Çamaşır suyu ile hamilelik testi?

Burda okuyunca bende denedim öyle çok bir kabarma olmadı.Çok az oldu.Reglime 15 gün var gerçi...

sağol canım ya valla kaptırdık ama ayaklarım yerde daha.önceden alışkınım ben olmamasına mafoldumben

vala bende okadar alıstımki artık o testteki iki cizgi bana yalanmıs gibi geliyo bende hic olmadıya ama ahdım var hamile kalınca ustuste ikiveya uckere idrar testi yapacam sırf o cift cizgiyi tam ve hep gormek icin

a.s.ay canım yaaaa ,gülümsettin beni akşam akşamkaydirigubbakcemile5
bana da hiç göremicekmişim gibi geliyor 2. çizgiyi , inşallah Allah bi gün bize de nasip eder

ayy bu bebekler gelene kadar biz denenemedik şey bırakmayacagız herlde :) bı hamıle yapsada dogrulugunu test etsek bariiii

hakketen katılıyorum sanaaa ,bu bebişler kafayı yedirtcek yahuuuu bizelülülülülülülülülülülülükaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Kısslar işyerindeyim az önce yaptım çamaşır suyunu adetim 4 gün geçikti ama cok kabarmadı sankı ssodayı bi vardaga dökrsen ya bardakta duru halı öle oldu köprme olmadı sadece küçük kabarcıklar olştu ve rengi değişti koyu sarı bir hal aldı:)kafamçokkarıştı:eek: bu ne demk oluyor yani hamilemiyim acaba :uhm:

Yine sende kabarmış bende hiç kabarmadı bile.Azcık bir köpük çıktı o kadar... Bu ay da umutsuzum yani...Regliye hazırladım şimdiden kendimi....

Kıs kabrma dedıyse öle köpük olamdı odanın kapagını actıgın hali varya onun gibi ama anlamadıgım idrarım neden koyu sarı halini aldı ikisi birleşince:kedi:delikafadulden

Kıs kabrma dedıyse öle köpük olamdı odanın kapagını actıgın hali varya onun gibi ama anlamadıgım idrarım neden koyu sarı halini aldı ikisi birleşince:kedi:delikafadulden

Benimkide öyle oldu.Yani köpük köoük değil ama az kabarıktı.Uff ya çıldırdıkmı ne iyice?Bugün kandil bol bol dua edelim Rabbime.Her ne kadar her şeye umut diye sarılsakta Rabbim istemedikten sonra ne yapsak boş.Biz duamızı edelim ve bırakalım her şeyi olduğu gibi.... Çok uğraşıncada üzülüyoruz sonra....

Evet arkadaşım .Buara kıslar regaib kandiliniz kutlu olsun dualrınız kabul olsunzemuszemus

Günaydın Hanımlar, dünden beri konuyu takip ediyordum, bu sabah ilk idrarla bende uyguladım bu testi, ve köpürdü, reglime 6 gün var daha, idrar çok koyu bir sarıydı, çamaşır suyu katınca rengi açıldı, sizinde mi öyle oldu? Köpürmesi hamile olduğumu mu gösteriyor anlamadım, yanıtlarsanız sevinirim.

Günaydın Hanımlar, dünden beri konuyu takip ediyordum, bu sabah ilk idrarla bende uyguladım bu testi, ve köpürdü, reglime 6 gün var daha, idrar çok koyu bir sarıydı, çamaşır suyu katınca rengi açıldı, sizinde mi öyle oldu? Köpürmesi hamile olduğumu mu gösteriyor anlamadım, yanıtlarsanız sevinirim.

günaydın şekerim ewt öyleymiş köpürünce hamile oluyomuşsun ben bir gün boyunca her idrarda yaptım gerçekten çok kabardı test alcaktım bak okadar heycanlandım dün tekrar yaptım bide baktım ki kabarma falan yok hevesim kırıldı testi de almadım ama bol bol dua ettim inş kabul olur :Saruboceq: bira bekliyeyim dedim sonra 2. çizgi çıkmayınca üzülyorum çok yaşadım bunu :1no2:

şakkıdıEhuehu idrar testleri bile yanlış sonuç verirken.Çamaşır suyu çokk saçma yaa zehirlenceksinizz allah korusunkaydirigubbakcemile3

Benimde böyle şeylere itimadım yok açıkçası, konuyu açan arkadaşa yardımcı olmak istedim sadece, günümü bekleyip test yaptıracam elbette.

bişey sorcam koyu kıvamlı çamaşır suyu reklam olmasın diye demiyorum markasınıda anladınız siz onu:)) olurmuuu kaydirigubbakcemile3

bişey sorcam koyu kıvamlı çamaşır suyu reklam olmasın diye demiyorum markasınıda anladınız siz onu:)) olurmuuu kaydirigubbakcemile3

ben bu konuyu yaşlı bi teyzeden duydum koyu kıvamlı ç.suları yeni çıktı eskiden yoktu onlar da bildiğimiz klorakla denemişler ok kaydirigubbakcemile3

X