birilerinin yardımına ihtiyacım var bilgisinz varsa yazmadan geçmeyin lütfen bi bakın

ececimx

SEVİLİYORUMM
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2008
932
57
34
meraba arkadaşlar ben kamu yönetimi birinci sınıfım ve 5 dersten bütünlemeye kaldım hukuk matematik işletme muhasebe temel bilgi teknolojisi ve bunlardan kursa gitmek istiorum geçmem lazım bu sınıfı yoksa okuma hayatım biticek ailem göndermiycek bunların içinden 3 tanesini vermem şart onun için hangisine daha çok agırlık vermem gerekir??? basit olarak bide burda bi arkadaş karacan akademi 5 ders 260 tl gibi bişeyler söylemişti karacan akademiyi aradım öyle bişey yokmuşeger 2. sınıfın derslerini alırsak bütünlemeler ücretsizmiş 18 temmuzda başlıyormuş karacan akademi nasıl bir kurs aranızda bileniniz varmı??? ben ona kayıt olucam mecburum derslerden geçmem lazım bu sorularıma cevap yazarsanız sevinirim lütfen bilen kişilerin veya bi akla önerilerinize ihtiyacım var mafoldumbenmafoldumbenmafoldumbensenağlama

meraba arkadaşlar ben kamu yönetimi birinci sınıfım ve 5 dersten bütünlemeye kaldım hukuk matematik işletme muhasebe temel bilgi teknolojisi ve bunlardan kursa gitmek istiorum geçmem lazım bu sınıfı yoksa okuma hayatım biticek ailem göndermiycek bunların içinden 3 tanesini vermem şart onun için hangisine daha çok agırlık vermem gerekir??? basit olarak bide burda bi arkadaş karacan akademi 5 ders 260 tl gibi bişeyler söylemişti karacan akademiyi aradım öyle bişey yokmuşeger 2. sınıfın derslerini alırsak bütünlemeler ücretsizmiş 18 temmuzda başlıyormuş karacan akademi nasıl bir kurs aranızda bileniniz varmı??? ben ona kayıt olucam mecburum derslerden geçmem lazım bu sorularıma cevap yazarsanız sevinirim lütfen bilen kişilerin veya bi akla önerilerinize ihtiyacım var mafoldumbenmafoldumbenmafoldumbensenağlama

canım öncelikle sakin olmanı isterim sonra zaten aklını toparlarsınopuyorumnanaktan
ben hiç kursa gitmedim ve kurs konusunda yardımcı olamicam ama nacizane önerim geçecegini düşündüğün derslere ağırlık vermen olacak!yani matematik ve muhasebe işlem ağırlıklı diğerleri ise sözel.bunun kararını ver ve ona göre yüklen ama aslında büt'e uzun bir zaman var düzenli çalışarak ve birazda yazdan ödün vererek derslere yoğunlaşırsan yapamayacağın şeyler olmadığını görürsün.umarım tüm derslerini başarıyla verirsin.kolay gelsinvereliniortak

canım öncelikle sakin olmanı isterim sonra zaten aklını toparlarsınopuyorumnanaktan
ben hiç kursa gitmedim ve kurs konusunda yardımcı olamicam ama nacizane önerim geçecegini düşündüğün derslere ağırlık vermen olacak!yani matematik ve muhasebe işlem ağırlıklı diğerleri ise sözel.bunun kararını ver ve ona göre yüklen ama aslında büt'e uzun bir zaman var düzenli çalışarak ve birazda yazdan ödün vererek derslere yoğunlaşırsan yapamayacağın şeyler olmadığını görürsün.umarım tüm derslerini başarıyla verirsin.kolay gelsinvereliniortak

teşekkür ederim matematik kursuna gittim ama yinede kaldım senağlama şimdi yine gidicem kursa matematikten geçerim die düşünüyorum sonra temel bilgi teknolojisini kolay diyolar bide işletme bunları düşünüorum inşallah veririm büttünlemeler kolaymı oluyor yoksa zormu ??kafamçokkarıştı

bence zor dersleri ele al matematik hukuk ve muhasebe diğer işletmeyle teknolojiyi üst sınıfta da verirsin ama öbür türlü bunlar seni zorlar.bu arada çıkmış soruları çözmedin mi teknolojiyle işletme sorulardan nerden baksan % 40 ı çıkmış soruydu daha zamanın var murat yayınlarından çalış ve bol soru çöz geçmemen için bir neden yok.
ben 2.sınıfa onur belgesi alarak geçtim çalışınca oluyormuş.

işletmede murat soru bankası kitabına baktım
70 80 lerle geçtim aynı sorular çıktı yerimseniben

arkadaşım bence zor dersleri aradan cıkar.çünkü 2.sınıf dersleri biraz daha zor.hani cok zorlanırsın seneye.ama muhasebeyi 2ye bırak derim.seneye muhasebe uygulamaları diye bi dersin olcak.cok bağlantılılar birbirlerine.beraber cıkarırsın aradan....şimdi yapman gereken matematik hukuk ve işletme

arkadaşım tbt zor bir ders değil zaten aslında bir kere okusan rahatlıkla geçersin diye düşünüyrm.ben hiç çalışmamıştım o derse ve geçtim.yani sen bilirsin üzerinde yükse çalışma yoksa çalış.

hukuktan çok korkuorum matematik işletme ve tbt bunları vermye çalışıcam :Saruboceq:

teşekkür ederim matematik kursuna gittim ama yinede kaldım senağlama şimdi yine gidicem kursa matematikten geçerim die düşünüyorum sonra temel bilgi teknolojisini kolay diyolar bide işletme bunları düşünüorum inşallah veririm büttünlemeler kolaymı oluyor yoksa zormu ??kafamçokkarıştı

daha önce çıkmış bütünleme sorularına bak kitapların soru testlerinden yararlan ama
bence sadece 1-2 derse yüklenme hepsine bakmaya çalış.
uzun bir süre var iyi değerlendirkaydirigubbakcemile5
çünkü kalan derslerin ve geçtiğin sınıfın dersleri birleşince seneye yine aynı sıkıntıları çekeceksinmirmirmirmir
kolay gele:1hug:

işletme matematik muhasebeye gitmenizi tavsiye ediyorum
eğer bilgisayar bilginizvarsa tbt'den geçersinz,evde kendiniz çalışarak
hukukta sözel..

edit: artık eskisi gibi öle çıkmış soruları çöz geçersin mantığı yok
aöf uyandı artık,en çok öğrencisi bulunan ve en zengin üniversite
bizim geçmemizi istemiyorlar
öyle eskisi gibi kolay değil malesef
çok çalışmamız lazım çokkk..

Son düzenleme:
canım eğer kursa gidiceksen mat ve muh. tan git.
diğerleri sözel. sorularını çöz onların. geçmiş yıl sorularına bak...

karacan a ben gittim gayette memnun kaldım.

kamu yönetimi son sınıf öğrencisiyim 3 dersim kaldım eğer verirsem mezunum.

matematik muhasebe hukuk tan gitmeni tavsiye ederim

tbt ve işletmeyi soru çözerek çok rahat geçersin

hepinize teşekkr ederim canlarım haftaya pazartesi karacan akademiye gidip kayıt olucam ALLAH HEPİMİZE KOLAYLIK VERSİN

X