bebeğinin gelişiminden endişe duyan varmı?? lütfen yardım edinn

sdsmt

♥ ♥ ♥canım kızım ♥ ♥
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2009
2.058
1
39
arkadaşlar merabalar şuanda 8+1 hamileyim... doktora gitmeme daha 1 hafta var... ama ben hergün kafamdan ne kadar atmaya çalışsamda beynimi kemiren bir sürü düşünceden dolayı hiç rahat olamıyorum... geçen hafta kontrolüm vardı ve doktor bebeğin canlı olduğunu boyunun 10 mm olduğunu söyledi. 15 gün sonra tekrar gel dedi... daha gitmeme 1 hafta var... ve ben sürekli acaba bebeğim iyimi kalbi atıyormudur... ters bir durum varmıdır diye ister istemez sıkılıyorum.... ve şöylede bir durum var aslında ilk gittiğim doktora göre şuan 8+6 hamile olmam gerekiyor... ama karar verdiğim ve sürekli olarak gideceğim doktora görede 8+1 günlük....
böyle sıkıntılar yaşşayan oldumu acaba... birde bebeğimde (Allah göstermesin ama) gelişiminde bir problem varsa bu durum bir belirti verirmi???
mide bulantım falan yok.. sadece canım hiç bişey yemek istemiyor... iştahsızlık var sadece... ama ben gün boyu birşeyler yemeye çabalıyorum...
lütfen yardımcı olun bana... bebeğimde bir problem yoktur değilmi?? olsa bir şeki,lde belirti verirdi....
bu kadar sıkıntı yapmam sanırım biraz uğraşarak hamile kalmamdan kaynaklı.... 2 negatif tüp bebek denemesinden sonra doğal yoldan hamile kaldım.... bebeğime bişey olmasından çok korkuyorum :çok üzgünüm:

X