Çamaşır suyu ile hamilelik testi?

ay bende geciktim ya acaba hamilemyim şüpelendim sizde okuyunca denesemmi bi test yapmadanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

ben yenı evlıyım 6ay oldu daha ve su yumrtalama dönemlerini merk edıyorum benım regilm düzensiz yani her ayın adet bitmesinden sonra birhafta ilerisine atıyor gunm yumrtlma dönemini 14.gün oalrak duydum ama benim 28gün sürmüyor mesela ayn 22sinde bitmşse regilm dgr ay 22yada 29da olur :bbo:

selam kızlar nur senin dedigin testleri yaptım kabartma tozu hic kabarmadı dibe coktu camasır suyunu denedim 1kapak doktum hic kabarmadı ikinci kapagı doktum az kabardı 3 ve 4derken daha cok kabardı yni anlayacagın camasır suyunu nekadar cok dokersen okadar kabarıyor ben bunun dogru olacagına pek ihtimal vermedim cunku kimi idrar cok asitli kimisi az asitlidir buda icilen sudan kaynaklanıyor bence asit oranı daha fazla olan idrarda kabarma oluyor digerinde olmuyor benim yorumum bu sizlerinde yorumunu merakla bekliyorum.CADIARZU

arkadaşım şimdi sen böyle yazmışsın beni daha da bi heyecanlandırdın yarın kesin bi test alcam :lepi:

ay bende geciktim ya acaba hamilemyim şüpelendim sizde okuyunca denesemmi bi test yapmadanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

münevver dene bacım denemekten zarar gelmez ama kendimizi fazla kaptırmayalım :eek: yinede içimizde acba olsun en güzeli kan testi ben bu ay 17 gün geciktim uzun hikaye gelsin adet getirici ilaç kullandım ilk hafta gelmedi dktr gttim ultrason muayne falan yok dedi yumurtaların çok iyi denemeye devam dedi ben de oyüzden ümidimi kaybetmedim :teytey:

şimdi kızlar bişey soracam ben de şüpheleniyorum bu ay ama sanırım kırmızıları görecem ama gene de yaptım benimki de köpürdü ama böyle taşacak gibi de değil sadece köpürdü benim hastalanmama 4 gün var bakalım eğer hastalanmazsam test doğrudur hadi bakalım hayırlısı

münevver dene bacım denemekten zarar gelmez ama kendimizi fazla kaptırmayalım :eek: yinede içimizde acba olsun en güzeli kan testi ben bu ay 17 gün geciktim uzun hikaye gelsin adet getirici ilaç kullandım ilk hafta gelmedi dktr gttim ultrason muayne falan yok dedi yumurtaların çok iyi denemeye devam dedi ben de oyüzden ümidimi kaybetmedim :teytey:

aslında bide mantıklıca ne dusundum biliyormusun ya hamilelik hormonları idrardaki asit seviyesini yukseltiyorsa ve buda kabartma tozuyla camasır suyunda ortaya cıkıyorsa benim hamile olmadıgım kesin ve hic kabarmadı insallah seninki guzel bi haberdir hayırlı haberlerini bekliyorum kutlama yapıcam :teytey::teytey:

arkadaşlar kaptırdık gidiyoruz biraz frene basalım sonra hayalkırıklığı yaşayınca insan kötü oluyo brc1769 adet bitiminde hamile kalma olasılığı var ama gerçekten çok çok az inş sen de onlardan biri sayılırsın ümidini kırmak gibi olmasın vereliniortak

nursegi ya sen kabartma tozuyla yaptın da hiç mi kabarmadı böyle limonlu soda yaparsında kabarırya benimkisi öyle ?

nursegi ya sen kabartma tozuyla yaptın da hiç mi kabarmadı böyle limonlu soda yaparsında kabarırya benimkisi öyle ?

yok canım hic kabarmadı oyle dibe coktu tebesir tozu gibi camasır suyunu desen 4uncu kapakta anca fosuldayarak kabardı ama hemen sondu tasacak gibi degil ama ilk kapakta hic kabarmadı

yarın sabahtan bi test alcam evde denicem bakalım buraya yazarım sonucu eğer hamile değilsem fos çıktı demektir bu kocakarı laflarıkaydirigubbakcemile

yarın sabahtan bi test alcam evde denicem bakalım buraya yazarım sonucu eğer hamile değilsem fos çıktı demektir bu kocakarı laflarıkaydirigubbakcemile

aman sen hamis kalda kocakarılar haklı cıksın insallah hayırlısıyla hamissindir ama kendini fazla alıstırma bu kabartma tozuna sora cıkmayınca nekadar acı oldugunu belki 50defa denedim gordum o yuzden cok dusunme olurmu tatlım sora uzulmeni istemem

X