Oğlak Burcu 23 Aralık - 20 Ocak Oğlak İle Koç Uyumu

Eylul

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2007
6.137
13
44
Bir Koç burcuna aşık oldunuzsa sizi bayağı zor günler bekliyor demektir. ıkiniz oldukça farklısınız ama gene de her şey mümkündür. Şimdi sorun yaratacak konuları inceleyelim. Siz gelenekçisiniz, büyük organizasyon ve şirketlerde başarılı olursunuz. Oğlak, emir komuta zincirini iyi anlar ve uyum sağlar. Büyük bir şirketteki iyi bir işin getirdiği avantajlarla mutlusunuzdur. Koç burcu ise başkasının emri altında çalışamaz. Koç insanının bıçak sırtındaki heyecanlı yaşam tarzı sizi çılgına çevirebilir. Krizler, gecikmiş teslimatlar, ödenmemiş çekler ve hiç durmadan yeni yatırımlar için kredi araması sizin sinirlerinizi bozar. Siz oturmuş düzenli bir hayat istersiniz. Evin içinde de aynı gerginliği hissedersiniz. Koç burcu kendisi ile çok ilgilidir, yeni projeler ve yeniliklerle kendini ispatlamak ister. Oğlak ise toplum tarafından onaylanmak ister. Koç başarılı olduğu zaman en çok da siz gurur duyarsınız. Bu ikilinin işteki ortaklığı aşk hayatlarından daha başarılı olacaktır. ıkinizde işkoliksiniz ve başarmak için şartlanmışsınız. Aranızda astrolojik açıdan fazla bir uyum olmasa da başarma güdüleriniz sizi bir arada tutabilir. Bu iki burcun birbirleri ile oluşturduğu açı aralarındaki engelleri ifade eder. ıkinizde seksten zevk alırsınız. Siz daha duyarlı ve dokunmaya düşkünsünüzdür. Koç her şeyde olduğu gibi acelecidir, aynı frekansa gelirseniz sonucunu hemen görebilirsiniz. Koç insanı meraklı ve hayalperesttir. Yeni fikirleri, büyük hayalleri vardır. Her zaman gerçekçi olmasa da hedefinden asla şaşmaz. ılişkinizde siz daha gerçekçisiniz, mantıklı finansal kararlar verir, pratik çözümler üretirsiniz. Bir arada kalabilirseniz sağlam bir şeyler ortaya çıkarabilirsiniz. ılişkinizin parasal durumu tamamen size bağlı olacaktır. Bu zor bir ilişkidir.

rüyalar com dan alıntıdır

Yaklaşık bir yıldır koç burcuyla çok güzel bir ilişkim var :-) Yükseleni oğlak onun. Bence sadece burç değil yükselen de önemli..

ben koç, sevgilim oğlak:)
aynı yazdığı gibi ben ona göre pek bi hareketli kalıyom:) bide biraz inadım ve dediğim dedik bi insanım, kıskancım da. sanırım oğlaklarda da varmış bu özellikler ama benmki daha göstermedi yeniyiz diye olabilir:)))

Son düzenleme:
ben koç nişanlımda oğlak
ve hiç anlaşamıyoruz

ikiside keçide ondan:)yönetmek isteyen burçlar..aslında bu burçlardan değil birazda kendimizden oluyr die düşünüyorum..mesela ben oğlak burcuyum ve 'boğa' gibi burçlarla ii anlaşırım..koç zordur ama bi o kadarda çok ii oluorlar bence..herkes için geçerli değilmi zten yeterki damarınıza basılmasın..
lisede hocam anlatırdı mesela koç olan kocasını ve anlattığına göre mükemmeldi..tabi kimse yoğurdum ekşi demezde..yinede öyle işte..yalnız bişi dicemde yanlış anlaşılmasın,oğlak olarak koçla bile uyum sağlarım ama ikizler asla..nefret ve gına getiriyorlar..bana ikizler olan biri kendi dei dönek olurlarmış..yani bırakın koç olsun..:KK60:

koç erkeği var tanıdığım..bende oğlak burcuyum ve yükselenimde koç..anlaşabiliyoruz..yani arkadaşız ama kavga etsek Allah yani iki tarafta inat oluyor..koç burcu zor oluyor ama huyuna gidildimi çok esprili olabiliyor keyifli yani..kendine bakar bakımlıdırlar ayrıca..kavgalarda zor işte..

ben buraya yazmışım zaten hiç bakmadan başlığı görünce yine yazmak istedim yazmasamışım keşke:))))

Son düzenleme:
büyük organizasyon ve şirketlerde başarılı olursunuz. Oğlak, emir komuta zincirini iyi anlar ve uyum sağlar. Büyük bir şirketteki iyi bir işin getirdiği avantajlarla mutlusunuzdur. Koç burcu ise başkasının emri altında çalışamaz. Koç insanının bıçak sırtındaki heyecanlı yaşam tarzı sizi çılgına çevirebilir. Krizler, gecikmiş teslimatlar, ödenmemiş çekler ve hiç durmadan yeni yatırımlar için kredi araması sizin sinirlerinizi bozar. Siz oturmuş düzenli bir hayat istersiniz.

işte bu yüzden bitti :KK5:

bence gayet hos bır sekılde anlatılmıs anlasamadıgımız..burclara bu kadar onem vermezdım.ama sanırım dogru.ben oglak.erkek arkdsm koç tu.hiç mi hiç anlaşamadık.artık ilişkilerimde burçlarada dikkat edecegım.koç burcu eglencelı,sevımlı evet ama bir anda kavga edıncede cok fena oluyor.çok sınırlı gozu bırseyı gormez sınırlenınce.e bende ınadımdır yanı olanlar olur.babamda koç genelde ıyı anlassakta sevsemde,kavga edıp konusmadgımz zamanlarda coktur.katıldım bu yazıya.

yükselenler burç özelliklerini yumuşatmıyorsa oğlak kadını koç erkeği tam bi eziyet. alttan alan taraf olmaz, olursa da ezilir bu ilişki de:KK4:

X