Lekeler, Çiller Lekelere,sivilcelere ve cild rengini dzelten birerbir zm ARKADALAR

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

alev858

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2009
609
0
kızlar bende sivilce vardı bi süre snra izleri kaldı ve ara ara böle sarımtırak bi renk alırdı yüzüm özellkle sabh kalktgmda ama dermody salyongoz kremını aldım tam 1ay içinde hatta 3 haftada kesin çzm getrdi lekerlerim azaldı çoğu yok oldu gerıye kalan çok az leke 1kaç tane oda zamanla gıder heralde vee adet oldgm zamanlarda bile svlce çıkmıo artık 3 aydr hç svlce çıkmadı üstne üstün ben esmer kız beyazladım valla ailem şok geçrdi :KK70::KK70: ve rengimi okadar güzel yaptıki sabah kalktgm da bile yanaklarım pempe pembe ve artık fondötene ihtiyacım kalmadı şiddetle TAVSİYE EDIORUM fiyatı 35 arkadaşlar ecz bulunur ve 35 yukarysa eger almayın çnkü bunun fyatı 35 vee bi sürü markası var jepsi aynı etkiyi gösterıo bnmki dermody di bundan bulablrssenz alın bulamazsanz başka alırsınz yalnız fiyatına göre çok ley başarıo bende çok işe yaradı umaraım sizdede çook işe yarar :):):eek:

not:yalnız güvenmedgnz yerlerden almayın orjinal olmuo çnkü bazan ...

Ben de duydum ama hiç denemeye fırsatım olmadı. Konuyu açan arkadaşın dertlerinin aynısı bende de var. Kullanıp tavsiye edebilecek birileri var mı?

canım salyangoz kremlernin methini bende duydum.ama kullanmadım hiç.içinde bulunan allantoin maddesi tıbbi bir ilaç olan contraxtubex kremde de var.o yüzden faydalı olacağını bende düşünüyorum.

alev arkadaşımız konuyu açmış yanlız şu an ortalarda görünmüyo neden acaba???

arkadaşlar size gerçekten güvenle kullanabileceğiniz bir ürün tavsiye ediyorum.benim kız kardeşim sürekli güneşte adananın sıcağında yanii.şu 30 faktorlü vs vs kremler varya ondan almış hiiiç faydası yok çünki arkadaşlar onlar kullanma sürelerine bakarsanız en az 1 yıl süreli nasıl bozulmuyor içinde kimyasal var bunu kimse inkar edemez.bu dediğim ürür tamamen ev yapımı bu çook önemli.
1.uygulama cildin ölü hücrelerini atıyor cildi temizliyor yani cildinizde hafif hafif kabuklanma oluyor. 2.uygulama ise cildin rengini açıyor ve çook hafif pembe renk oluyor cildiniz beyazlıyor harika bir cilt oluyor.kız kardeşim kullanıyor çook memnun annemde kullanmış çok memnunlar bende istettim geleccek banada öyle pahalı birşey değil iki uygulama yani ayrı ayrı güvenilir doğal ev yapımı doğal gibisi varmı.hııım bu arada en az 5 ay kullanabiliyorsunuz.güneştende korunuyorsunuz.
ayrıca güneş lekelerine maruz kalmış cilt içinde leke çıkartıcı varmış kız kardeşim şuanda onuda denicek lekeler olmuş cildinde küçük küçük.diger cilt güzellik kürü deyim artık çook memnunlar.isterseniz özele yazın adresi verim veya göndersinler.cilt önemli arkadaşlar bir ürün alırken 2 kere düşünün doğal gibisi varmııı :KK66:)

Son düzenleyen: Moderatör:
arkadaşlar size gerçekten güvenle kullanabileceğiniz bir ürün tavsiye ediyorum.benim kız kardeşim sürekli güneşte adananın sıcağında yanii.şu 30 faktorlü vs vs kremler varya ondan almış hiiiç faydası yok çünki arkadaşlar onlar kullanma sürelerine bakarsanız en az 1 yıl süreli nasıl bozulmuyor içinde kimyasal var bunu kimse inkar edemez.bu dediğim ürür tamamen ev yapımı bu çook önemli.
1.uygulama cildin ölü hücrelerini atıyor cildi temizliyor yani cildinizde hafif hafif kabuklanma oluyor. 2.uygulama ise cildin rengini açıyor ve çook hafif pembe renk oluyor cildiniz beyazlıyor harika bir cilt oluyor.kız kardeşim kullanıyor çook memnun annemde kullanmış çok memnunlar bende istettim geleccek banada öyle pahalı birşey değil iki uygulama yani ayrı ayrı güvenilir doğal ev yapımı doğal gibisi varmı.hııım bu arada en az 5 ay kullanabiliyorsunuz.güneştende korunuyorsunuz.
ayrıca güneş lekelerine maruz kalmış cilt içinde leke çıkartıcı varmış kız kardeşim şuanda onuda denicek lekeler olmuş cildinde küçük küçük.diger cilt güzellik kürü deyim artık çook memnunlar.isterseniz özele yazın adresi verim veya göndersinler.cilt önemli arkadaşlar bir ürün alırken 2 kere düşünün doğal gibisi varmııı :KK66:)

Merhaba,

Arkadaşım bu bahsettiğin ürünün ne olduğunu özele atmadan açıklıyamıyormusun ?süprizzzzz

yani evet canım buraya yaz ki paylaşım olsun dimi..yoksa herkes sana da tek tek soracak..

yani evet canım buraya yaz ki paylaşım olsun dimi..yoksa herkes sana da tek tek soracak..

canım benim zaten buraya yazdım.ben anlamıyorum vallahi çok memnun oldugunu ve ailecek kullanıpta memnun oldugumuz ürünler...
tabiki herkesin tercihi farklı ama ben zaten burayada yazdım.
özellikle yazmıştım ama (ev yapımı arkadaşlar) bayan kendisi hazırlıyor.doğal.
tek tek te sormayın diye num vermiştim.bir sorun yok aslında ama siz neden problem gördünüz anlamadım.verim tekrar buyrun kendiniz bire bir görüşün çokta hoş bir bayan çok bilgili konuşmasındanda anlayacaksınız.tlf : 0505 481 21 00 emine hanım...
siz birebir konuşursanız daha iyi sorularınızı sorarsınız.tmm arkadaşlarvereliniortak

arkadaslar hemen önyargili yaklasmayin konuya,belliki satici degil,bence sirf yardim amacli yazmis.dememiski ben yapip satiyorum.sonucta bu bölümde herkes birseylerin iyi gelebilecegi yönünde mesajlar yaziyor.birbirimize tabiyki yardim etmemiz lazim,ee bu bölümde zaten onun icin var.

peki arkadaşlar bu numarayı arayan varmı?

arkadaşlar öncelikle burası paylaşım bölümü değilmi.kiminiz ben şu ürünü aldım kullanim bakim ne olacak sizlere haber veririm diye yazıyorsunuz.kiminiz kullanmadan bilemeyiz değilmiii diye.herkes bir ürün alıyor yada kullanim söylerim bu tür anlatımlarda bulunuyorsunuzkiii ben o aldığınız ürünlere kötü demek istemiyorum ama bir çoğunun içinde zararlı maddeler var bunu kimse inkar edemez.
ahmet marankiydi sanırım bir bayan tlf la bağlandı bu dedi güneş kremleri olsun diğer ürünler olsun zararları varmı
marankide tabiki olmazmı dedi adam sadece doğal ürün kullanıyor hiç düşündünüzmü niyee?
şimdii bende diğer arkadaşlar gibi böyle böyle doğal ev yapımı bir ürün var kız kardeşimle annem kullanıyorlar memnunlar hem cilt güzelliği için hemde cilt lekeleri için bende istettim hııım size söyliyim harika bronzlaştırıcı ürün bile hazırlıyor alanlar alıyor.çocuğu olmayanlar gidiyor kadın hazırlayıp veriyor.bakın benim arkadaşın annesi sarılık hastası hatta ilerlemiş 2 senedirde iğne tadavisi görüyormuş ama biliyorsunuz tıpta bunun pek bir çaresi yok.kadın iyice halsizleşmiş.çarşamba günü oraya gidecekler inanın ki geçiriyor.kadın hataydan götürecek annesini.ben daha bir şey demiom sizinle paylaşıyorum ve sizler olayı nerelere çekiyorsunuz.
tlf num verdim hiiiç aradınızmı arkadaşın da dediği gibi hanginiz aradınız karşlıklı konuştunuzda ön yarğılı davranıyorsunuz.hiç hoş değil...
isteyen arar bir karşılıklı görüşür ondan sonra karar verir bu kadar basit yanii...
söyliyeceklerim bu kadar yoruldum ayyy -tatlicadiarzu-

arkadaşlar öncelikle burası paylaşım bölümü değilmi.kiminiz ben şu ürünü aldım kullanim bakim ne olacak sizlere haber veririm diye yazıyorsunuz.kiminiz kullanmadan bilemeyiz değilmiii diye.herkes bir ürün alıyor yada kullanim söylerim bu tür anlatımlarda bulunuyorsunuzkiii ben o aldığınız ürünlere kötü demek istemiyorum ama bir çoğunun içinde zararlı maddeler var bunu kimse inkar edemez.
ahmet marankiydi sanırım bir bayan tlf la bağlandı bu dedi güneş kremleri olsun diğer ürünler olsun zararları varmı
marankide tabiki olmazmı dedi adam sadece doğal ürün kullanıyor hiç düşündünüzmü niyee?
şimdii bende diğer arkadaşlar gibi böyle böyle doğal ev yapımı bir ürün var kız kardeşimle annem kullanıyorlar memnunlar hem cilt güzelliği için hemde cilt lekeleri için bende istettim hııım size söyliyim harika bronzlaştırıcı ürün bile hazırlıyor alanlar alıyor.çocuğu olmayanlar gidiyor kadın hazırlayıp veriyor.bakın benim arkadaşın annesi sarılık hastası hatta ilerlemiş 2 senedirde iğne tadavisi görüyormuş ama biliyorsunuz tıpta bunun pek bir çaresi yok.kadın iyice halsizleşmiş.çarşamba günü oraya gidecekler inanın ki geçiriyor.kadın hataydan götürecek annesini.ben daha bir şey demiom sizinle paylaşıyorum ve sizler olayı nerelere çekiyorsunuz.
tlf num verdim hiiiç aradınızmı arkadaşın da dediği gibi hanginiz aradınız karşlıklı konuştunuzda ön yarğılı davranıyorsunuz.hiç hoş değil...
isteyen arar bir karşılıklı görüşür ondan sonra karar verir bu kadar basit yanii...
söyliyeceklerim bu kadar yoruldum ayyy -tatlicadiarzu-

canım tepkiler sana değildir konuyu açan kişiye neden sen alınıyorsun ki. senin samimi olduğun belliopuyorumnanaktan

peki sevindirik arkadaşım farzedelimki aradım benim güneş lekelerim var dedim görmeden nasıl bir yorum yapacak onuda merak ediyorum yada bir karışım hazırlayacak ben nasıl hataya gidip o karışımı alcam bide bu sorun var.

X