Dore Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

Dore ürünleri pahalı değil, piyasadan uygun ve güzel ürünler,her isteğe uygun ürünler var. Ucuz malın kalıtesınden şüphe duymalısınız.İnternetten ürünlerin içeriğini ve kullanım alanını görebilir kullananların yorumlarını okuyabilirsiniz ama ne orıflıme de ne de avon da kremlerin içeriğini göremezsiniz. Ayrıca parfumler edp ve şişeleri çok büyük. Bu aykı katoloğu görmenızı tavsıye edrım. kaydirigubbakcemile5

Dore ürünleri pahalı değil, piyasadan uygun ve güzel ürünler,her isteğe uygun ürünler var. Ucuz malın kalıtesınden şüphe duymalısınız.İnternetten ürünlerin içeriğini ve kullanım alanını görebilir kullananların yorumlarını okuyabilirsiniz ama ne orıflıme de ne de avon da kremlerin içeriğini göremezsiniz. Ayrıca parfumler edp ve şişeleri çok büyük. Bu aykı katoloğu görmenızı tavsıye edrım. kaydirigubbakcemile5

Avon ve oriflameda goruluyor,sitede eğer urunler kısmına bakarsan oriflamein, asıl Dore'de siteye baktm,gorunmuyor.

Dore de görünmemesinin nedeni; Avon ve Oriflame bi isim olarak piyasaya çıkmış yani ürünler kendi üretimleri ama marka değil . diğer markalaşmış kendilerini kabul ettirebilmş ürünler gibi yer edinmeye çalışıyor pazarda. ama Dore marka satışı yapabilmek için kurulmuş bi firma dielim ülker tarafından. avon ve oriflame de ürün içeriği yazar çünkü kendileri üretiyor bunları ama dorede böyle bişye ihtiyaç yok firma zaten dünyaca bilinen markaları satıyor. onların kendi sitelerinede girip içeriği hakkında bilgi edinmeniz mümkün. Dore tanınan bişyin açıklamasını nden yapsn ki . zaten bilineni satıyor kabul ettirebilme gbi bi gayesi yok çünkü en büyük avantajı marka pazarlıyor olması. diğerleri ise tanıtımını yapmak zornda çünkü marka değil tanıtması kabul ettirmesi içeriğinden bahsetmesi lazım . çünkü o katalog dışında bi yerden temini mümkün değil ..

Ben de makyaj malzemesinden temizlik ebzlerine kadar pek çok ürünü aldım hepsinden çok memnunum. Tek şikayetim parfümleri bitmek bilmiyor:)) diğer markalardan da çok kullanmıştım ama bunlar evladiyelik.. Yeni bir parfüm almak istiyorum ama eşim önce varolanları bitir diyor, bitse de şu yeni kataloğun ilk sayfalarndaki parfümden alsam, kulalnan var mı? Nasıl? Bayanı..

arkadasım bayan parfümlerini bilmiyorum ama su siyah şişeli erkek parfümlerine bayıldım bugün denedim bi kaçını cok güzelmiş yaaa....

bayanlarr dorenin parfümleri nası,kokuları ve kalıcılıkları? avonun parfümlerinin 10 dk sonra yok olmasından fena halde sıkıldım da:S

kızlar bende üye olmak istiyorum ..ama dore ve oriflame arasında kaldım .. daha önce avon temsilcisiydim bıraktım onu hiç de memnun kalmadım .. şimdi dore de kaç ayda bir sipariş vermek gerekiyor.. üyelere hediyeleri var demişsiniz bunlar nedir ? ayrıca ne kadarlık sipariş kabul ediliyor .. mesele örnek olarak : 100 tl den aşşası kabul edilmez 100 tl yi tamamlıcak mıyız.. bunda da öyle bişi var mı? .. kazanç sağlıyor mu ?

bende birşeyler sorayım üyelik ücreti varmı varsa ne kadar ? ne kadar sürede bir sipariş vermek zorunlu? en az ne kadarlık sipariş verirsek kargo ödemiyoruz? hediyeler varmı ? avondaki gibi numune çantası falan varmı varsa ne kadar?

arkdaşlar bu sorunlarınızn hepsini detaylı bi biçimde açıklamıştım ancak yönetim tarafından silindi. size başka türlü de nasıl anlatırlır bilmiyorum. ama tekrar yazacağım eğer yine silnirse yapacak bişy yok D:KK70:

dore.ye üye olmak için gelen temsilcinin kaydı hemen giriliyor. ve 3 ay içinde sipariş vermezsen üyeliğin iptal ediliyor. zaten dore.de avantajlı bi kısm var bi katalog iki ay geçerli yani her ay yeni bi sayı çıkmıyor . ilk siparişini verdiğin zaman 10 tl gibi bi kayıt ücreti faturana ekleniyor. dilediğin tutarda sipariş verebilirsin. ancak kargo ücreti ödememek için en az 90 tl tutarında sipariş vermen gerekmekte. 90.tl .nin altındaki siparişler için kargo ücreti alınıyor. kargo da 2-3 gün içinde geliyor öyle beklemiyrsunz 1 hafta falan. zaten o 3 aylık dönemde 90 tl edecek kadar sipariş alıyorsunuz çünkü yeni oldğundan ilgi çekiyor artısı da marka ürünü satınca işi bilenler hiç sormuyor bile direkt satın almak istiyor.

canım tavsiye edecegim parfümleri sayayım larive passion very rose la rive sunny cok satılıyor hafif kokular olarak cok da kalıcı olduğunu söylediler tekrar tekrar istendi..beraneva

dore kataloğuna baktım ilgimi çekti..numuneleri,kazanç sistemi hadiyesi falan nasıl???avondaki gibi %33 mü kazanç..temsilci arkadaşlar dateylı bilgi verebilirmi??

bu konuda burda bilgi veremiyoruz kapsama alanına alınıyoruz özelden adres verebilirim ilgilenirsen...

sitesinde gördüm dore ürünlerini ama nerden satın alabilirim.bilgi verirseniz sevinirim arkadaşlar.

selam kızlar...annem dore temsılcılıgını yapıyo..ben nerdeyse bütün ürünlerini kullandım ve cok memnun kaldım ozellıklerı parfumlerı ve kremlerıı süper..mutfak arac gereclerı cok tuttu baya bı sattı annem

ocak subat katallogunu geldi elime kızlarr aman alaahım müthiiş seyler var cıldırcamm:KK70:

X