kaçıncı denemede pozitifi gördünüz.

yasese

yaşar x sevinç = *beril*
Kayıtlı Üye
16 Temmuz 2008
772
1
evet arkadaşlar herkes nerede yaptırdı ve kaçıncı denemede pozitifi bulduğunu yazarsa sevinirim. benim 1. deneme de negatifi buldum:KK43: :uhm:

mrh cnm ilkini sakatyada adatıpta yaptırdım negatifti
2.cini ist da amerikan has. yaptırdım pozitifti fakat düşük yaptım
şimdi 3.cü tüpbebek için hastane araştırmasındayım.

sen hangi hastanede yaptırdın tüpbebeği?

selam ....ıkıncı denemede pozıtıf sonucu aldık ama 6 haftalıkken kurtaj oldum sımdı 3 nenemeyı yaptık haftaya bellı olacak sonucum 3 denememıde anatolıada yaptım

hayırlı olsun ada67 umarım son denemen olur pozitif görür ve sağlıklı bir hamilelik yaşarsın cnm sevgilerimle..

benim özel doktorum irenbede yaptı tedaviyi.orasıyla anlaşmalı çalışıyor.biraz önce aldım sonucumu:KK43: şimdi bekleme aşamasına geçeceğiz sanırım:KK43: hem maddi hem manevi hem de fiziki

mrh yasese üzülme cnm herşeyde vardır bihayır hakkımızda hyırlısı sevgilerimle...

mrh cnm ilkini sakatyada adatıpta yaptırdım negatifti
2.cini ist da amerikan has. yaptırdım pozitifti fakat düşük yaptım
şimdi 3.cü tüpbebek için hastane araştırmasındayım.

sen hangi hastanede yaptırdın tüpbebeği?

merhaba canım bende amerikan has. tedavi görüyorum senin dr kim senin sorunun neydi? bizinki açıklanamayan infrtilite ilk denememiz olmadı 15 gün önce uzun protokolla başladık ama 2 tane yumurtalık olduğu için iptal oldu .istersen özelden yaz neden memnun olmadığını bilgi verirsen sevinirim benim dr bülent bey.

mrh cnm benim doktorumda bülent urmandı bende gebelik oldu ama düşükle sonuçlandı hipo hipo hastasıyım cnm iğnesiz yumurtam büyümüo yüksek dozda 15 gün iğne yemek zorundayım hayatım boyunca tıpsız çocuğumun olması mucize gibi bişey.raporlu gidicem ama ankaradaki maya hastanesini düşünüyoruz.senin adına üzüldüm kısmet cnm sevgilerimle...

ben umutta yaptırdım şimdilik sorun yok hastaneyle ilgili ikincisine başlamadan kromozom analizi istedi
ben pko luyum ve sağ tüp tıkalı herşey iyi gitmişti sonuç kötü

evet arkadaşlar herkes nerede yaptırdı ve kaçıncı denemede pozitifi bulduğunu yazarsa sevinirim. benim 1. deneme de negatifi buldum:KK43: :uhm:

Canım ben 2 defa tup yaptırdım fakat daha henuz bebıs sahıbı degılım.Esımın sperm sayısı dusuk.bebekler tutunamıyormus.Hayırlısı olsun 3,yu denemeyı dusunuyorum.alkisalkisalkis

Canım ben 2 defa tup yaptırdım fakat daha henuz bebıs sahıbı degılım.Esımın sperm sayısı dusuk.bebekler tutunamıyormus.Hayırlısı olsun 3,yu denemeyı dusunuyorum.alkisalkisalkis

İnşallah tutunur bu sefer bebişlerin güzelim. benimkiler de beni tutmadı ama bende inadım :)bende para ve bekleme sürecini bi geçirelim 2. ye başlarım inşallah

2 kere yaptırdım.ferticenter tüp bebek
kimyasal gebelikle sonuçlandı
3.için araştırmadayız
kadıköy şifa engin bey üzerinde yoğunlaştık

sifa da ki engin bey iicn cok iyi diyorlar ben oyle duydum en azindan:)

ben de amerikan da yaptırdım sonuç negatif Yalnız benim yaş epey var Kimseyi suçlayamam . 2 yumurta transfer edilmişti

arkadaşlar...bende iki kez yaptırdım....ikisindede pozitifi gördüm.....malesef ikiside düşükle sonlandı...acıbademde yaptırmıştım ikisinide....kısmetse 3.cüyü yaptırıcaz..

2.denemede pozitifi gördüm kıslar
iki tedavime bahceci kliniğinde oldu

2.denemede pozitifi gördüm kıslar
iki tedavime bahceci kliniğinde oldu

Ayyy Gülencim hamilesin yani.Çokk sevindim canım ya şükürler olsun canım.Sağ salim alırsın artık kucagına inşallah.Ay aynen kendim hamileymişim gibi sevindim yanii

X