallah.

sezeryan dikişinin rengi ne zaman normal ten rengine döner? 2 ayı geçti benimki hala pembe tonlarında bir çizgi.

Cnm dikişlerin düğüm yerleri var orda ondan, bendede var fındık kadar

bence haftayı bekleme ben bir yıl oldu olalı fakat bir kaç gündür dediğin prob oldu bende gitcem sezeryan lanet bir olzay:KK43:

X