Oğlak Burcu 23 Aralık - 20 Ocak Oğlak İle İkizler Uyumu

Eylul

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2007
6.137
13
44
Astrolojik olarak klasik bir uyum içinde sayılmazsınız. İkizler burcunun sizden daha fazla hareket ve heyecana ihtiyacı vardır. Hiç şüphesiz sizi İkizler insanına ilk çeken onun keskin zekası ve becerisi olmuştur. İkizler burcu ciddi Oğlak burcunu gevşetebilir, bu da çok hoşunuza gidecektir. İkizler insanı kimseyi sahiplenmez, zaten çok meşguldür. Kendisini sürekli oyalayacak bir şeyler bulduğundan sizin ofiste geç saatlere kadar çalışmanızdan şikayetçi olmayacaktır. Kişiliğinizi her yönü ile çözmeye çalışması sizi endişelendirir. Sizi tamamı ile çözdükten sonra bıkıp gitmesinden korkarsınız ve bunda haklı olabilirsiniz. Sürekli kendinizi geliştirmeli ve değiştirmelisiniz, buna değebilir. İkizler burcu da sizi sürekli yeniliklerle tanıştıracaktır. Dünyadaki yenilikleri ve değişiklikleri yakından takip etmektedir. İkizler insanı ile hayatınız boyunca ilginç konular hakkında tartışacak ve fikir alışverişinde bulunacaksınız. İkizler meraklı, hevesli, enerji toplarıdır ve çok çalışır. Onun bu yönlerini beğenirsiniz. Yatakta İkizler burcu yaratıcı, yeniliklere açık, esprili, çok yönlü ve az bulunan partnerdir. Kendisinin yapamayacağı şeyleri sizden beklemez. Fakat yatakta çok kabiliyetli olduğundan siz de yeni şeyler düşünmek zorunda kalabilirsiniz. Değişikliğe ihtiyacı vardır, terk edilmek istemiyorsanız yaratıcı olun. Mesela onu evin farklı odalarında baştan çıkarın, aşk notları yollayın, onu yeni sürprizlerle şaşırtın. Siz çaba gösterirseniz bu ilişki sürebilir. Değip değmeyeceğine ise siz karar vermelisiniz.

rüyalar com dan alıntıdır

ben bı oglak bayanıyım cogu kez ıkızler burcundan kızlarla buyuk dostluklar yasadım (ünv.odadakı en yakın arkadasım )ama hepsı kısa surelı oldu once bı elektrık alıyom tamam dıyorum dostum bu arkası fos gelıyo anlamıyorum yemın ederım 2-3 kere bu durumu yasadım ya da bı tesaduf:sinifsinif:

Son düzenleme:
kişisine gore de degısır ama ıkızler erkegı asla ama asla oglak burcu kadınına hıtap etmez.zaten uyumsuz 2 burctur.ıkızlerın ukalalıgı(erkegı ıcın soyluyorum),cıft karakterlılıgı hatta 133 karakterlılıgı beterdır hangısı ne an karsına cıkar bılınmez.bır gun soyledıgı seyın ertesı gun tam tersını ıdda eder.ve asla ben oyle bısey demedım dıye cıldırtır.maymun ıstahlı olması pek cok kadına gıdecegı gostergesıdır.asla doymaz.omrumun 7senesı bosa gıtmıs bırı olarak soyluyorum ıkızler erkegı beterdırrrrrrr

kesinlikleee uymazzz tamameenn ters.Zaten bir ikizler erkeği eşi olan bayanlar nasıl devam ettiriyor tebrik etmek lazım valla

kesinlikle uymuyorda değmiyorda.
burçlar dünyasındaki erkeğinin en kötü olduğu burç ikizlerdir.
bir kere asla sadık da olmuyolar.
tabi siz heyecan yasattığınız sürece size sadık kalıyor ona lafım yok.
ama değmiyor..ben 1 sene yaşadım,,aynı evde yaşıyorduk.son zamanlarda kuaförde geçirdiğim saat,onun için sorun olmustu çünki normal değildi.her şeyin fişini istiyordu saatlerini kontrol ediyordu

evet doğru sadıktır amma velakin yatakta hiçte iyi değildir :KK70:

ikizler erkeği ile evli olmanın zorluklar yaşıyorum.bi bakıyosunuz çok iyi bi bakıyosunuz agresif.ilk başlarda onun bu tutarsızlığından çok şikayetçiydim ama alıştım.zordur ikizler erkeği.hem çok güvenilir hem çok tehlikeli :)

İkizler erkeği ve Oğlak kadını arasında iyi bir ilişki olamaz. Kişisine göre değişir belki ama tecrübelerime dayanarak söylüyorum bunu. 5 sene oyalar, umut verir bir köşede bekletir. Sonra iş ciddiye binince 'çok çabaladım ama kalbimi attıramadım' der. Zeytinyağı gibi üste çıkmak için karşısındaki kadına çok ayrı şeyler söyler ve suçlu hissettirir. Kendisini 5 senedir bekleyen kadına utanmadan 'çok acelecisin senin tek sorunun bu' der. Bu derece bencildir. Sevmiyorsan sevmiyorum de dersiniz ama mırın kırın eder bir türlü duygularını söylemez, hem elinde tutmak ister hem de tam anlamıyla tutmaz. Her şeyin ortasıdır. Hiçbir zaman net değildir ve aşırı kararsızdır.

Babam da İkizler, o yüzden bu burcun erkeğini çok iyi tanırım. Ve daha henüz farklısına rastlamadım.

Siz siz olun, İkizler erkeğinden uzak durun. Benden tavsiye :*

Ben de ikizler kadınıyım. Oğlak burcu arkadaşlarım var . Yükselenim oğlak.
ikizler-oğlak çok zor uyum sağlaması ama kişisel özellikler önemli çünkü kişilik aileden gelir .Ay konumlarıda etkiliyor ama insanın içinden gelir. benim abimde koç-ikizler ama hiç çapkınlık çoklu kişilik yoktur.

İkizler erkeği değişken olunca da farklı oluyor. Kenan doğulu bir ikizler. zİHNİ çok değişken olunca değişimleri oluyordur.

İkizler kendi gibi renkli olmasını ister. Oğlaklar sabit yükseleninde toprak varsa hiç uymazlar.

Aslında sosyal , hareketli,yenilikçi olmalı. Aslında asıl olan sevgi , ikizler gerçekten severse vazgeçmez. Soğur sadece.
Oğlak erkekleri , düşüncelerini çok dışa vurmuyor. ben de oğlakları anlayamıyorum. Çok içe kapanık oluyorlar duyguları konusunda.

X