Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Diş estetiği ve Dr.Çağdaş kışlaoğlu hakkında...

1. Konu Sahibi : cilek.35 #1
    cilek.35 Guest

Diş estetiği ve Dr.Çağdaş kışlaoğlu hakkında...

kızlar selam üst damagımda onden 4 dişimde eğrilik var,izmirde hangi doktora gittiysem hepsi farklı bişey söyledi ne yapacagımı bılmıyorum,biri dedi tel tak,öteki dedi dişlerinden birini çekelim öyle tek tak,biri dedi 10 tanesini keselim tel takma,ne yapacagımı bılemedım tv de protez uzmanı dr.çağdaş kışlaoğlunun konuk oldugu bi tv programını ızledım belkı beni o kurtarır aranızda gidipte memnun olan yada olmayan varsa lütfen bana yardımcı olun :1shok:

2. Konu Sahibi : cilek.35 #2

...

çağdaş kışlaoğluna ben görüşme için gittim ama tedavi olmadım...ne iyi nede kötü bişey söyleyemem...ama konu diş estetiğiyse ve maddi durum sorun değilse ben kesinlikle galip gürel e git derim..hayatın boyunca memnun kalacağın bir tedavi olur...diş çok önemli ben çok kötü şeyler yaşadım...buna dayanarak söylüyorum.....

3. Konu Sahibi : cilek.35 #3
    cilek.35 Guest
    Alıntı deniz. kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    çağdaş kışlaoğluna ben görüşme için gittim ama tedavi olmadım...ne iyi nede kötü bişey söyleyemem...ama konu diş estetiğiyse ve maddi durum sorun değilse ben kesinlikle galip gürel e git derim..hayatın boyunca memnun kalacağın bir tedavi olur...diş çok önemli ben çok kötü şeyler yaşadım...buna dayanarak söylüyorum.....

maddi durum derken verebilecegım maksımum rakam 4000 tl bu fıyatlara iyi bi doktor arıyorum turkıyenın neresınde olursa olsun ama dişçi aramıyorum protez uzmanı arıyorum kı buda cok onemlı saol canım dr.galip gürelide arastırayım

4. Konu Sahibi : cilek.35 #4
    Bir programda gördüm kendisini dişleri kötü olan bayanların dişlerini mükemmel bir hale getiriyor.Acaba ne kadardır fiyatları çok mu pahalıdır? Giden biri var mı hiç?

5. Konu Sahibi : cilek.35 #5
    Ben de merak ediyorum fiyatlarını özellikle bonding uygulamasının

6. Konu Sahibi : cilek.35 #6
    bende fiyatlarını merak ediyorum,yeri de bağdat caddesinde :)

7. Konu Sahibi : cilek.35 #7
    Kimse yok mu fiyatlar hakkında bilgisi olan?

8. Konu Sahibi : cilek.35 #8

Bonding

Ben gittim Çağdaş Kışlaoğlu'nun kliniğinde dişlerime bonding yaptırdım ve çok memnun kaldım.
    Fiyat konusunda yardımcı oluyor diye biliyorum ama yine sormakta faydar var

9. Konu Sahibi : cilek.35 #9
    Alıntı cilek.35 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    kızlar selam üst damagımda onden 4 dişimde eğrilik var,izmirde hangi doktora gittiysem hepsi farklı bişey söyledi ne yapacagımı bılmıyorum,biri dedi tel tak,öteki dedi dişlerinden birini çekelim öyle tek tak,biri dedi 10 tanesini keselim tel takma,ne yapacagımı bılemedım tv de protez uzmanı dr.çağdaş kışlaoğlunun konuk oldugu bi tv programını ızledım belkı beni o kurtarır aranızda gidipte memnun olan yada olmayan varsa lütfen bana yardımcı olun :1shok:
    dişleriniz sağlıklıysa, tek sorun eğrilikse bu dişleri (hemde 10 tanesini??) kesip kaplama yapmak bence hiç mantıklı değil. yaşınız ve durumunuz el veriyorsa ve sizin için de sosyal açıdan sorun olmayacaksa tel tedavisi en mantıklısıdır.

10. Konu Sahibi : cilek.35 #10
    ben gittim memnun kalmadım.tv de daha güler yüzlü.düzgün muayne bile etmedi.bilmiyorum bu benim görüşüm
    Sevgide güneş gibi ol, dostluk ve kardeşlikte akarsu gibi ol, hataları örtmede gece gibi
    ol, tevazuda toprak gibi ol, öfkede ölü gibi ol, her ne olursan ol, ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.