yumurtlamadan birkacgün sonra kasiklar agrirmi?

ya aslında bunların hepsı gebelık belırtısı kızz yoksa sız hamısmısınız..ayy Allahıma dua edın bu gece kabul olsn dualrınız ısallah....amın:Saruboceq:

Ayyy yaa bal damliyor agzinizdan cok umutlaniyorum bu ay git gide :dance: insalahh belirtileri görenler bi an önce hami$ kalirlar :CüvCüv:

canım netteki yumurtlama hesaplarına bakma sen ymurtlama daha geç de olabiliyor.ama hamilede olabilirsin canım istersen kan testi yaptır yada adet gününe kadar bekle

Ben iyisimi adet günümün gecmesini bekleyeyim :sinifsinif: en azíndan sonra hasta olursamda cok hüsran olmaz. :1shok:

Arkadaşlar ben düzenli yumurtlayan ama malesef stresten dolayı hamiile kalamayan biri olarak adetin bitimin 9 ile 14 gün arasında hafif başlayan devamında şiddetlenen kasık ağrıları yaşıyorum.Bekarken bu durumdan korktuğum için dra gitmiştim bana çok şanslı olduğumu ve bebek istediğim zaman bu sancıların bitimine kadar takip etmemi önermişti.Gene muayne için 3 ay önce dra gittiğim de hamilelik istediğimi ama kalamadığımı yumurtlama günümü de nasıl takip ettiğimi anlatmıştım.Hiçbirşey bizim bildiğimiz gibi değilmiş:1closedeyes: Yumurta tam zamanında çatlayabilirmiş ama çatladığı şekil çok önemliymiş yani yumurta spermin içeri girmesini engelleyecek şekilde de çatlayabiliyormuş bu da yumurtanın kalitesini bozuyormuş...Çok uzun oldu değil mi kızlar ama ne duyduysam hepsni paylaşmak istiyorum sonuçta hepimizin hedefi aynı:dance:

Arkadaşlar ben düzenli yumurtlayan ama malesef stresten dolayı hamiile kalamayan biri olarak adetin bitimin 9 ile 14 gün arasında hafif başlayan devamında şiddetlenen kasık ağrıları yaşıyorum.Bekarken bu durumdan korktuğum için dra gitmiştim bana çok şanslı olduğumu ve bebek istediğim zaman bu sancıların bitimine kadar takip etmemi önermişti.Gene muayne için 3 ay önce dra gittiğim de hamilelik istediğimi ama kalamadığımı yumurtlama günümü de nasıl takip ettiğimi anlatmıştım.Hiçbirşey bizim bildiğimiz gibi değilmiş:1closedeyes: Yumurta tam zamanında çatlayabilirmiş ama çatladığı şekil çok önemliymiş yani yumurta spermin içeri girmesini engelleyecek şekilde de çatlayabiliyormuş bu da yumurtanın kalitesini bozuyormuş...Çok uzun oldu değil mi kızlar ama ne duyduysam hepsni paylaşmak istiyorum sonuçta hepimizin hedefi aynı:dance:

Verdigin bilgiler icin tskler canim... bikac hafta önce acmistim bu sayfayi simdiyse cok daha karisik ve sorunlu bi durumdayim kafamçokkarıştı :çok üzgünüm:... bel ve kasik agrilarim siddetli olmasada devam ediyor ve adetim 2 gün gecikti :eek: insalahhh hamileyimdir doktorumdan randevu alicam bugun ?? evde test yapmak gelmiyor icimden cok korkuyorum negatif cikacak diye neler oluyor bana bi anlayabilsem bi fikri olan varsa bi el atsin lütfen :uhm:

canim bendede öyle olmustu enfeksiyon felan diye korktum,kis diye korktum adetim gelecek tühh dedim..fakat bebismis....insallah seninkide öyledir

testini yap derim ben benimde 3 gün gecmisti tak diye poztf cikti...bende kararsizdim fakat simdi iyiki yapmisim diyorum yap canim....

1 saat önce eczaneye kostum test aldim öyle heyecanliydimki!!! eve geldim testi actim plastik bardagi getirdim ,tam o sirada ne hissedim kahverengi bi akinti ardindan pembemsi bikac damla kan :gitme: yikildim adeta cok umutlanmistim bide tam o sirada öyle olmasi hem sasirtti hemde üzdü 3 günlük gecikmeden sonra gelen kanamada sanmiyorumki yerlesme kanamasi olsun benneyaptımki sizleri tebrik ediyorum kizlar kendinize,bebislerinize iyi bakin :çok üzgünüm:

1 saat önce eczaneye kostum test aldim öyle heyecanliydimki!!! eve geldim testi actim plastik bardagi getirdim ,tam o sirada ne hissedim kahverengi bi akinti ardindan pembemsi bikac damla kan :gitme: yikildim adeta cok umutlanmistim bide tam o sirada öyle olmasi hem sasirtti hemde üzdü 3 günlük gecikmeden sonra gelen kanamada sanmiyorumki yerlesme kanamasi olsun benneyaptımki sizleri tebrik ediyorum kizlar kendinize,bebislerinize iyi bakin :çok üzgünüm:

hayatım devamı geldi mi yoksa o şekilde kesildi mi.Kanamanı sen gene de takip et derim eğer olması gerekenden farklı olursa hemen bir dr a git derim.umutsuzluğa kapılma

hayatım devamı geldi mi yoksa o şekilde kesildi mi.Kanamanı sen gene de takip et derim eğer olması gerekenden farklı olursa hemen bir dr a git derim.umutsuzluğa kapılma

Nesbarcim kanamada kesilme felan yok hatta hic bukadar kanamam olmamistida diyebilirim mafoldumben umudum gene diger aylara artik senağlama tesekkür ederim genede tesellin icin insalahh Allah buraya,sizlere hamile oldugumu yazmayi kismet eder benneyaptımki

kızlar günaydın
bende bu ay inşallah hamile kalmak istiyorumm ALLAH izin verirse
bende en son 3 temmuzda adet oldum işte 4 gün falan sürdü adetim ama bu 2 gündür benimde belimde çok büyük bir ağrı var birde sizinde dediğiniz gibi kasıklarımda biraz ağrı oldu.bende belki yumurtlama dönemindeyim falan diye düşündüm yardımlarınızıda bekliyorum tabi konuyla ilgili

inşallah güzel anne adayları inşallah bu ay olur yaaaa
:Saruboceq:

kızlar günaydın
bende bu ay inşallah hamile kalmak istiyorumm ALLAH izin verirse
bende en son 3 temmuzda adet oldum işte 4 gün falan sürdü adetim ama bu 2 gündür benimde belimde çok büyük bir ağrı var birde sizinde dediğiniz gibi kasıklarımda biraz ağrı oldu.bende belki yumurtlama dönemindeyim falan diye düşündüm yardımlarınızıda bekliyorum tabi konuyla ilgili

inşallah güzel anne adayları inşallah bu ay olur yaaaa
:Saruboceq:

sekerim henuz cok erken degilmi yumurtlama günü icin adetin biteli cok olmamis ki daha :1shok: kasiklarda agri bikac seye isaret edebiliyor kis,enfeksiyon ve gebelik :eek: insalah bu ay hamile kaliriz. bu ay benimde cok acayip kasik agrilarim oldu hemde sagli sollu egilip kalktigimda daha cok hissediyordum. reglimde 3 gün gecikince iyice umutlandim hamileyim artik diye ama nerde test yapacakken bisiler akti gitti benden :gitme:

merhaba arkadaslar bendede yumurtlamadan yaklasık 4 5 gun sonra gaz sancısı gıbı rahımde ve belımde olan cok sıddetlı sancı yasadım yarım saat kadar devam ettı sonrakı 2 3 gundur de kasıklarımda batmalar var nedenını bılemıyorum ama ılk defa bu kadar sıddetlı agrı hıssettım

Canım senin yumurtlama ağrıların varmı hala o dönem başka ne belirtilerin oluyor du

X