Göz Çevresi Bakımı Göz altı morlukları için cernor xo adlı merhemi kullanan var mı?

edasu

Guru
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2009
318
24
Arkadaşlar aranızda göz altı morlukları için cernor xo adlı merhemi kullanıp da olumlu sonuç alan var mı?

Bu ürün okside K vitamini içeren bir ürün.K vitamini göz altında mor görüntüye sebep olan damarları iyileştirerek morlukların yokedilmesini sağlıyormuş.10ml'lik küçük bir tüpte.Sonuç için 2-4 ay kullanmak gerekiyormuş.Burada konu açarak ürünün fayda edip etmediğini öğrenmek istedim fakat hiç cevap yazan olmadı.Ben de ürünü netten sipariş ettim ve geldi.Kullanmaya daha dün başladım.olumlu sonuç alırsam burda sizinle paylaşırım.

Bu ürün okside K vitamini içeren bir ürün.K vitamini göz altında mor görüntüye sebep olan damarları iyileştirerek morlukların yokedilmesini sağlıyormuş.10ml'lik küçük bir tüpte.Sonuç için 2-4 ay kullanmak gerekiyormuş.Burada konu açarak ürünün fayda edip etmediğini öğrenmek istedim fakat hiç cevap yazan olmadı.Ben de ürünü netten sipariş ettim ve geldi.Kullanmaya daha dün başladım.olumlu sonuç alırsam burda sizinle paylaşırım.

bir düzelme oldu mu acaba ben de kullanmak isterim işe yaradıysa alkisalkisalkis

Canım bende merak ettim, başka bi forumda işe yaradığını söylemişler. Nasıl şu anda durum? Bi de ne kadar ödedin?

Arkadaşlar, ürünü tam olarak 46 gündür kullanıyorum.Sabah akşam olmak üzere 2 defa sürüyorum.Sonuç için 2-4 ay kullanmak gerekiyormuş.Benim henüz 2 ay olmadığı için birşey söylemek için erken diye düşünmüştüm.Madem ki sordunuz birşeyler söyleyeyim.Şu ana kadar morluklarda biraz açılma oldu.Ama dediğim gibi sonuç için henüz erken diye düşünüyorum.Bir ürünü düzenli ve yeterli süre kullanmak çok önemli.Bu ürün dermokozmetik bir ürün ve 10 ml'lik çok küçük bir tüpte.Sabah akşam mercimek tanesi büyüklüğünde alıp masaj yaparak göz altına uyguluyorsun.Yalnız sürdükten sonra bu bölge güneş ışığı ile temas etmemeliymiş.Üzerinde BELÇıKA üretimi olduğu yazıyor.ıçindeki prospektüs hep yabancı dilde yazıyor.Sadece kutunun üzerine Türkçe açıklamalı bir kağıt yapıştırmışlar.Ben ürünü netten satış yapan bir eczaneden 49.50 (yani yaklaşık 50 lira) ya sipariş etmiştim.Ancak kargo masrafıyla birlikte tam 60 lira ödedim.

edasu, merak ettim; ilk kullandığın günden bu yana, cernor kremin etkisi nasıl göz altlarında? umarım iyidir.

ben bir süredir kullanıyorum, saflık edip başlangıç tarihini not almadım;ama renkte bir açılma var gibi... ANCAAAK bunun sebebi bir süredir hiç makyaj yapmamam da olabilir, en azından etkisi vardır... çünkü önceden sürekli gözaltıma bakım kremi ve kapatıcı sürüyordum... yaklaşık 2 haftadır sürmüyorum ve düzelme de 2 haftadır daha belirgin sanki...

2 yıl önce kullandım doktor tavsiyesi ile. Eczaneden almıştım o zaman eczaneler satıyordu fiyatıda o zaman 100 tl idi. Sanırım az sayıda kişi alınca fiyatı kırdılar. (Bence eczanenize söylerseniz getirir, hiç internetten falan almaya gerek yok) Kesinlikle işe yaradı ama neredeyse ilk 3 hafta 1 ay çok yavaş bir ilerleme oldu. 1. ay dolunca göz altım gerçekten beyazlamıştı. Günde ortalama 2-3 kez düzenli olarak kullanmıştım. Bir dezavantajı da nemlendirici özelliği olmaması. Gözaltları çok kuru kalıyordu. Bakım kremiyle birlikte kullanmak gerek. Bu yüzden bakım da yapan bir gözaltı kremi aramaya başladım. Malesef krem krem geziyorum çalışmalarıma son noktayı koyma hayali ile. Sizde hem morluk hem kırışıklık hem nemlendirmeye yönelik iyi bir ürün biliyorsanız özelime mesaj atar mısınız? Çok sevinirim öyle böyle değil...

edasu nerdeyse 4 ay önce yazmışsın ilk mesajı canım vamı bir değişiklik,bizi haberdar etsen seviniriz

Bir tüp çok küçük olmasına rağmen 3,5 ay gitti.Morluklarda biraz açılma oldu.Hiçbir işe yaramadı diyemem fakat tamamen de geçirmedi.

gözaltı morlukları için chanelin bir ürünü var çok işe yarıyor tavsiye ederim.

sonucalrı merak edıyorum bu kremı arastırırken buldum kk da kullanda varmış .bıtıren vamı?

ben 1 ktuyu bitidim biraz çok büyük bir fark göremedim çok az azaldı gbi ama 2.kutuyu sipariş edicem ondan sonra bakıcam asıl sonuçlara.

Ben önceden kullanmıştım hatta şimdi tekrar kullanmaya başlamayı düşünüyorum. Bence bu tip ürünler ilk 1-2 ayda etkisini gösteriyor. Sonrada devam ettiğiniz sürece etkisini devam ettiriyor. Tamamen kurtulmak için morluğun sebebinin bulunup, o yönde birşey yapılması gerekir sanırım...

o kadar kucuk tüp nasıl 3.5 ay gitti anlamadım doğrusu yeterince sürmemişsin demek ki yoksa ben normalde devamlı kullanıyorum 1.5 max 2 ay gidiyor...

arkadaşlar benim gözaltı morluklarım genetik tamamen geçmez biliyorum ama biraz açılsa ne iyi olur daha 22 yaşındayım... :KK43: araştırdım cernor xo çogu kişi memnun ama bulunduğum şehirde bulamadım internetten alışveriş yapmadım şimdiye kadar hiç ekimde ankaraya gidecem kremi kızılayda veya tunalıda nerede bulabilirim başka semtde olur lütfen alabileceğim bir yer öğrenmek istiyorum................

kızlar bende doktara daha yeni gittim ve bu kremı önerdi kullannıp sonuç alan varmııı????

Denedim..
Sakın almayın derim..Aldım yaklaşık 2 ay kullandım ama aynı ilk günkü gibi mosmor,hiçbir etkisi olmadı.
Paramı çöpe attım

X