Şampuan ve Saç Kremleri Nival ısırgan otlu şampuan

nefii

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2009
133
1
kızlar bugün aktara gittim ole bakiniodumki bu sampuani gördüm ve hemen ilgimi cekti kadına sorulari yağdirdim:kedi: bu sampuan türkiyede eczacılık fakültesi tarafından üretiliomus ve sarımsak kokusu yok gibi bisey ben kullanmayii düsünüorum hem ısırgan hem sarımsak cook etkili ciidden kullanan varsa yorumlarını bekliorummm CADIARZU

kızlar bu arada baslıga sarımsak yazmayı unutmusumm:kedi:
SARIMSAK VE ISIRGAN OTLU ŞAMPUAN

yaa kokusuda ole sarımsak kokmuo bende bunu sevdimkaydirigubbakcemile2
kullanan varsa yorumlarını yazsın merak ediorum cunku kadın baya bi övdü...

bende isirganli bir sampuan arayisindayim nefii kullandinmi nevalin isirgan ve sarimsakli sampuani nasil iyimi ???

Kızlar bugün aldım bu şampuanı. Saç dökülmesine kesinlikle iyi geleceğini söylediler. Biraz kullanıp sonuçları yazıcam size

Kızlar bugün aldım bu şampuanı. Saç dökülmesine kesinlikle iyi geleceğini söylediler. Biraz kullanıp sonuçları yazıcam size

canım yaa nası geldi şampuan.bende bugün aktara gittim.bu şampuanı önerdi.kararsızım şuan

Tatlım, mesajı yazdığım zamandan beri kullanıyorum. Çok memnunum. Dökülmemi tamamen kesmedi evet, ama inanılmaz derecede azalttı. Üstelik saçlarıma da çok iyi geldi. Çok sağlıklı ve parlak görünüyorlar. Sarımsaklı olanını kullanıyorum. Tabi herkes aynı sonuç alamayabiliyor biliyorsunuz

yaklasık 8 kutu bitirmiş biri olarak hemen yorumumu yazayım...saç dökülmemi fark edilir sekilde azalttı sarımsak kokusu filan yok..yine ne olur ne olmaz diye yaz için sadece ısırganlı olana gectim ama sadce ısırganlı olan sacı kurutuyor söyleyim..sorularınız varsa cvplarım kızlr

yaklasık 8 kutu bitirmiş biri olarak hemen yorumumu yazayım...saç dökülmemi fark edilir sekilde azalttı sarımsak kokusu filan yok..yine ne olur ne olmaz diye yaz için sadece ısırganlı olana gectim ama sadce ısırganlı olan sacı kurutuyor söyleyim..sorularınız varsa cvplarım kızlr

Nerde satılıyor canım bu şampuan aktarlarda falan var mıdır?
Saçlarım yağlı benim.

aktarda satılıyor..sarımsaklı,ısırganlı birde sarımsaklı ısırganlı ikisi bir arada var..aktara sorarsanız size hangisinin uygun oldugunu anlatıyor.

kızlar bastan söyleyim yıkayınca sacınız diğer sampunlar yaptıgı gibi yumusacık OLMAZ.Ama 3 aylık bir kullanımda sac dökülmemi kesinlikle azalttı.
1077.jpg

ben tresan'ın ısırgan otlu şampuanını kullanmıştım, bi ara saçlarım başka şehire gitmemden ötürü havaya alışamamıştı ve acayip yağlanmaya başlamıştı. ilk kullanımda bile farkı hissetmiştim, tavsiye ederimm...

bende dün aldım bu ürünü kullanmaya başladım saçlarım inanılmaz sağlıklı güzel görünüyor ilk kullanımda belli etti etkisini umarım uzatmaya da yardımcı olur ve kötü kokmuyor kesinlikle saç kremi ullanmamaya rağmen yumuşacık yaptı saçlarımı :-)

bnde dün aktara gttm adam öve öve bitiremedi bnm saçlarım ck saglıksız ve az icine 40 damla cam terebentin koy yarısna gelnce 20 damla dha koy calkala dedi bakalım nasıl gelicek gürlesmesini istiyorum ama artık hic umudum yk:sinifsinif:

bnde dün aktara gttm adam öve öve bitiremedi bnm saçlarım ck saglıksız ve az icine 40 damla cam terebentin koy yarısna gelnce 20 damla dha koy calkala dedi bakalım nasıl gelicek gürlesmesini istiyorum ama artık hic umudum yk:sinifsinif:

bende bugün araştırmaya çıkayım bari ...

Benim saçlarım çok yağlı.günaşırı yıkamasam çok kötü görünüyo.İnce telli ve düz.

Herhangi bi ısırgan otlu şampuan kullansam düzelirmi acaba.

Gürleşmesini de istiyorum .Sarımsak gürleşmesi içinmi?

arkadaşlar
saçlarım acayip yağlanıyor.sabah yıkadığımı saçı inanın akşama kullanamıyorum.
aktar bana nivalin ısırgan otlu ve sarımsaklı şampuanını önderdi.ve bir de defne sabunu verdi.
önce sabunla yıkamamı üzerine şampuanı kullanmamı önerdi.
bakalım denicem bugün...umarım işe yarar:KK43:

arkadaşlar
saçlarım acayip yağlanıyor.sabah yıkadığımı saçı inanın akşama kullanamıyorum.
aktar bana nivalin ısırgan otlu ve sarımsaklı şampuanını önderdi.ve bir de defne sabunu verdi.
önce sabunla yıkamamı üzerine şampuanı kullanmamı önerdi.
bakalım denicem bugün...umarım işe yarar:KK43:

Sonuçları paylaşırsan sevinirim..

kızlar moralinizi bozmak istemem ama benimde aynı sorunum vardı,, saçlarım çok yağlanıyodu aktardan da aldım şampuan kesin fayda görürsün dedi ama tamtersi hiç memnun kalmadım çözümü doktora gitmekte buldum bu aslında ciddi bi sorunmuş doktor tedavisiyle kurtuldum bundan şimdi saçlarım da yağlanmanın Y'si bile olmuyo bence sizde geç kalmadan doktora giidinnnnn

kızlar moralinizi bozmak istemem ama benimde aynı sorunum vardı,, saçlarım çok yağlanıyodu aktardan da aldım şampuan kesin fayda görürsün dedi ama tamtersi hiç memnun kalmadım çözümü doktora gitmekte buldum bu aslında ciddi bi sorunmuş doktor tedavisiyle kurtuldum bundan şimdi saçlarım da yağlanmanın Y'si bile olmuyo bence sizde geç kalmadan doktora giidinnnnn

Cnm peki doktor nasıl bir tedavi uyguladı..bahsedermisin azcık..yani testlermi yaptı..nasıl baktı saçına sonra ilaçmı verdi??

X