Hamile olduğumuz gözlerden anlaşılırmı?

ben hamıle olduğumu bilmiyordum ....arkadaşa ablası gelmişti.bende tanışmaya onlara gitmiştim.tanıştık , falan neyse arkadaşım adetın geldimi falan diye sordu..o ara ablası bana bakarmısın dedı.baktım ama nolduğunu anlayamadım..sen hamılesin dedı..nerden cıkardın onu ablacım, keşke öyle bişey olsa falan die şakaya vurdum..gözlerinden anladım dedi.nolmuş ki gözlerıme dedım..
gözlerın baygın bakıyo, içi sulu ,sarı, kırpiklerinde üst üst binmiş dedi...
onun sırf o lafı üzerine gidip test aldım..hakıkatende hamıleymişim :)))
ilginç ama; başıma gelmese ;hadi ordan göze bakınca anlaşılırmı derdım ama kadın anladı vallahii...

Benim de bi yakınım anlamıştı.Gerçi düştü :KK43:.Durup dururken hamile misin sen dedi ben de yoo değilim gzölerin yüzün aynı hamile gibi dedi hatta güldük sonra test yaptık aaa çift çizgii..

benim de ablamın kayınvalidesi anlamış hamile olduğumu. gözlerim çok parlıyormuş.

Bütün jinekologlar artık hastaları kapıdan girerken başlıyorlarmış 'sen hamilesin ' sen hamile değilsin ' tahlil falanda gerekmez.:KK60:

Benimkilerde şuan kocamanlar:KK16: birde kiprikler üst üste:KK1:

Son düzenleyen: Moderatör:
benim kirpikler hep birleşik :KK70: ben anlayamıcam herhalde inş hepimiz hamiş olurz rabbim isteyen herkese nasip etsin anneliği

biyoloji öğretmeni bir arkadaşım anlatmıştı bana da göz bebekleri büyürmüş ve parlarmış hamilelikte hormon aartışından dolayı 3 aydan sonra hormonlar düzene girdiği için 3 aydan sonra o kadar belli olmazmış

biyoloji öğretmeni bir arkadaşım anlatmıştı bana da göz bebekleri büyürmüş ve parlarmış hamilelikte hormon aartışından dolayı 3 aydan sonra hormonlar düzene girdiği için 3 aydan sonra o kadar belli olmazmış

Evet ilk gebeliğimde bilmeden dr a gittiğimde tam muayene öncesi bir fotom var benim hiç bir zaman gözlerim öyle pörtlememiştir herhalde. Bir tek o fotoda inanıyorum buna gözlerim buğulu ve kocamanlar ama parlak değillerdi. Zaten hamileymişim haberim yoktu dr da anlamadı kısa süre sonrada düşmüştü. Kızımda kirpik dışında gözlerime bakışıma bir şey diyen olmadı. Bu arada konuyu açtığımda bana kirpiklerimden hamile olduğumu söyleyen arkadaş tutturamamış diye üzülmüştüm ama testi biraz erken yapmışım o ay gerçekten kızıma hamileydim bilmiş yani. Çok şükür 3,5 yaşında canımın içi tatlı bir kız annesiyim. Allah isteyen herkese nasip etsin tez vakitte inş.

Kızlaaarrr dün kayınvalidemlerle yufka yapıyorduk eşimin teyzesinin kızı durup dururken sen adet oldun mu diye sordu? Bende yok abla daha 1 hafta var dedim. olmucaksınki dedi sen hamilesin. o nerden çıktı dedim gözlerinden anladım dedi. Görümcemde öyle daha bilmeden hamile oldugunu böyle demiş ve görümcem test yapmış hamile çıkmış. Çıkar mı bu acaba :KK70: bu arada eşimle benden başka kimse bebek istediğimizi ve denediğimizi bilmiyor. Hatta ben daha zamanı var diyorum herkese sorduklarında.

insanlar az çok kişinin durumunu biliyorlar bizde bu durumdan fena derecede etkileniyoruz.Çocuk istediği bilinen ya da olması gerektiğini az çok tahmin eden kişilerin yakınları resmen bizleri izliyorlar.Yok baktım bu akşam çok yemek yedin acaba hamile misin? Yüzün bana şiş gibi geldi bebek mi var? Sana bir güzellik gelmiş sen kesin hamilesin diyerek aslında bizi daha çok yıprattıklarını düşünüyorum.kendinden emin olup sadece yaşadıklarının adet belirtisi olduğunu zannetsende adete bir hafta kala sürekli elin teste gidip geliyor.Sonuç hüsran olunca da oturup ağlamaktan başka birşey olmuyor....
haklısın aynen öyle oluyor hayal kırklığı hep nasipppp diyoruz Allah ne zaman isterse o zaman vericek eminim.

Bana babaannem hamileligimin 3. ayinda gozlerime bakip sen oglan doguracaksin demisti yaa. 1ay sonra ogrendim oglum olacagini ama cinsiyetine kadar bilmesi ilginc oldu. Yada salladi tuttu

ben buna her ay bakıyorum ama benim reglden tam bir gün önce büyüyor ben de heyecanlanıyorum ama maalesef bende tutmuyor bu tez :KK47:

X