Ankara kadin dogum uzmani ve 4 boyutlu ultrason??

ea83

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2009
1
0
Arkadaslar Ankara' da gebelik muayenelerini 4 boyutlu ultrason cihaziyla yapan ve Cd ye ceken iyi bir kadin dogum uzmani biliyor musunuz acaba? Ben Serdar Oguz ismini cok duyuyorum ama onun muayeneyi bu sekilde yapmadigini duydum. Bilgilendirirseniz cok sevinirim...

benim gittiğim doktoru tafsiye ederim.lina kadın sağlığı merkezi bütün cihazları var hem üç boyutlu ultrason dört boyutlu ultrason sistemi mevcut.nts cihazı bütün gebelik tahlilleri ben bütüin görüntülerini bebişimin cd ye çektiriyorum.doktorumda çok ilgili fiyatıda çok uygun tafsiye ederim kkısacası .lina kadın sağlığı merkezi şükran çakmak doktorumun adı.

susaden canım ben atatürk eğitim araştırmada oluyorum muayenelrimi ama ayda bir gelin diyorlar şimdilik.bense 2 haftada bir bebeğimin kalp atışını sağlığını öğrenmek istiyorum en azından.bağkurluyum lina kadın sağlığı merkezinde muayene olmanın ücreti tam olarak nedir.cd ye görüntü çekmeye ayrı ücret alıyorlar mı?

benimde geldiğim yerdeki dr m 4 boyutlu dopler ultrasonu vardı tabi resim dvd olayıda.. burada serdar oğuzu bende duydum ve muayenehanesine gittim baktığında benim tab lolan resimlerimi beğenmediğini söyledi bende sandım kendisinde daha detaylı iyi bir ultrason aleti var daha sonra muaayenesine gittiğimde gördümki 2 boyutlu ultrason cihazı varmış ve resmi geçtim ultrason bilgilerini bile vermediğini gördüm :) . Serdar bey evet fena değil güven veriyor kol kanat actığını farkettiriyor gidilebilir.
mum dibini aydınlatmıyor arkadasım baska sehirlerde daha uygun fiyatla en mükemmel fırsatlardan yararlanırken ankarada daha fazla ücretle istediğini elde edemiyorsun..

bende emien sernur yorulmaza gidiyorum arkadaşlar ama sanırım ondakide pek ileri değil cihaz başka yer önerecek olan?

canım ben op.dr. cüneyt gençe gidiyorum kliniği çukurambarda benim doğumuma iki hafta kaldı. ilk kontrolden itibaren dört boyutlu ultrasonla bakıldı ve her kontrolde cd kayıt çekip bir resmini tab edip veriyor. gerekli tüm ölçümleri titizlikle yapıyor. normal muayene ücreti ödüyorsun

arkadaşlar ben de 2 hafta sonra ayrıntılı usg ye gidiceğim. Ankarada EYÜP EKıCı bir numara diyorlar. ayrıca gittiğim hastanenin de var ama ben karar veremedim. eyüp bey 260 tl. çok iyi bir radyologmuş diyorlar.

arkadaşlar ben de 2 hafta sonra ayrıntılı usg ye gidiceğim. Ankarada EYÜP EKıCı bir numara diyorlar. ayrıca gittiğim hastanenin de var ama ben karar veremedim. eyüp bey 260 tl. çok iyi bir radyologmuş diyorlar.

Evet canım gerçekten de ayrıntılı ultrason için benim de sorduğum herkes Eyüp Ekici dedi, kendi doktorum bile ona gitmemi söyledi. 20. haftamda gitmiştim ben de. Gerçekten de bebeğin herşeyine detaylıca bakıyor Eyüp bey. Ultrasonu iki boyutlu, ben sordum neden iki boyutlu diye, kendisi gerekli ölçümlerin en iyi şekilde iki boyutlu ile yapılabildiğini söyledi.
Ultrason resmi veriyor ama amaç görüntü vermek değil bebeği detaylıca muayene etmek olduğundan cd falan vermiyor.
Ben tavsiye ederim herkese, gerçekten de insanı rahatlatan ve uzman bir doktor.

Evet canım gerçekten de ayrıntılı ultrason için benim de sorduğum herkes Eyüp Ekici dedi, kendi doktorum bile ona gitmemi söyledi. 20. haftamda gitmiştim ben de. Gerçekten de bebeğin herşeyine detaylıca bakıyor Eyüp bey. Ultrasonu iki boyutlu, ben sordum neden iki boyutlu diye, kendisi gerekli ölçümlerin en iyi şekilde iki boyutlu ile yapılabildiğini söyledi.
Ultrason resmi veriyor ama amaç görüntü vermek değil bebeği detaylıca muayene etmek olduğundan cd falan vermiyor.
Ben tavsiye ederim herkese, gerçekten de insanı rahatlatan ve uzman bir doktor.

zaten dört boyutlu ultrason cihazıyla ölçüm yapılmaz. iki boyutlu ultrason cihazıyla ölçüm yapıp dört boyutlu ultrason ile de resmini renkli olarak kayıt edip cd veriyorlar. benim doktorum aynı zamanda birde resmini tab edip veriyor.

zaten dört boyutlu ultrason cihazıyla ölçüm yapılmaz. iki boyutlu ultrason cihazıyla ölçüm yapıp dört boyutlu ultrason ile de resmini renkli olarak kayıt edip cd veriyorlar. benim doktorum aynı zamanda birde resmini tab edip veriyor.

Anladım canım ben bunu bilmiyordum, böylesi de güzelmiş tabii:)
Ama ayrıntılı ultrason için herkes Eyüp Ekici diyor. Ben de bu nedenle ayrıntılı ultrason soran arkadaşa Eyüp Ekici yi tavsiye ettim, çünkü kendim de gittim ve memnun kaldım.
Zaten Ekici ye normal olarak gidilmiyor, sadece ayrıntılı ultrason için gidildiğinden kimsenin aklında neden görüntü vermiyor diye soru işareti uyanmasın istedim.
O nedenle o şekilde ifade ettim kendimi, yanlış anlama olmasın lütfen:)

Ama konuyu açan arkadaş zaten ayrıntılı ultrasonu değil 4 boyutluyu sormuş o zaman da Ekici ye gidilmemeli:)

Son düzenleme:
arkadaşlar merhaba bende yeni aranıza katıldım:))eyüp ekiciye bende gittim ama memnun kalmadım.hastalarına karşı nabza göre şerbet veren bi doktor olduğunu gözlemledim.ukala bir tavrı var.orda paranızı verip üstüne ukala bir tazla muamele görürseniz şaşırmayın ve sürekli ben iyi bir doktorum tarzı konuşmaları çok yavan geliyo.bence insanlara davranış tarzı doktorun iyi olduğunu gösterir.ayrıca iyi olup olmadığını anlayamadım çünkü sadece bebek sağlıklı dedi ayrıntılı olarak bi açıklama yapmıyor,bebeğin kalp ekosunu çektim dedi ama çekilen ekoyu vermedi mesela..yani siz bekliyosunuz ama bilgi vermiyo.neyse ben de bildiklerimi paylaşmak istedim..herkese iyi seneler:)))

benimde geldiğim yerdeki dr m 4 boyutlu dopler ultrasonu vardı tabi resim dvd olayıda.. burada serdar oğuzu bende duydum ve muayenehanesine gittim baktığında benim tab lolan resimlerimi beğenmediğini söyledi bende sandım kendisinde daha detaylı iyi bir ultrason aleti var daha sonra muaayenesine gittiğimde gördümki 2 boyutlu ultrason cihazı varmış ve resmi geçtim ultrason bilgilerini bile vermediğini gördüm :) . Serdar bey evet fena değil güven veriyor kol kanat actığını farkettiriyor gidilebilir.
mum dibini aydınlatmıyor arkadasım baska sehirlerde daha uygun fiyatla en mükemmel fırsatlardan yararlanırken ankarada daha fazla ücretle istediğini elde edemiyorsun..[/QUOTE]

çok çok doğru söledin arkadaşımbenim kayseride kuzenlerim arkadaşlarım en özel ve güzel hastanelerde 100 milyona doğum yapıtılar hepside ve hepsinede doktorları özel olarak geldi girdi ama burda ankarada herşey berbat hiç sevmedim burayı bütün hastaneler kazıklayacak adam arıyolar 1 milyarı geçiyo nerdeyse doğum parası dahada doktor kimininkine gelmiyo kiminede gelse 300 milyon ek para alıyo bu ne biçim ankara anlamadım üniversiteye gitsen 180 den başlıyo muane doğum 2 milyar ne yapacağımı şaşırdım ama hiç sevmedim burayı hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiçççççç :eek:lmaz:

X