genital bölgedeki tüyleri almak için tavsiyeleriniz nelerdir?

genital bölgedeki tüylenme için ne kullanıyorsunuz

• jilet kullanıyorum..

OY: 217 44,7%
  • agda kullanıyorum..

OY: 189 38,9%
  • epilasyon yaptırıyorum..

OY: 43 8,8%
  • hiçbirini kullanmıyorum..

OY: 37 7,6%

• Ankete Katılan
    486

Law__

Yüz,gez,oku,izle,dans et👌
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2009
3.122
1.706
35
merhaba kıslar genital bölgenizdeki tüyleri nasıl alıyorsunuz?..neler tavsiye ediyorsunuz?tamam kuaföre gidelimde herzaman kuaföre gidebilecegimiz zamanlar olmuyor.istedigim evde kendim yapabilecegim kesin bir cözüm bulmak..tavsiyelerinizi bekliyorum..

ağda, eldiven, sir, epilasyon hepsini kullanıyorum o an ki psikolojime bağlı. son zamanlarda eldivene taktım seyrekse eldiven ideal. ama ağda toptan alır uğraşmak istemezsem ağdayla alıyorum komple sürüp yapıştırıp çekiyorum. çok uğraşmak istersem de sir :)) karar senin hepsi aynı acı

Her adet dönemimden sonra, yani ayda 1 defa sir ile alıyorum arada çıkanları da eldivenle toparlıyorum.
Bıktım kıl, tüy mevzularından işkence gibiÇok üzgünüm çoook

hazır soguk agda bantları var lapiden markalı hem acısı az hem alması kuvvetli ve temiz.bıyık içinde özel agdası var tavsiye ederim

tuy dokucu krem kullaniyorum hic olmazsa jilet kadar cogaltmiyor tuyleri agda gibide acitmiyor

Kızlar ben de epilasyon aletiyle alıyorum tüylerin yarısı gitti bile,bir de eskisi alırken acımıyor.

agdayla aldırıyorum anneme:KK70: ne batık yapıyor ne bişey 3 haftadan fazla süre tertemizz:)yerimseniben

hazır soguk agda bantları var lapiden markalı hem acısı az hem alması kuvvetli ve temiz.bıyık içinde özel agdası var tavsiye ederim
benim canım çok acır ne ağda ne epilasyon ama bunu okuyunca denemek geldi içimde gerçekten acı hissetmiyormusunuz dimi

benim canım çok acır ne ağda ne epilasyon ama bunu okuyunca denemek geldi içimde gerçekten acı hissetmiyormusunuz dimi

yok hayatım acı hissetmiyorsunuz demek kandırmaca olur.tabii ki acı var fakat acı kişiden kişiye göre değişir.mesela benim ağrı eşiğim çok düşük olduğu için canım çok yanıyor.senin eşiğin yüksektir acı hissetmezsin.yalnız eskiden krem kullanan bir kişi olarak kesinlikle siri tavsiye ederim.bir ay arkana bakmıyorsun,tertemiz ve gittikçe de tüylerin incelmeye başlıyor(gazetede bilgi veren doktorlara döndüm:roflol:)

ben hani bu doktor eldivenleri varya onu kullanıorum tek tek alıorum :KK70: valla hiç acımıo deneyin derim süper bişey hiç acıyı hissetmiorum bana dua edersiniz deneyin

ben hani bu doktor eldivenleri varya onu kullanıorum tek tek alıorum :KK70: valla hiç acımıo deneyin derim süper bişey hiç acıyı hissetmiorum bana dua edersiniz deneyin

Canım eldivenle nasıl alıyorsun, biraz açıklayabilir misin?

ben ameliyat eldiveni ile alıyorum biraz zaman alıyor ama ağda kadar can yakmıyor ağdayı da kullandım bir ara ama çok canımı yaktı benimkiler sağolsunlar çok sağlıklılarda kökleri bi hayli besli aslında ağda daha etkili olabilir ama bir kere koltuk altımı alırken derisiyle temizlemişti daha doğrusu derisini temizlemişti kıllar aynen duruyordu sonra yara oldu iki gün kollarım havada gezdim o gün bu gündür eldiven tek dostum sarı tüylerin olduğu kısımlara çok sürmemeye çalışıyorum oraları cımbızla alıyorum

Ağdayı hiç denemedim acısından değilde orama burama yapışcak beceremicem diye korkuyorum epilatör çok acıtıyo kötükedihüso

X