Hamile olduğumuz gözlerden anlaşılırmı?

bebiş konusuyla ilgili birşey okurken bu kadar gülmemişdim. varmı gerçekdende ? ben suyla veya kremlemi yapıştırsam kirpiklerimi acaba. belki yumurtalıklarım kirpiklerimden etkilenirde bebişim olur artık...

her ay karnımın altı doluyormu çizgi oluyormu sabah kalkarım içim bulanıyormu gögüslerimde değişikli varmı diye kafayı yemeğe başladım çünkü her adetime br hafta kala bunları yaşıyorum şimdi birde gözler çıktı:) bdesenize bundan sonra gözlerimede bakacağım hehe inşaallah bu defa olur:)allahım sen büyüksün yarabbim olmayan herkese şu kulunada nasip et aminnnn.

banada kirpik olayı pek mantıklı gelmiyor ama belkide doğrudur henüz hamile olmadığım için bilemiyorum :umursamaz:

her ay karnımın altı doluyormu çizgi oluyormu sabah kalkarım içim bulanıyormu gögüslerimde değişikli varmı diye kafayı yemeğe başladım çünkü her adetime br hafta kala bunları yaşıyorum şimdi birde gözler çıktı:) bdesenize bundan sonra gözlerimede bakacağım hehe inşaallah bu defa olur:)allahım sen büyüksün yarabbim olmayan herkese şu kulunada nasip et aminnnn.

Al benden de okadar valla kaydirigubbakcemile3 Güleriz ağlanacak halimize :gitme:

canım seni merak etmiştim hamilemisin diye geçenlerde konuşmuştuk ama adet olmuşsun üzüldüm canım ya ama hayırlısı olsun ne diyelim sıkma canını Allah ne zaman nasip ederse o zaman olur bekliyoruz hepimiz umutla a.s.

sağol canım gerçekten alıştırmıştım .....adet sonrası yaparım diye test bile almıştım napalım hayırlısı Allah isteyen herkese nasip etsin ...:Saruboceq:

Ablam hamile ne kiprikleri karışmış durumda nede gözlerinde bi farklılık var ondamı bi anormallik var acaba kaydirigubbakcemile3 Bende ne zaman adet gecikse her gün test alıp yapıyordum şimdi test yerine bunumu denesem artıkın kaydirigubbakcemile3

aynen bende duydum kızlar çookk yaşlı bi akraba teyzemizden.evine misafir gelen bir kadına hemde yıllardır bebeği olmayan birine sen hamilesin demiş yok canım demiş oda.1-2 gün sonra içine kurt düşmüş test yapmış ve pozitif.ben inanıyorum ama bakmayı bileni bulmak önemli

ya bu kirpik olayı komikk:roflol: ama belli bir zamandan sonra o hormonal etkiyle cildinizde gözlerinizde bir parlaklık olabilir, o da herkeste olmuyor sanırım

bence doğru ben 4 haftalık hamileyim ve gözlerımde gercekten degısıklık var gozbebeklerım irilestı ve sankı aglamaklı gıbı bugulu gıbı bakıyorum

Arkadaslar ben de anlamadım ama benim hamile bir arkadasım daha ilk ayında bir kuaföre gitmiş kuaför hamile misiniz hanfendi diye sormus arkadasım da evet demiş kuaför gözlerinizden anladım demiş ben bir bayanın hamile olup olmadıgını gözlerinden anlarım demiş ve nasıl anladıgını hala merak ediyoruz

bende kaç gündür kirpiklerimin karışıklığının farkındayım kaşınıyorda gözlerim fakat çok uyumaktan olduğunu düşünüyordum,hiç bilmezdim ve çok güzelim bu sıralar dikkatimi çekiyodu,hep uyumaya bağlıyorum çok uyuyorum ilaçlardandır diyorum fakat kirpik adlı başlığı görünce şok oldum,tabii şimdi heveslendim:dance::CüvCüv: gebelik olmasını bekliyorum bakalım olcak mı?ayın 17 sinde belli olcak yazarım hemen ..

bende duydum ama söyleyen kadına ''abla senin doğa üstü güçlerin var o zaman'' demiştim.
bilmiyodum bu kadar kişinin bildiğini, belki de dogrudur, kadına laf ettim boşuna :KK1:

Ben daha adet günüm bile gelmezken; yani 1 hafta falan vardı sanırım:) kuaföre gitmiştim. Kuafördeki kız bana demişti; sen hamilesin kesin bak gör diye:) Gözlerimin için parlıyormuş oradan anlamış:) Valla şıp diye bildi ben daha testimi bile yapmadan :KK1:

ayy ne kdr degişik bşey kşke bnde öle anlayabılsem fotolarını yollayanlara bkardım :))

bende kaç gündür kirpiklerimin karışıklığının farkındayım kaşınıyorda gözlerim fakat çok uyumaktan olduğunu düşünüyordum,hiç bilmezdim ve çok güzelim bu sıralar dikkatimi çekiyodu,hep uyumaya bağlıyorum çok uyuyorum ilaçlardandır diyorum fakat kirpik adlı başlığı görünce şok oldum,tabii şimdi heveslendim:dance::CüvCüv: gebelik olmasını bekliyorum bakalım olcak mı?ayın 17 sinde belli olcak yazarım hemen ..

canım ne alemdesin? ayın 19u bugun hayrlı haberlerin vardır umarım :)

X