Gebelikte adet (çokkkk acil)

Hlyszr neler yasadigini biliyorum, hepsini bire bir yasamis biri olarak kimin hangi duygular icinde oldugunu kendimdeymis gibi hissediyorum. ôyle güzel bir allahimiz varki, affedici, sefkatli ve ona acilan elleri asla geri cevirmez. Istigfar edilenide cok sever ve sen öyle iyi bir insansinki rabbim dualarinin mükafatini elbet birgün verecegine inaniyorum.

canımmmmm kıyamam sana çok büyük geçmiş olsun.Hemen yarın yapıcam benim de korktuğum hamilelik olursa bu kanama sonuçta bir problemden kaynaklanıyor en azından erken çözüm olur.Bi de aksilik gibi bugün şiddetli bir grip oldum.Kafamı yastıktan kaldıramıyorum.İnsan vücudu çok tuhaf normal mi anormal mi bu gibi durumlarda insan kestiremiyor

Insallah psikolojik degilde gercektende hamilesindir canim. Cok uzun yillardir istedigim icin bütün belirtileri her ay yasadim, cünkü cok istiyorsun ve ister istemez vucudun düsüncelerine göre haraket ediyor. Hadi bakem senden gelecek haberi bekliyoruz.

merhaba arkadaşlar...

maalesef vakti zamanında bende adet olup bittikten sonra aşırı bi ağrı ile acile gitmiştim...meğerse dış gebelik geçirmişim akabinde ameliyat olup sol tüpümü aldılar..şüpheniz varsa lütfen test yapın ve geç kalmayın...

Çok geçmiş olsun şerifecim. peki bu durum senin tekrar hamile kalmanı engellemedi değil mi?

Çok geçmiş olsun şerifecim. peki bu durum senin tekrar hamile kalmanı engellemedi değil mi?

maalesef engelledi...tek tüple olur dediler ama olmadı...tüp bebekle oldu ancak erken doğum vs...

herkeste aynı olacak die bişi yok çok arkadaş var hamile kalan şansla alakalı.

sen şüpheleniyorsan baktır derim ucunda ölüm yokyaa...varsada yoksada kafan rahat olur.

Hlyszr neler yasadigini biliyorum, hepsini bire bir yasamis biri olarak kimin hangi duygular icinde oldugunu kendimdeymis gibi hissediyorum. ôyle güzel bir allahimiz varki, affedici, sefkatli ve ona acilan elleri asla geri cevirmez. Istigfar edilenide cok sever ve sen öyle iyi bir insansinki rabbim dualarinin mükafatini elbet birgün verecegine inaniyorum.

canımm çok teşekkürler çok güzel temennilerde bulunmuşsunn ,,evet açılan eller ve edilen dualar asla boş çevrilmiyecekk ....

canlarım hepinize ilginizden dolayı teşekkür ederim.Testi yaptım ama negatif çıktı .Öğrendiğim kadarıyla bu ay hemen hemen herkeste aynı problem olmuş ebe bir arkadaşımla konuştum .Gün içinde bu tarz şikayetlerden dolayı çok başvuru oluyormuş.Havanın büyük rolü varmış.En azından sayenizde test yapıp kafamı rahatlattım inanın beni teşvik etmeseydiniz yapmayacaktım sürekli soru işaretleriyle gezecektim.Gerçekten hepinize teşekkürler inşallah en yakın zamanda bebek haberlerimizi birbirimize duyururuz....

Neyse ya canin sagolsun bak hic degilim kafana takmaktan kurtuldun. Süpheler insani öyle bir takinti haline getiriyorki her saniye her dakika aklindan "acaba" kelimesi hic kaybolmuyor. Buda delirtecek kadar cok etkiliyor günlük yasantimizi, en azindan simdi ne durumda oldugunu biliyorsun. Eger adetin gelmezse doktora git zaten düzensiz oluyorum diyorsun belki sebebini görebilir.

canlarım hepinize ilginizden dolayı teşekkür ederim.Testi yaptım ama negatif çıktı .Öğrendiğim kadarıyla bu ay hemen hemen herkeste aynı problem olmuş ebe bir arkadaşımla konuştum .Gün içinde bu tarz şikayetlerden dolayı çok başvuru oluyormuş.Havanın büyük rolü varmış.En azından sayenizde test yapıp kafamı rahatlattım inanın beni teşvik etmeseydiniz yapmayacaktım sürekli soru işaretleriyle gezecektim.Gerçekten hepinize teşekkürler inşallah en yakın zamanda bebek haberlerimizi birbirimize duyururuz....

Rabbimen kısa zamanda gönlüne göre versin canım...ama evet test yapınca daha çok rahatlıyorsun ,yapmayıp stresini yaşamaktann kat kat üstün bir duyguu,en azından daha fazla üzülmüyorsunnn ..banda bu ay güzel bir ders oldu 1 gün bile geçse hemen test yapıp rahatt rahatt oturcam valla..7 gün geçti bu ay ama sanki bana 7 yıl gibiydiii:çok üzgünüm:

Rabbimen kısa zamanda gönlüne göre versin canım...ama evet test yapınca daha çok rahatlıyorsun ,yapmayıp stresini yaşamaktann kat kat üstün bir duyguu,en azından daha fazla üzülmüyorsunnn ..banda bu ay güzel bir ders oldu 1 gün bile geçse hemen test yapıp rahatt rahatt oturcam valla..7 gün geçti bu ay ama sanki bana 7 yıl gibiydiii:çok üzgünüm:

evet güzelim gerçekten sana hak veriyorum.Düşünmemek elde değil keşke bizde bir mekanizma olsa da hamile kaldığın anda sana uyarı gönderse de regl beklemeden stres yapmasak ne güzel olurdukaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Merhaba arkadaslar; araniza yeni katildim. 4.5 aylik hamileyim. Ilk basta kahverengi olan akintilar giderek artarak kirmiziya döndü. Hatta baya regl kanamasi. Cok korktum, korkmak ne kelime aklimi oynattim diyebilirim. Doktora titreyerek gittim ve kesenin gayet iyi durumda oldugunu ve istirahat etmem gerektigini soyledi. Simdiyse surekli yatak istirahati yapiyorum, icim pir pir! Allah kimseye yasatmasin cok zor

X