Nakış Zarf gülü yapılışı (kurdela nakışı)

Kanaviçe Şemaları, Kurdele Nakışı Tekniği, Nakış Şemaları, Aplike Teknikleri, Aplike Modelleri, Nakış Teknikleri, Yaptığımız Nakış Örnekleri Nakış hakkında öğrenmek istediğiniz tüm teknik ve modellerin olduğu başlıktır.
salon takımı yapmaya karar verdim kenarları piko yaptırıp boncukla süslesem olur sanırım.yanlız salon takımı için bir ölçünüz varmı
tabii olur boncukların kaliteli olmasına dikkat et ama bir iki yıkamada renkleri atmasın emeğine yazık olmasın canım. saoln takımı standart bir ölçüm yok genelde müşterilerimin isteklerine göre çalışıyorum sen kumaşını alırken fikir edinebilirsin yada piko yatırırken yada çarşıya çıktığında bir dolaş bakalım gözünde canlandır kaç parça salon takımı çalışmak istersin ona görede kumaş alırsın kolaygelsin tatlım :)

TİJENCİĞİM YİE HARİKALAR YARATMIŞSIN ELİNE SAĞLIKopuyorumnanaktan
tşkler emam saolasın canım :)

yaptım yaptım heyooookaydirigubbakcemile3 eline saglık tijencim......

ya şimdi zarf gibi kare haline getiriliyor tamamda yuvarlak nasıl oluyor?? nerden teğelleniyorda yuvarlanıyor yada ????

img0981.jpg

kurdelayı iğne ile sabitledikden sonra ,4 tarafını teğeliyoruz

ya şimdi zarf gibi kare haline getiriliyor tamamda yuvarlak nasıl oluyor?? nerden teğelleniyorda yuvarlanıyor yada ????

son resimde ki gibi teğelliyoruz canım

ben de denemek istiyorum...

cnm aslında senin açıklamaların oldukça yeterli benim anlayışımda bi sıkıntı varkaydirigubbakcemile3
ya dün akşam yaptım 3 tanesi birbirinin içinden geçiormuş gibi duruo ama 1 tanesi öle durmuo şimdi bakınca onunda son katlamadan kaynaklı olduğunu görüorum işin özü olarak sanıorum yaptımm:hulya:
teşekküürlllerrr

X