Eniştem....

kusura bakmayın ama bazı çelişkiler varrr

1-ablanız yetişti ve gördü ise zaten anlatmanız gerekmez şahit olduğu olayı biliyodur zatennn
2-eniştenizin telefonunun alacak karıştırabilecek kadar yakınsınız ki ben eşiminn bile telini karıştırmam

ben de eniştenizin telefon rehberinin ayrıntılarını nerden bildiğinizi ve ablanıza sorduğunuzu bilemedim...
önce eksikleri tamamlayalım sonra yorum yaparız...

Bir kere de yazacağım yorumu yazmamış ol yahukaydirigubbakcemile5
Hem hamile hem akıllı hem güzel,yerim seni..

cidden bu sorular çok önemli,cevaplandırılmalı..

elbette anlatacaksıın..nereye kdr saklayablrsnkı

yengeme anlatmamın nedeni sinirle agzımdan çıktıktan sonra anlatmak zorunda kaldım yoksa karşşıma alıpta anlatmadım ve yengemde çok iyi bir kadındır tabii ikide beni korudu

anneme söylersem ablam haksız gibi olur kocana sahip çıksaydın vs gibi çok laf yer o yüzden anneme söyleyemem...

eniştemin telini karıstırmamın nedenide telefonun çalması dedigim gibi 1 aydır uzagım onlardan ondan önce samimiydik gidip gelirdim ablam sonuçta otururken sormustum ablamda işten arkadasları demişti...

bunca zamandır beklememin nedeni ise 2 çocuk var yegenim var ortada biri 5 yasında digeri ise haziranda 1 yasına girdi

ben bişey anlamadım...
anlayan bir ara bana da anlatsın...

valla anlamadım eniştenizin telefonu çalıyor siz telefonunu karıştırıyorsunuz..
adam sizi taciz ediyor ablanıza anlatmıyorsunuz..

ne bileyim eksik bişeyler var gibi..

eniştemin telini karıstırmamın nedenide telefonun çalması dedigim gibi 1 aydır uzagım onlardan ondan önce samimiydik gidip gelirdim ablam sonuçta otururken sormustum ablamda işten arkadasları demişti...

bunca zamandır beklememin nedeni ise 2 çocuk var yegenim var ortada biri 5 yasında digeri ise haziranda 1 yasına girdi

Eniştenizin telefonu çalsa bile bu onu karıştırmanızı mantıklı kılmıyor.
Babamın telefonu çalacak teyzem de rehberi karıştıracak?? enteresan yani..

bu adam kaç zamandır sapık bilmiyorum ama daha önce uyarsaydınız ablanızı ya da ne bileyim annenizi 1 yaşındaki çocuk doğmazdı belki..

yengeme anlatmamın nedeni sinirle agzımdan çıktıktan sonra anlatmak zorunda kaldım yoksa karşşıma alıpta anlatmadım ve yengemde çok iyi bir kadındır tabii ikide beni korudu

anneme söylersem ablam haksız gibi olur kocana sahip çıksaydın vs gibi çok laf yer o yüzden anneme söyleyemem...

ben şimdi anneye takıldım
annen neden ablana kızsın sahip cıksaydın desin ki
sana taciz ediyor damadı
baskası kan cıkartır
senin annen bunu hos mu görür :uhm:
yoksa anlatmadığın bişiler mi kaldııı

anneniz, ablanızı haksız bulacak. kocana sahip çıksaydın diyecek....laf edecek. o yüzden de söylemeyeceksiniz
.kusura bakmayın ama bunu, söylememenizin nedeni, bana çok saçma geldi:nazar:...

Bugün niye anlayamıyoruz..ben de dahil..

Yani tüüüü sapık demek gelmiyor içimden şu an..Birşeyler eksik ama ne.?Tamam adam sapık olabilir ...öyle de..ama..

Ya da eksik olan..

Yani demem o ki;

Hımmm..

Sıkıştırdıysa kenara elle falan, insan gayriihtiyari bağırır ya, çakar 2 tane, şoka girerim ben olsam, ne olacak diye düşünmez insan gerisini falan o an.. ..Ehh ablanın da haberi olur doğal olarak olursa da olsun olacak tabii.

neyse

yok arkadaşım belki gerçekten bu duruma düştün ama
bence anlatmadığın bi şeyler var bu olayda eksik bişeyler var hissediyorummm
bazı taşlar oturmuyo yerineeeee

nasıl bir aile yapısıdır kuzum yaaaa

Bugün eniştesinden taciz yiyenlerin günü..

Allah korusun ya, mide bulandırıcı bir durum..

Öbür arkadaş naptı acaba, ablasına kalmaya gidecekti mecburen..Du ben bir bakayım ona..

konu sahibi kuş oldu uçtu gitti pırrrr
konuyu açıp,çekip gidenlere gıcık oluyorum .

Geldim...
Anladığım kadarıyla yardım etme çalışayım...
Keşke tacize uğradığın gün konuşsaydın ablanla...:eek:lmaz:
Şimdi biraz geç olmuş gibi...
2 çocukta var ablan ayrılamıyorsa çocuklar için,taciz durumunuda görmezden gelebilir...:eek:lmaz:
Eniştenin cep telefonuna baktığında iyi olmamış,niye merak ettin onuda anlamadım...:uhm:
Bırak çalsın,sahibi kimse o baksın....:1closedeyes:
Bakamazsada çalsın çalsın sussun...
:1closedeyes:

selam arkadaslar kaç aydır herşeyi içime atmaktan yoruldum ve bi arkadaşın tavsiyesiyle burayı buldum
bütün sıkıntılar sitresler çogunuzun bildigi gibi biri gelince digerleride peş peşe geir ya hani işte öyle bi anda
ablam ve eniştem...çoğunuz görmüş geçirmiş insanlarsınız bana yardımcı olursanız çok mutlu edersiniz.

ablamla eniştem tam 7 yıldır evliler ama sevmeyerek evlenndiler...görünüştede hala birbirlerini sevmiyorlar ama ablamın tabiriyle
onları birbirine bağlayan iki çocuk var ortada ..
eniştem asabi sinirli kıskanç birisidir ve nedense sık sık uzun süreli şehir dışına gider aslı varsa iş içinn
... bir kız için böyle şeyler anlatması çok zor ama yaklaşık bir ay önce ablamlar bize geldiler annemler evde yoktu
ben mutfaktaydım eniştemi severdim iyi insandı aramızda herkez eniştesiyle nasılsa bizde öyle ama dahada ileri gitti
ve bana sarktı gerek elle gerekse laflarıyla köşeye sıkıştırdıki Allah'tan ablam yetişti..
bu olaydan sonra ablamgil evlerinden taşıdılar 2 çocuguyla ama hiç gitmedim ne yardıma nede çocuklara bakmaya gittim
ablam eve bize bırakmak istedi ama izin vermedim çünkü almaya eniştem gelecekti ve benim buna hiç tahammülüm yoktu
herkez kendince nasıl kardeşse böyle kardeşmi olur diye konuştular ama hiç biri umrumda degildi..
yardımm istedigim konu ise şu
1 hafta önce eniştem eve geldiginde büyük yegenim (5 yasında olan) enişteme ablamn sigara içtigini söylemiş
eniştemde ablamı ilk olarak dövmüş sonrada arkasından seni boşarım sen nasıl bir kadınsın gibi insanın gururunu
kırıcı laflar etmiş...bunları yengem bana anlatırken bende sinirden ablama diyecegine otursunda kendi pisligine baksın
diyerek agzımdan kaçırdım yengemde ne oldu ne bitti derken eniştemin bana yaptıklarını anlattım..
şimdi ise eniştem yine iş seyahatine çıkacak ama nasıl bir iş ziyareti bilmem telefonunda ise
bir sürü kız numarası var... mesajlar filan ablama sorduğumda ise iş arkadaşları diyor
belkide enişteme bu durumu yakıştıramadığından ama şimdi ablama bana yaptıgını anlatsammı anlatmasammı
çok kararsızım lütfen yardımcı olun

bencede ablanla konuşmalısın bu durumu sizden duyması daha iyi olacaktır

bide
şimdi ise eniştem yine iş seyahatine çıkacak ama nasıl bir iş ziyareti bilmem telefonunda ise
bir sürü kız numarası var... mesajlar filan

siz enişteniz telefonunumu kurcaladınızda biliyosunuz ya da ablanızmı sizinle paylaştı

X