sarartıcı kullananların paylaşım alanı...

selin_as

mutluyum :)
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2008
5.777
9
sally hansenin yüz sarartıcısını kullanan var mı.? denedinz mi?
tüğlerı uzatıyormu?
yüzümü alamam:eek:lmaz:sesunun uzattığı kesın
ne dıyorsunuz paylasalım?

Ben kullanmadım ama arkadaşım kullanmıştı daha fazla tüy çıkarttığını ve tüylerin sıklaştığını söylemişti..Bende almayı düşünüyodum maalesef vazgeçtim fisfisfis:dance:

ama sally hansen uzatmıyormus fiyatıda sesu ya göre oldukça pahalı
şimdi alıcam başka çarem yok siyahlaştı yine
sally ı ilk denıcem zati gurbiş soylemısti

ben daha once bu konuda yorumda yapmıstım konuda acmıstım
ben kullanıyorum cnm
bu markayı kullanıyorum
hıcte uzatmadı
yaz basında vede ortasında ıkı defa kullanıyorum
zaten denızden bornzlasınca tuyler sararıyo kendısıde
yetıyo yanı
ben gobegıme kollarıma suruyorum

arkadaşlar ben sally hansen kullandım iyi hoşta benim yüzüme nedense çok açık sarı oldu ve güneşde parıl parıl oluyo ama tüylerde gram uzama olmadı sonra vivet kullandım vivet gerçekten tüylerimi yok gibi yaptı belli olmuyo fakat 2.kullanışımda tüylerimin gözle görülür şekilde uzadığını farkettim hatta baya uzattı iple aldırmayı düşünüyorum sesuyu denemedim ama siz bende sally hansen i deneyin belki sizin tüy renginiz farklı olur

Kızlar marka farketmez bence kullanmayın ılla zararı oluyo
ben sesunun kullandım mahvettı her yerımı
bırakın kıllı olun ya
ben Çekıyom sız Çekmeyın derım
yada baŞka bı ÇÖzÜm arayın

sally hansen kullanmadım bilmiyorum ama diğerleri bende acayip uzama yaptı yani o kadar garip oldu ki iki kere kollarımı aldırma zorunda kaldım, sonrada acıdan "ne yapayım böyle kalsın" dedim. şimdi eski halime göre kollarım oldukça gür ve uzun tüylü. ben kesinlikle kullanmayın derim. resmen tüyler fışkırıyor.

Canlarım sakın kullanmayın hiç görülmeyen kolumdaki tüğlerin bariz belli olmalarını sağladı en güzeli doğal yollarla sararmasını beklemek tatilde güneşin altında vs..vs...

ben lisedeyken kız arkadaşımla beraber denemiştik hangi marka oldunu hatırlamıyorum ama kollarımızdaki kıllar 2 katı uzamıştı:))

ben yaklaşık 4 senedir sesunun tüy sarartıcısını kullanıyorum. eğer dendiği gibi tüyleri uzatma etkisi olsaydı benim bıyıklarım 5 metre olurdu herhalde :) zira kendim hiç bıyık aldırmadım sadece ara sıra tüy sarartıcı yapıyorum ve hiç belli olmuyo incecik ve kısa. kollarıma da kullanıyorum ve gayet memnunum yani hiçbi uzama olmadı bugüne kadar.

eczanede satılan tüy saratmak için oksijenli su benzeri bişey varmış tam ne olduğunu blmiyorum ama,kullananlar söylüyo öle uzatma fln yok çok güzel oluyomuş bi sormak lazım

bende kollarım için kullanmıştım sesumu vivetmi hatırlamıyorum tek hatırladığım tüğlerimi besleyip uzattığıdır.

yüz için kullanma taraftarı değilim asit gibi yakıyo yahu deriye büyük zararları olabileceği endişesinden dolayı bıraktım

bende sesu nun tüy sarartıcısını kullandım kollarım için ama hiç memnun kalmadım ilk kullandığım gün herşey normaldi ertesi gün tüylerin diplerinden siyah siyah çıkmaya başladı ve güneşte inanılmaz derecede parlama yapıyo ayrıca kullandığın bölgeye 2 defa sürünce morarma yapıyo anlayamadım bendemi bir sorum var ...

Sesu,vivet sarartıcı kullandım, ilk kullanınca güzel de sonradan rezil giib oluyor. Tüyleri kıla dönüştürüyor, uzatıyor. Saçların uzaması gibi dipleri siyah siyah oluyor, güneş vurunca da çok fena parlıyor, sapsarı yoğun bir tüy tabakası :) Tüyleri çok fena besliyor, kalınlaştırıyor, gürleştiriyor. Ben ettim siz etmeyin :)

Ben de Vivet'in sarartcısını kullandım kollarımda. Uygulama sırasında inanılmaz bir kaşıntı oldu. Yıkayınca hiçbir sorun olmadı, 3 harikaydı kollarım. Ancak 3 günden sonra dipleri aynı boyalı saçın dip uzaması gibi oldu ve dipler siyah siyah belli olmaya başladı. Tüylerde kalınlaşma olmadı ama uzadı. Kökleri daha belirgin hale geldi. Tavsiye etmiyorum. Papatya suyu denemeyi düşünüyorum.

X