Eski Sevgilinizi Facebookta grdnzde ne hissedersiniz?

mehtapcay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2008
75
2
43
kızlar eski erkek arkadasımı facebookta gördüm bugunnn 1 hafta sonra evlenıyormus tam 17 yasındaydım onunlayken cokkkkk sevdımmmm.ama bıttı sonra cokk ıstedı ama ben ıstemedım bugun evlıyım kocamı cok sevıyorum oglum var ama onun resmını gorunce kotu oldum sızede oldumu

tabiki olur geçmiş gunler gelir aklıma içim azçık sızlar vede geçer eski çünki bitmiş bişey..pek önemide olmaz................................

gördüm ilk üyelik yaptığım zamanlarda hiçte bişi hissetmedim
ayyyy denyoya bak feyside keşfetmiş dedim :roflol:
bir dahada bakmadım :nazar:

benım de ıcım acımıstı
lısedeyken bırlıkteydık evlı ve 2 cocuklu ustelık sayfasını da herkes gorebılıyor 2 dunya tatlısı bebegı var esıylede cok mutlu allah daha cok mutlu etsın , yuvalarını bozmasın asla ıcımden kotu bısey gecmıyo kırgında hıssetmıyorum
ama barıs, o nu her gordugumde sayfasını acamıyorum gorunmuyo ama resmını her gordugumde hala tıtrıyorum, hala gozumu her kapattıgımda aklıma o gelıyo, onunla gıttıgımız yedıgımız ıctıgımız gezdıgımız yerlere her gıttıgımde uzuluyorum

sonuc, kısısıne gore degısıyo hısler, sımdıde bırınden hoslanıyorum ustelık arkadasız sozde facebookta gırıpte bana bı satır bısey yazmadıgında yıne uzuluyorum..

çoğu gitti azı kaldı kimi gördün izi kaldı
walla eskı aşklar unutulmuyor yinede duygusal anlamda tabiki birsey hissetmiyoruz ama yinede bir kötü oluyor insan
bende ortak arkadaslarımzdan görmüştüm

bir dingili bende görmüştüm üyeyken.
Resmini görür görmez tükürdümzemuszemus
Bi dahada bakcak üyeliğim olmadılaelaelaelaelae

önce güzelce incelerim değişmişmi diye bilgilerine bakarım evlimi bekarmı diye sonra yaşadığımız acı tatlı günleri düşünüp sayfayı kapatırım .hem kalbimde hem pc de

evet kişiden kişiye değişiyor hisler.ne sekılde bıttıgı ya da mazıden sana ne kaldıgına gore cokkk ıyı bırıydı olmadı ve benden yana cok ugrastı ama olmadı belkıde hep benı sevdı ıstedı ben onu ıstemedım ve evlendım sımdı oda 5 yıldan sonra evlenıyor ya ondan sanırım uzuldummmm:)

Ay heryerde face face insanlar facesiz yaşayamıcak yakında :bbo:Amacınıda aşmış zaten.Yeni amacı eski sevgiliyi bulmak olmuş

eski sevgilimi facete görmüş biri olarak kendimi garip hissetmiştim aslında sonuçta yaşananları hatırlıyor insan ama en iyisi bidaha görmemeye çalışmak facete bile olsa:umursamaz:

gordum gectim..
ne olcak yani allaysen bana soldigi palavralari o resme bakip yeniden dusundum guldum gectim..

hiç bişey... facebookta aratmam bile.. değerli bi insan olsaydı "eski" olmazdı zaten dimi :nazar:

alahın cesası burdamı görecektim derim aynen böylede dedim ama arada bakmadan edemiyorum

umursamam biten bitmiştir umrumda değildir..görsem bile bir şey hissediceğimi sanmıyorum..
ona dair içimde ne varsa bitti..çünkü çok kötü hakaretler etti..ne dua ne beddua ediyorum..
nefret bile duygudur..o bu duyguyu bile haketmiyor..insanlığıma varana kadar hakaret edince
böyle oluyor insan..

Son düzenleme:
X