Nelere katlanıyorsunuz?

anyone0205

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2009
66
0
Merhabalar, foruma yeni üye oldum. şöyle bir kaç başlıktaki konuları ancak okudum derken sayın eşimin "ahhh erkeklerrr" sözünü bana çok sık söylettiğini farkettim. bi kaç gündür de hem iş hem ev derken dedim biraz paylaşımda bulunayım belki her evli kadın aynı sıkıntıları yaşıyordur dedim.

Evet bayanlar eşleriniz, sevgilileriniz hakkında nelere katlanıyorsunuz bi dökülün bakalım yanlız mıyım değil miyim? laelaelaelaelae

Horlamasına katlanıyorum başka da bir şeyi yok çok şükür.. Tedavi olana kadar da evlenmeyeceğim.. Hıh :umursamaz:

alınganlığına ve de benle buluştuktan sonra arkadaşlarıyla buluşmasına çünkü beraberken dakka başı arıolar sinir oluyorum kötükedihüso ama katlanıyorum:1no2:

Son düzenleme:
beni bırakıp arkadaşlarıyla tatile gitmesine ve beni arkadaşlarına ayıp olmasın diye aramamasınaa

gece gündüz hiç susmayan telefonuna balayımızda bile susmadı yaratık gerçi işlerini telefonla hallediyor ama

ailesine katlanıyorum
ömrümün en güzel yıllarını onu özleyerek tek başıma geçirmeye katlanıyorum

vurdumduymazligina, horultusuna, ailesine, aileme olan hasretime, kizimin dogmasiyla hava almak isteyipde alamamama, onun rahatca dolasip benim evde tikilmama, ahhhh kocacim seviyoruz iste katlaniyoruz ne edelim :))))

gıcıklığına katlanıyorum..
beni sinir etmesine katlanıyorum..
iş stresini inanılmaz derecede eve taşımasına katlanıyorum.
ee arada birde agresifliğine katlanıyorum..

alıonganlığına ,inadına ,tavırlarına,bazen çocuksu hallerine
ama bunlarda hoş şeyler ya
tuz biber cinsinden yani

senelerdir 'tamam.bırakıcam bu sefer' diyipte asla bırakmadığı bilgisayar oyununa katlanıyorum.her ay saçlarımı boyadığımı bildiği halde her saçımı boyadığımı söylediğimde sinirlenip trip atmasına katlanıyorum.2 sene sonra evlenmeyi daha uygun bulduğu için,onun bu fikrine de,onu özlemeye de,beklemeye de katlanıyorum.

öncelikle ortamına göre farklı giyindirmesine
evde temizliği beğenmeyip tekrar karıştırmasına
bebek bakımında bana güvenmemesine
alttan almadıkça inatcı olmasına
yağ çekmeyince öpmemesine
ailesine annesine taparcasına bağlı olmasına
ailesinin yanında kendimi yalnız hissettirmesine
yemek seçmesine
kibirli oluşuna
kilolarıma laf söyleyişine
evlenince öğrendiğim ama bende olmasını istediği doğallık takıntısına makyaj yapma saçını artık boyama gibi
beraber olduğumuz ortamlarda sadece kendinin konuşmasını benim çok konuşmamamı istemesine

liste yaptığımda ille fazladan şeyler almasınaa
yine de seviyorum işte
seviyor o da çünkü

pazarları cumartesileri dinlenecem deyip tv bilgisayar başında vakit geçirmesine ve beni de yanında oturtmasınaaa
gitme yaa boşver işiii demesine sonra titizlik taslamasına
acıkıverince de ne yiyecez demesine tabii sonuçta
e beraber izledik yaaa

X