Göz Çevresi Bakımı Göz altı morlukları için cernor xo adlı merhemi kullanan var mı?

erase eye geli kullandım ben hiç bir değişiklik olmadı. Ürünün içinde hafif aydınlatıcı küçük sim gibi şeyler var, kullandığın sırada biraz aydınlık veriyor hepsi o. Bende bir çözüm arıyorum:KK43:

Ben de ddf erase eye geli bir aydır kullanıyorum ama pek bi etkisini göremedim maalesef :KK43: Acaba perricone md cold plasma eye nasıldır? Kokusu kötüymüş ama etkili olur mu acaba bi de piyasadaki diğer ürünlere göre çok pahalı :KK43:

cnm c vitaminli kremide varmış göz için şimdi baktım. c ester eye serum diye geçiyor. Hangisi daha iyi acaba?

Canım şimdi bir araştırdım ama yorum olarak türkiyedeki sitelerde bişey bulamadım ama yabancı sitelerde c vitaminli serumun göz altı morluklarına iyi geldiği yazıyo fiyatı da daha uygun bi denemek lazım. internette sattıkları orijinal midir acaba? en iyisi satan bi eczane bulmak...

2 ürün arasında kaldım bu ara ben de . biri neostrata bionik göz kremi diğeri natures neostem göz kremi. Sanırım ikisinde de kök hücre var. Çok sıkıldım ürün deneyip deneyip bişey elde edememekten

Benim gözaltlarım çok fena...hem şiş hem mosmor..kapatıcısız bakkala bile gidemiyorum kim görse o şekilde kesin bi şeyler soruyor,moralim sıfırlanıyor hemen...bi eczaneye girmiştim ilaç almak için,eczacı hemen aa gözlatlarınız çok kötü dedi :KK43: daha 26 yaşımdayım ama bu genetik olay beni senelerdir deli ediyor..neyse,bayağı göz altı kremi kürler vs vs kullandım..fayda sıfır..genetik olunca sanırım hiç birisi işe yaramıyor...en son ddf in erase eye gel kullandım ama o da hiç sonuç vermedi...yazdıklarınızdan okudugum kadarıyla gözlatlarınız benımkısı gibi aman aman bi durumu yok..bildiğin mor olupta sonuc alan varsa bu urunden,deneyim bari bunu da

Benim gözaltlarım çok fena...hem şiş hem mosmor..kapatıcısız bakkala bile gidemiyorum kim görse o şekilde kesin bi şeyler soruyor,moralim sıfırlanıyor hemen...bi eczaneye girmiştim ilaç almak için,eczacı hemen aa gözlatlarınız çok kötü dedi :KK43: daha 26 yaşımdayım ama bu genetik olay beni senelerdir deli ediyor..neyse,bayağı göz altı kremi kürler vs vs kullandım..fayda sıfır..genetik olunca sanırım hiç birisi işe yaramıyor...en son ddf in erase eye gel kullandım ama o da hiç sonuç vermedi...yazdıklarınızdan okudugum kadarıyla gözlatlarınız benımkısı gibi aman aman bi durumu yok..bildiğin mor olupta sonuc alan varsa bu urunden,deneyim bari bunu da

Bana da bir doktor önermişti bu kremi ama etki ettiğine inanmadığım için kullanmadım genetik olduktan sonra kremler fayda etmiyor yine de kullanıp sonuç alırsan bilgilendirirsen sevinirim.

Bana da bir doktor önermişti bu kremi ama etki ettiğine inanmadığım için kullanmadım genetik olduktan sonra kremler fayda etmiyor yine de kullanıp sonuç alırsan bilgilendirirsen sevinirim.

kullanacagımı sanmıyorum...amelıyat olmak ıstıyorum ama doktora karar veremiyorum senelerdir :/ olay genetikse hiç bir şeyin etki ettiğini görmedim maalesef

Hımm anladım bende torba yok da morluk var onun da çözümü yok sanırım lazer tedavisi filan denedim ama çare bulamadım.

Lazeri hiç bir gittiğim doktor önermedi,sonucları bılınmedıgı ıcın zararlı olabılırmıs ıleride...evet morluk için cidden cozum yok..eh ne dıyelım kapatıcılı kapatıcılı gezıcez sureklı

genetik morluklara kremler pek fayda etmiyor:KK43: ışık dolgusu yaptırmayı düşünüyorum araştırıyorum hala

Sorun uyumakla dinlenmekle geçiyorsa bence hiç çözümü yok genetik morlukların tek cçözümu
En iyi olan kapaticiyi bulmak

doktorum tavsiye etti eczaneye sordum 85-90 lira civarında getirteyim mi dedi sipariş edicem sanırım işe yararsa tekrar yorum yazarım..

netten 41 liraya buldum kargom bugün geldi kullanmaya başlayacağım inş.... bu arada ürün eczanelerde 74 lira

Bende de genetik göz altı morluğu ve çökmesi var. 16 yaşımdan beri var ve şu an 41 yaşındayım. Bu konuyla ilgili çok fazla şey okudum araştırdım ve ilk olarak vicks vaporub u gece yatağa yattığımda gözlerimi kapatıp göz altlarıma sürdüm. Sonra göz kapaklarımada sürdüm. Gözlerinizi açmayın ki içine kaçmasın. Kan dolaşımını sağladığı için hem kirpiklerim uzadı hemde göz altı morluğum azaldı. Çöküklükte azalıp dolmaya başladı ama bana buda yetmedi. Dermarollerim vardı onunla göz çevreme ve göz altlarıma kullandım. İlk kullanmada müthiş sonuç aldım. Dermarolleri haftada 1 kere kullanıcam artık. 4 seanstan sonra ayda 1 kere kullanmak yeterli. Kullanımdan sonra bepanthen plus krem sürüyorum. İlla dermaroller kullanmayabilirsiniz dermapen de aynı işe yarıyor. Vick i artık kullanmıyorum ama dermarolleri kullanamayanlara tavsiye ederim onuda. Bana iyi geldiyse herkese iyi gelir diye düşünüyorum.

X