Doğuma Hazırlık ares ismi

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Tanrı diye bir şey elbette var.Burada bile annesi ya da babası yabancı olan üyeler var.Bunu da düşünmek lazım.:umursamaz:

tanrı genel bir isim, allah ise özel isim, tapınılacak şeylerin tümüne tanrı denmiş, şahsım adına ben müslüman olduğuma göre ve saadece allaha taptığıma göre allah demenin daha mantıklı olduğunu düşünüyorum, taibi bi başkası budisttir, buda heykeline tapar, o da onun tanrısıdır, ama bizde (özellikle müslümanlarda) allah a.s

tanrı genel bir isim, allah ise özel isim, tapınılacak şeylerin tümüne tanrı denmiş, şahsım adına ben müslüman olduğuma göre ve saadece allaha taptığıma göre allah demenin daha mantıklı olduğunu düşünüyorum, taibi bi başkası budisttir, buda heykeline tapar, o da onun tanrısıdır, ama bizde (özellikle müslümanlarda) allah a.s

alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisa.s.

Sırf farklılık ya da dikkat çekmek adına oğlumun adını Hanimiş koyup ilerde dalga geçilmesine yada okul hayatını zor duruma sokacağıma mahallede 10 tane Hüsnü olsa da Hüsnü koyarım.Unutmayalım ki koyduğumuz isimden mesuluz.

Son düzenleme:
Ares insanların içiNe kötülük salan kişi savaş tanrısı kim insanların içine savas tohumları eken bi tanrının adını tasımak ister hem ne kadar cok tanrıları var bunların yafff

ŞUNU UNUTMAMAMK LAZIM EVET TANRI ALLAH DEMEKTıR AMA HER TANRI ALLAH DEMEK DEĞıLDıR..

bende ares ismini beğenmeyenlerdenim isim bence çok önemli ben çok araştırırım titizim bu konuda
kıyamet günü herkes ismiyle çağırılacakmış ve çocuk anne ve babasından ismi yüzünden bile hak alacakmış çocuklarımıza lütfen doğru isimler verelim. kuran ı kerime uygun isimler olmasına dikkat edelim

Bende kızım olursa Afrodit koyayım da kısmet belki Ares le evlenir. Mutlu mesut bahtiyar yaşarlar. :teytey:

bencede böle isimler çok gereksiz ileride ismini söyledği zaman herkeste bi merak uyanacak isminin anlamı ne diye.türk olan çocuğu yabancı birisi bile zannederler vallakaydirigubbakcemile3

farklı olmak adına konulmuş saçma sapan bir isim....
biri benim çocuğum için bu ismi önerecek vede anlamıyla birlikte...
lafı ağzına tıkarım..
Türk ismimi bitmişte kalkıp yunan mitolojisinden bi kahraman ismi koyacam...
saçma sapan bir isim işte. peeeeh....

farklı olmak adına konulmuş saçma sapan bir isim....
biri benim çocuğum için bu ismi önerecek vede anlamıyla birlikte...
lafı ağzına tıkarım..
Türk ismimi bitmişte kalkıp yunan mitolojisinden bi kahraman ismi koyacam...
saçma sapan bir isim işte. peeeeh....

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkisalkisalkisalkis a.s.

kızım olsaydı artemis oğlum olsaydı eğer apollon koyardım ikizlerse de aynı.:nazar:
zaten apollon ve artemis ikiz kardeşler.:kahve:
....

şimdiye kadar duyduğum en çirkin isimlerden biri servet vaad etseler böyle aptalca anlamlı bi isim asla koymam

X