Dore Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

evet bende merak ediyorum dore ürünü kullanan var mı ? kremleri nasıl

2si birarada (jel+peeling) temizleme ürününü ve matlaştırıcı nemlendiricisini kullanıyorum şuan 15liraya aldım avon arıflameden daha iyi diyebilirim cilt bakım ürünlerinden eveline polonyadan venüs ise fransadan ithal eveline olanını daha önce realden alırdım geçerli ürünler deneyebilirsiniz

bende hem satış temsilcisiyim hemde çoğu ürünlerini kullandım yada sattım genelini biliyorum ve cok memnunum tavsiye ederim cok güzel bir marka ve ürünlerin hepsi cok güzel .....

merhabalar bu dore ürünlerini merak ediyorum internetten veya normal katoloğunu nerden bulabişirim?

ben de bir el vücut kremini denedim hindistan cevizli ve mangolu...
inanılmaz güzeldi...zemuszemus

bende dore satış temsilcisiyim parfümleri çok güzel ayak kremlerini kullanıyorum avonun ayak kremlerinden falan daha güzel avonun cilt bakım ürünlerinden memnun kalmadığım için onun satış temsilciliğini bıraktım doreden memnunum arkadaşım venus çatlak düzeltici kremini aldı çok memnun kaldı %70 düzeltti bi tüpü. tavsiye ederim herkeze...

zonguldaklıyım yeni başladım bu guruba herkese merhaba bende temsilcisiyim yeni başladım avondan daha iyi dediler

bende el kremi ısıltılı toz farını ve likit rujunu cok begendim renkelri de katalogtakiyle birebir cıkıyor..

venus diye bir marka var kataloglarında.. yıllaar evvel gece nemlendiricisini almıştım.. hrm çok doğal hem çok saf ve iyi bir üründü... ama bulmak çok zordu. şimdi kolay oluş..tüm venus leri tavsiye ederim...bebek poposu kıvamına yaklaştırıyor hakikaten :)

bu dore yeni çıktı arkadaşlar ...
ilk kez burda karşılaşıyorum ...

dore satış temsilcilerine bikaç sorum var, siteden okudum ama anlamadım.
birincisi, 3 kampanya dönemi satış yapılmazsa üyelik iptal ediliyomuş. yani bu 3 ay mı?
ikincisi her siparişte kendimiz ekstradan bi miktar para mı veriyoruz?
üçüncüsü tester vermiyolar mı, yoksa kendimiz parayla mı alıyoruz testerları da? (oriflame de öleydi eskiden)

dore satış temsilcilerine bikaç sorum var, siteden okudum ama anlamadım.
birincisi, 3 kampanya dönemi satış yapılmazsa üyelik iptal ediliyomuş. yani bu 3 ay mı?
ikincisi her siparişte kendimiz ekstradan bi miktar para mı veriyoruz?
üçüncüsü tester vermiyolar mı, yoksa kendimiz parayla mı alıyoruz testerları da? (oriflame de öleydi eskiden)
aynı soruların cevabını ben de merak ediyorum, çünkü 3 ay çok kısa bir zaman...!

3 kampanya dönemi yaklaşık 90 gün oluyor arkadaslar
her siparişte kendimiz ek ücret ödemiyoruz
testerler parayla alınıyor

evet testerlar çok pahalı, orilame gibi hiç değil. bi poşete 10 kadar parfüm numunesi koyup gönderiyorlarmış. çok özensiz. ben en çok, mutfak malzemlerini beğendim.

24 tane parfüme 15 tl para çok.ayrıca ben özensiz buldum ambalajını, 10 yada 24 değil sorun olan...

X