Bahane'lere kanmakla hatami yaptim ?

sugarfree

1,2,3 TIP Fakültesi ;)
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2009
94
0
Sevgilinizi daha sevgili olmadan önce bir dügünde gördünüz,birbirinizden hoslandiniz ve numaralanirizi degistirdiniz.Telefonlasiyorsunuz,ve telefonda asik oluyorsunuz.Artik kiz olarak onunla bulusmak istiyorsunuz ama gelmiyor,sonra yine bi dügünde görüsüyorsunuz iste el ele gezmeler sarilmalar falan filan bunlar hep dügün ortaminda oluyor.Yani ilk kez bir dügünde tanistiniz,sonra beraberlik esnasinda yine ilk defa bir dügünde bulusuyorsunuz.Baska bulusma hic olmadi.Tam bir senedir berabersiniz,ve aranizdaki mesafe 3-4 saatlik yol.Arabasina atlayip gelebilir,ama gelmiyor,hep gelicem gelicem diye oyaliyor.Bir sene bu böyle devam ediyor.Bahaneleri ise sunlar.
- Isimi birakamiyorum
- Babama ne derim evden bir günlügüne ayrilirsam (27 yasinda ve babama ne derim diyor)
- Annem bu evlilik isine sicak bakmiyor
- Sizin yakinlarda isim var gelicem bulusuruz da o zaman ( tabii yine gelmez,is iptal oldu der)
- Sonra elimdeki mallari satiyim gelirim der
- sana bi tarih veremem,ne zaman canim isterse gelirim der
- Ve en son olarak ben tembelim en fazla 1-2 saatlik yollara katlaniyorum der

Peki bu telefon görüsmeleri olurken askimlar bitanemler seni seviyorumlar,beni birakma demeler,sensiz olamam demeler, evlenelim gibi sözler kullandi erkek.
Peki bu kadar cok seven bir erkek 3-4 saatlik yolu altinda arabasi varken bu kadar bahane bularak reddedermi,yani sevdigi insani görmek istemezmi,ona kosa kosa yanina gelmezmi.Yani istek olmazmi insanda,millet ucaklara binip sevdigini görmeye gider,o ise kendi arabasiyla 3 saatlik yola dayanmaz.
Ve söyle bisey var evli olabilir fikri daha önce benimde aklima gelmisti ama evli bir erkek gecelerce 4-5 saat telefonda konusurmu,yani karisi yaninda olmazmi,bende o kismi anlayamadim ?

Iste anlattiklarimin aynisini ben yasadim,neydi bu simdi ?
Zaten bitti ayrildik, ama ben cok pismanim ona inandigim icin,hersey acikti ortadaydi ve ben hic bunlara dikkat etmemistim, aklim simdi basima geldi.
Sizce böyle birinin sözlerine inanarak hatami yaptim. :mymeka:
Zaten ani bir evlenme karari aldim bi baskasiyla ama yinede bu adamin bana yaptiklarini unutamiyorum ....

Ya bide cok fena birsey var,evlenecegimi duymus,aradi ve dediki eger sen evlenirsen,bende resimlerin var photoshop yaparim internete veririm diyor.Evlenmeyeceksin onunla diyor.Yoksa adini orosp.....ya cikartirim diyor.Ya sen adam olamadin bir kere bile görmeye gelmedin simdimi kiymete bindim dedim.Sen kim oluyorsunda bana dikleniyorsun,ters cevaplar veriyorsun,senin agzini burnunu kirarim,gelirim oraya seni s......(affedersiniz söylemiyorum ama anlamissinizdir herhalde) onunla evlenmeyeceksin,sen benimdin ve öylede kalacaksin,ben gelmiyorum,olabilir,gelemiyorum iste,ama sende baskasiyla evlenmeyeceksin,kir dizini otur evinde.Iste aynen bunlari söyledi.Hemde bagira bagira.Sok oldum resmen tehdit etti.Elim kolum bagli ne yapayim,bende onu tehdit ettim,dedim seninde resimlerin var bende,hele bi yap dedim.Cok korkuyorum ya öyle birsey yaparsa :1shok:

Son düzenleme:
Anlattıklarınızdan hareketle o kişi içi söyleyebileceğim tek bir kelime var. ''Dengesiz'' :nazar:
Dikkatli olun,yıllarınızı harcamayın göz göre göre. :umursamaz:

ay çok ilginç gerçekten
anlamadığım şey neden iki kere gördüğünüz birine aşkım cnm cicim sarılmalar bunları uyguluyorsunuz

yada 2 den dahamı çok gördünüz

ay çok ilginç gerçekten
anlamadığım şey neden iki kere gördüğünüz birine aşkım cnm cicim sarılmalar bunları uyguluyorsunuz

yada 2 den dahamı çok gördünüz

Ben degil erkek hep o sözleri kullandi,sarilmalar ise beraberligimizin ilk bulusmasinda oldu yani sadece sarilma fazla ilreiye gitmedik.Görüs o görüs iste

hayal dünyasında yaşamak bu sanırım..çok tuhaf ama 1 yıl fazla verilmiş bir zaman!çözmek içinde zaman harcama,hatta bunu düşünmen bile zaman ziyanı..

Zaman kaybı en büyük zarar.Ve zararın neresinden dönülse kardır.
Gerçek değilmiş söyledikleri,ben şahsen bunu anlardım.

evli olabilir desem sabaha kaadar nasıl konuşcak bence bundan gizli başka durumlar olabilir başka sevgili flan..
zaten adam herşeyi bahane edio bukadarda olmaz yanii yalanda bi yere kadar millet yer...
umutsuz vakka bu bırakın gitsin ...

e sen aynı gün içinde hem başkasıyla olacak düğünün için gelinlik modelini gösteriyor konu açıyorsun hem de burda bu kişi için ayrı konu açıyorsun.Yazık o evlenme teklifini kabul ettiğin insana.Unutamadıysan, buraya konu açacak kadar kafana takıyorsan niye hemen başkasıyla evleniyorsun? Erkekler yapsa bunu kıyameti kopartırız.

Öncelikle sunu belirtmek isterim,daha öncede "Ask Acisi Cekenler" bölümünde yasadigim bu talihsiz beraberlik icin diger üyelerden yardim istemistim.Fakat bazi arkdaslar hakkimda yalnis yorum yapmis,demislerki daha iki gün önce seviyorum dedin simdide baskasiyla evleniyorsun demisler.Söyle bir gercek var son beraber oldugum insan ile sadece bir kere görüsebildim,1 sene birlikteydik bir kere görüstük,3 saatlik yol farkina ragmen beni görmeye gelmiyordu.Simdi ben bunun arkasindan neden daha fazla yipranayim.Rabbim bi kismet vermis,hayirliki serrin arkasindan gelmis.Son beraberligim mantik ilskisiydi,evliligimde mantik ile olacak.Lütfen hakkimi yemeyin,birakinda mutlu olma cabalarim bosa cikmasin.Belki bazilariniz sunu diyecektir,evleneceksen neden hala eski sevgili ile konu aciyorsun,sizden sadece yorum istiyorum,icimde pismanlik duygusu var 1 yilimi ona verdegim icin,onu bekleyerek gecirdigim icin.Sizden tek istedigim biraz bu pismanlik duygusunu azaltmaniz.Yani demek istedim adamin hareketleri cok acik,hatami yaptim diye bilmek istiyorum,olayi baskalarinin gözüyle yorumlamak istiyorum.sizden rica ederim aldigim ani evlilik karari ile yapilan bazi yorumlar gercekten cok kalp kirici oluyor.

1 senede 2 kere oda başbaşa hiç değil kalabalık düğün ortamında görüşme. vede geri kalan telefon. .yok yine anlamıyorum. buaşklar nasıloluyor. 2 kere görmeyle 1 senede. sanıım bende var bir şey. neyse anlamadığım konuda yorum yapmayım bari. ben kaçar....

insan bu herşey başına gelebiliyor..evet hata yapmışsınız ama bitmiş gitmiş..artık geçmişe değilde geleceğe bakın..

Ben anladım sugarfree yi evet evlenecekte ya düşünün birine inanmış bir beklentisi olmuş sonra ise bu kişinin uygun olmadıgıını anlıyor. Gururu kırılıyor içinde bir öfke var. Bunu paylaşmak istiyor bu demek değildirki o şahsı hala seviyor. Neyse artık bundan sonra önüne bakacaksın evet bir şeyler yaşadım yanlış yapmadım o zaman öyleydi uygun gördüm yaptım de pişman olma hiç bir şey için öyle gerekmiş öyle yapmışsın daha iyi seçenek olsaydı onu yapardın.

sugarfree büyük ihtimale bahsettiğin kişi evli olabilir.. ne evliler tanıdım evlerine sadece arkadaşına gider gibi uğruyolar..
bence artık daha fazla bu konuya takılma 1 yılını harcayıp ziyan etmişsin zaten.. ama o sıralarda bunu göremediğin için kendine yüklenmenin anlamı yok..
neler neler yaşıyo kişiler senin bu bahsettiğin diğerlerinin yanında çok hafif kalıyo..
bu nedenle geleceğine bak hayatını yaşa yerimseniben

X