Eniştem....

eksik olan hiç bir şey yok konunun özeti herşeyi bu işte yüzeysel olarak tam bu...
eniştemin teline bakmamda ilk basta konuyu açarken yazdıgım gibi sık sık iş seyahatlerine gitmesi evet çok saçma bir neden ama başka bir nedeni de yok..
aile yapısına gelince babam dogu tarafından dediginiz gibi kan çıkabilir ama ne olursa olsun burada ablama sanki herşeyi yapan oymuş gibi laf gelecek gerek annem gerekse babamdan o benim ablam ona laf gelmesini üzülmesini istemem bu yüzden anneme anlatamam..
ve konuyu açıp uçma öyle bir durum yok iki dakka pcden gittim yani açıpta kaçmam gerçekten saçma benim anlattıgım durum uydurma veya oyalanmak için yazılan bir şey degil
buraya sadece yardım için geldim yani oyalanmak için buraya yazı yazacak yaşı çoktan geçtim inanmıyorsanız da konuyu kapatalım kilitlensin veya silinsin çünkü bu durumda beni yalancı duruma düşürüyorsnuz

yanlış seçim evli degilim
yozgattaym eskisehirde 2 yıl okudum 2 yıl dışardan üniversteyi tamamladım yabancı dil okudum..şimdi dersanelerde ögretmenlik yapıyorm

eksik olan hiç bir şey yok konunun özeti herşeyi bu işte yüzeysel olarak tam bu...
eniştemin teline bakmamda ilk basta konuyu açarken yazdıgım gibi sık sık iş seyahatlerine gitmesi evet çok saçma bir neden ama başka bir nedeni de yok..
aile yapısına gelince babam dogu tarafından dediginiz gibi kan çıkabilir ama ne olursa olsun burada ablama sanki herşeyi yapan oymuş gibi laf gelecek gerek annem gerekse babamdan o benim ablam ona laf gelmesini üzülmesini istemem bu yüzden anneme anlatamam..
ve konuyu açıp uçma öyle bir durum yok iki dakka pcden gittim yani açıpta kaçmam gerçekten saçma benim anlattıgım durum uydurma veya oyalanmak için yazılan bir şey degil
buraya sadece yardım için geldim yani oyalanmak için buraya yazı yazacak yaşı çoktan geçtim inanmıyorsanız da konuyu kapatalım kilitlensin veya silinsin çünkü bu durumda beni yalancı duruma düşürüyorsnuz

profilinizde evli yazıyo ama siz bekarsınız
eniştenizin telini istediğiniz gibi karıştırabiliyosunuz
ablanıza yakalanıyosunuz ama eşinin art niyetini bilmiyo
dün üye olmuşsunuz henüz hakkınızda kimsenin bir bilgisi yok buda bir nevi güvensizlik yaratıyoooo
bunlar benim kafamı karıştırdı gerçekten taşları yerine oturtamadımmmm

Son düzenleme:
allah allah bu konudan 2 tanemi var yoksa ayrı kişiler mi bunlar? valla kafam karıştıkafamçokkarıştı

Eniştenizin telefonunu hem de tacize uğradıktan sonra karıştırıyor olmanız zaten herşeyi ortaya koyuyor.
Bana elini sürmüş adamın değil telefonunu karıştırmak suratına bile bakmam..
Adamın telefonunundan size ne diyelim ki günde 10 kızla yatıyor size ne,siz zaten onun pisliğini görmüşsünüz..?? sizi mıncıklamasından daha mı kötü iş gezisi diye kızlarla yatması..
oturup bunu mu dert ettiiniz bu mu kaldı tek..

ayrıca Allah korusun tacize uğradığınızda suratına niye patlatmadınız,neden sessiz kaldınız "o an" ..
kusura bakmayın ama cahil veya aptal bir kadına benzemiyorsunuz cümlelerinizden adamı orada rezil kepaze edebilirdiniz ama yapmadınız.. niye sırf ablanız için,peki ablanız kardeşini mıncıklayan bir adamı hakediyor mu? üstelik bu adamdan dayak yiyor salakça sebeplerle..

konuyu ister kapatın sildirin bize ne.. kapanınca bana bir faydası yok..
bence kendi duygularınızıda katarak anlatın olayı,daha çok rahatlarsınız.
bilmem anlatabildim mi??

şimdı ablan yengene anlattıgını duyunca hepten ıncınecektır, onun kulagna gıtmeden önce sen konuş bence. ve aile sırlarınızı kendınızz halledın kımsenın bılmesıne gerek yok. enışten de kurtulun bıbırınıze sahıp cıkın tatlım. o enişten benım enıştem olsaydı yemın ederım koparır dama atardım. ben susamam parçalarım adamı.

Eniştenizin telefonunu hem de tacize uğradıktan sonra karıştırıyor olmanız zaten herşeyi ortaya koyuyor.
yazmıstım ama tekrar söyleyeyimm ben o olaydan sonra onların evine adımımı bile atmadım telini karıştırmamda dogal olarak oalydan önce oluyor

Buraya konuyu iç dökmek için açtıysanız lafım yok..
Ama tavsiye istiyorsanız önce ablanıza sonra annenize anlatın.
Varsın ortalık karışsın zaten ortada düzgün bir yuva yok.
Ya da unutabiliyorsanız mideniz kaldırıyorsa unutun..
bir daha da bu konunun lafını etmeyin..
Başka bir seçenek yok gibi..

daha kötü olaylara yol açmadan bencede anlatmalısın ablanı büyük bir beladan kurtarmalısın

konuyu açan arkadaşım eğer ablan bu durumu öğrendiğinde boşanacaksa anlat ama boşanacaksa ..... bunu dikkatlice anlamaya çalış oldumu
yok ayrılmayacağını düşünüyorsan sadece sende kalsın keşke yendgend bimeseydi başka hiç kimseyede söyleme zaten biribirini sevmiyorlar diyorsun ablan için hayat daha çekilmez olur hem ayrılıp gidemeyeceği bir adamla yaşar hemde bu durumu hiiç bir zaman unutmaz böyle hayat da yaşanmaz ablaanın pisikolojikk durumunu düşün bazı kişiler bu durumu kaldıramaz başka yanlışlıklar yaparlar aman çok hassa bir konu

Son düzenleme:
okuyupta yardımcı olmak isteedigniz için hepinize teşekkürler
çocukta olsa söylemek en doğrusu:1closedeyes::1closedeyes:

bıraz önce baktım 50puanın vardı sımdık 64 6,msjında senı destekleyenlerde var dmekkı:nazar:

bence ablandan önce ailenle özellikle annenle paylaş onların görüşünüde alarak ablanla görüş derim ben bilmesinde hakkı var öyle pislikle bir dakka bile durulmaz

arkadaşlar daha önce başka bir isimde konu açtım ve profilde yaşadığım şehri ve medeni durumunu yanlış yazdım arkadaş da böyle biey yapmış olabilir ayrıca zaten canısıkılmış bu tür hitap larda bulunrsanız daha çok sıkılır sadece okur fakat yorum yapmayabilir
yanlızca bir kere okudum ve anladım karmaşı k gelmedi bana birde lütfen konuyu okuyup sonrada son sayfaya geçip yorum yazmayın ozaman da arada sorulan soruları ve cevapları kaçırıyorsunuz aynı şeyleri tekrar okuyoruz

konuyu açan arkadaşım eğer ablan bu durumu öğrendiğinde boşanacaksa anlat ama boşanacaksa ..... bunu dikkatlice anlamaya çalış oldumu
yok ayrılmayacağını düşünüyorsan sadece sende kalsın keşke yendgend bimeseydi başka hiç kimseyede söyleme zaten biribirini sevmiyorlar diyorsun ablan için hayat daha çekilmez olur hem ayrılıp gidemeyeceği bir adamla yaşar hemde bu durumu hiiç bir zaman unutmaz böyle hayat da yaşanmaz ablaanın pisikolojikk durumunu düşün bazı kişiler bu durumu kaldıramaz başka yanlışlıklar yaparlar aman çok hassa bir konu

boşanmaz galiba çünkü bırakıp geldiginde kabul edilip edilmemesi bile meçhul..

durumu olduğu gibi hem ablanıza hem aile büyüklerinize anlatmalısınız bence ki hem o şerefsize gereken dersi versinler hem ablanızı onun elinden kurtarsınlar böyle şeylerin saklanması bence çok ama çok yanlış çünkü zamanla bu olay aleyhinize döner ve eniştesini ayartan baldız durumuna bile düşersiniz ve zamnında açıklamadığınız bu olay başınıza dert olur:1closedeyes:

X