Soğan suyu bal çörek otu adaçayı hayıt tohumu derken kafam karıştı artık

bebisim52

Tüm varlığım kızımmm...
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2007
5.054
245
yok soğan suyu yok bal tarçın çörek otu polenler adaçayları bıktım artık valla morelim iyice çöktü bunaldım artık biri bişey dese hemen ağlamaya başlıyorum denemediğimiz kalmadı dr hiçbişeyin yok diyo tahlillerim normal ama bitürlü adet olamıyorum 3 aydır artık dr gitmicem bitkiselleri deniyorum onlarda bi işe yaramıyo şimdide ballı çörekotunu deniyorum bakalım onasıl etkiler yapacak bende.

canımbneım yapma sende hıçbişey oluruna bırak anlıyorumsneıo bışıler yapıyoruz ve isteristeemzumıt baglıyoruz yaptıklarımıza ama unutma hakkımızda hayırlısı neyse onu yaşıyoruz ve yaşıycazda bak sana bı lınk göndereyım ben neelr yaptım neler artık bıraktım bi topıkte liste tuutyorum o listeye baakrken aklıma gledı kendı adımı gördum ve son 5gune gırmıısz meger ama unutmuş gitmişim ben send eole yapamaya calış dua et canım içini rahtlamanın en guzel yolu bu bak bunu göreceksın sende .duamdasın...

hamişsin galiba sen allah anlı babalı kucağına almayı nasip etsin cnm çok teşekkürler
allah isyan etmiş gibi oluyorum farkındayım ama nedense gözyaşlarımın önüne geçemiyorum bazen gülüp eğlenim diyorum kakara kikiri yapım diyorum yapıyorum ama sonra tekrar o melankoli halim çıkıyo işte eşim çok kızıyo bana yapma filan diye allahtan o destekçim benim oda olmasa daha kötüydü halim.

hayır canım hamiş değilim hamış olsam bukadr raht bişekılde yazmazdım kısana yazmaktan utanırdım yani.
ama inankı vaktı zamnı var be gulum sakın sıkmacanını dua et bol bol.rabbım şerrden evrene hiç bişeyı boşa yatmamışken başımaza geln hiç bişey boşa yaratılmamıştır değilmi

çok haklısın evt allah ne zaman ne yapacağını kime ne vereceğini bilir .
adet olamamak çok kötü bir durum inanki sinirlerim filan laçka oldum herkez normal tıkır tıkır adet görerken onca şeye rağmen adet olamıyorum çok cnm sıkılıyo.karnım şiş halde geziyorum

Hamile kalmadan önce alerjim için corekotu kullanıyordum kapsül şeklinde. Faydası oldu mu bilmiyorum ama zararı olduğunu da sanmıyorum.

X