Oğlak Burcu 23 Aralık - 20 Ocak Oğlak İle Boğa Uyumu

Eylul

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2007
6.137
13
44
Eğer bir Boğa'ya tutuldunuzsa gerçek aşkı buldunuz demektir. İkiniz her yönden uyuşur ve tatmin olursunuz. Lüks, zevk ve sonunda mutluluk. Boğa burcunun güneşi sizin 5.evinize yani gerçek aşk ve zevk evinize düşmektedir, ona aşık olmanıza şaşırmamalı! Boğa burcu güvenilir, sağlam, pratik ve azimlidir. Onda bir eşte aradığınız tüm özellikler var. Siz evliliğe gerçekçi yaklaşırsınız ve kesinlikle eşinize güvenmek istersiniz. Ev ve aile ikiniz içinde çok önemlidir. Boğa eşine bağlı ve sadıktır, çok nadiren eşini terk eder. Birlikte hayatınız sıkıcı olmayacaktır. Boğa evine ve konforuna çok düşkündür. Yatakta da aynı frekanstasınız. İkinizde düşünceli ve yavaşsınız. Boğa Venüs tarafından yönetildiği için yaşlanınca bile cazibesini kaybetmeyecektir. Oğlak burcu mücevher almayı sever, Boğa kadını ve erkeği de bunu memnuniyetle kabul edecektir. İkinizde güzel objelerden, eşyalardan zevk alırsınız. Siz tarihle, antika ile ilgilisiniz. Boğa burcu sizinle birlikte müzayedelere, antikacılara gelecek ve bu konuyu öğrenmekten zevk duyacaktır. Boğa insanı bahçeli bir ev ve yeşillikler içinde çiçekler arasında olmak ister. Birlikte bahçe ile uğraşmak zevkli olacaktır. Boğa evinizi taze çiçekler ile süsleyecektir. Dışarıda yemek yemek ikinizinde hoşuna gider. Boğa burcunda en iyi restoranların listesi vardır. Boğa ile hayatınız harika olacaktır. Kavga ve güvensizlikten, uzak sağlam bir temel kurabilirsiniz. Bu çok uyumlu, çok güçlü bir ilişki olacaktır

rüyalar comdan alınıtdır

Ben boğa sevgilim oğlak, cok güzel anlaşırız kafalarımız oldukça bir :KK36:

ben oğlağım sevgilim boğa iyi anlaşıyoruz birbirimizi tamamlıyoruzz resmen :KK1::nazar:

Son düzenleme:
normalde çok güzel görünse de her iki tarafın da inatçı ve kıskanç olması bence zorlaştırıyo işi :) boğa erkeği daha baskın olmak istiyo ve oğlak kadınının çok fazla taviz vermesi gerekebiliyo, zor bi ilişki yani :) deli gibi sevdiğiniz halde yürümeyebilir ilişki, aradan aylar yıllar geçer hala iki taraf da birbirini sevdiği halde gururdan birleşemezler. biri gelir dönmesi için ama karşı taraf gurur yapar, sonra diğeri gelir yine gurur, böyle sürüp gider... oğlak kadınının en dikkat etmesi gereken ilişkidir bu yüzden, kendisini çok çabuk kaptırır bu kişiye ve yürümezse yıkılır resmen...

Bir boğa erkeği gördüm mü anlarım:)))
Aşık olduğum adam boğa burcuydu ilk görüşte aşk yoktur diyene evet ar diyebiliceğim bi kanıttı. En iyi arkadaşım boğa burcu nedir bu boğalardan çektiğim terken bigün okudum en iyi anlaştığım burçmuş, burçlara çok meraklı olmasamda doğru tespitler var.
Burcu kadar o burcu simgeleyen kişinin karakterinin de önemli olduğunu unutmamak lazım tabi.
Şimdi bi kova erkeğişle nişanlıyım veee çok mutluyummm. seviyorum ben onuuu ya:)))

Ben oglak, daha bir kac gün önce ayrildigim hayatarkadasim Bogaydi. Evet bir cok seyde uyum süper,ama karakter de uymali. Cok inisli cikisli bir 3 sene yasadim. Tipik oglak kadini icin cok zor. Bogalar kadar inatci, dedigim dedik bir burc olamaz. Asla taviz vermiyorlar. Hep Ben diyen bir burc. Bu da iliskide oglak kadinini cok yoruyor. Evet ben deli gibi asik oldum. Ama yetmedi malesef.........

X