Bebekler Ne Zaman Öper

Teyzesiii benim oğluşum öpüyo ama ben öptürüommmm sulu suluuudelikafadulden

yeğenim 6. ayında kucağa alınca otomatik olarak öpüyodu... genelleme yapamam ama... benim en yakında gördüğüm budur :)

siz 5 aylıkmışsınız.. evet şimdi farkettim.
benim gözüm gebelik ticker'larına alışık :)

darısı başımıza inşallah.. keşke biran evvel doğsalar da.. bunları dertlesek biz de :)

dediğim gibi kelebekçim, bizim küçük sıpa 6. ayının içindeydi.. annesinin yoğun uğraşları ile anneyi öpmeye başladı. ama sonra otomatize etti kendini.. kimin kucağına gitse öper oldu :)

öyle muck diye öpmüyor tabi.. ağzını yüzünü dayıor yanağına - sulu sulu bişeyler yapıyordu :)

siz 5 aylıkmışsınız.. evet şimdi farkettim.
benim gözüm gebelik ticker'larına alışık :)

darısı başımıza inşallah.. keşke biran evvel doğsalar da.. bunları dertlesek biz de :)

dediğim gibi kelebekçim, bizim küçük sıpa 6. ayının içindeydi.. annesinin yoğun uğraşları ile anneyi öpmeye başladı. ama sonra otomatize etti kendini.. kimin kucağına gitse öper oldu :)

öyle muck diye öpmüyor tabi.. ağzını yüzünü dayıor yanağına - sulu sulu bişeyler yapıyordu :)

tatlımcım inan zaman çabuk geçiyor
geçen sene bu zamanlar kendimi kusmaktan alamıyordum hepsi geçti bitti gitti
hiç acele etme tatlım hamileliğinin tadını çıkar gez dolaş,ben yattığım için yapamamıştım
yapmak istediğin herşeyi yap.

Senin bedeninde atan çift kalbin geri kalan haftalarda doyasıya tadını çıkar..:eek:

tatlımcım inan zaman çabuk geçiyor
geçen sene bu zamanlar kendimi kusmaktan alamıyordum hepsi geçti bitti gitti
hiç acele etme tatlım hamileliğinin tadını çıkar gez dolaş,ben yattığım için yapamamıştım
yapmak istediğin herşeyi yap.

Senin bedeninde atan çift kalbin geri kalan haftalarda doyasıya tadını çıkar..:eek:

ayyyyyy özledim o günleri kızz.hamilelik çok güzel şey valla. opuyorumnanaktan

valla canım ne bileyim öpüyor mu ne yapıyor
bulduğunu ağzına götürüyor yanağımı çenemi yalıyor ama arada öpücük de kaynatıyor mu ki acaba
dikkat edeyim bakalım bir süre :)

bende sabırsızlıkla bekliyorum kaanımın büyüdğünü beni öptüğünü.ama en çok annecim diye sarılıp beni çok sevdiğini sölemesine dahada sabırsızlanıyorum ::)))

bende sabırsızlıkla bekliyorum kaanımın büyüdğünü beni öptüğünü.ama en çok annecim diye sarılıp beni çok sevdiğini sölemesine dahada sabırsızlanıyorum ::)))

aynen aynen ayneeeennn.......:içelim::içelim:

alperim öpsün öpsün öpsünn şçle sımsıkı sarılsın anneeemmmm diyip....:1hug::1hug::1hug::1hug::1hug::1hug:

geçen bir bebek gördüm
10 bucuk aylıkmıs
babası öp diyince nasıl sarılıpp öpüyorr
içimm gitttii

X