El Sanatları İşlemeli ayna

egzantirig

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2007
357
29
merhaba.
yaptıgım yeni aynayı sizlere paylaşmak istedim.
pembe saten kumas üzerine pul boncukla işleyerek yaklasık 98 saatte filan ortaya cıkardım bunu.. komple kumasın ustunu pulla kapladım. resimdekinden daha ışıltılı oldu..

69347792.jpg

büyük hali icin

http://fc00.deviantart.com/fs47/f/2009/176/2/5/ayna23_by_uzay.jpg

yerimseniben

gerçekten egzantirig olmuş :) ne emek kalmış, ne el işi, ne göz nuru hepsini tüketmişsin şahane birşey olmuş bu bayıldım..

bittim harika olmus gercekten,
püf noktalarini alabilir miyiz
bende merakliyimdir bu tür el becerilerine..

kızlar cok tesekür ediyorum.

pempe satene işledim. püf noktası cok emek vermek :)
bende bir inat var birşeyı bitiricemmi dedimmi yemem içmem onu yaparım..
bunuda o şekilde bir hırsla yaptım. komple pulla kaplamak zaman ve emek istiyor ama ortaya cıkan sey sanat eeseri gibi oldu. birde cam koydurttumki kirlenmesin diye.
temizlik derdide yok zemuszemus

Gerrçekten çok güzel olmuş.Ben de çalışabilirim böyle bir ayna.Güle güle iyi günlerde kullanman dileği ile...

Öteki aynan da çok güzel.Anladığım kadarı ile pul boncuk işini değişik alanlarda seviyorsun.Diğerleri de çok güzel eline sağlık.

realist evet .. bu benım tarzım boncuk ve pulları bu şekilde degerlendirmek istedim.
mesela ayna olarak ben böyle şeyler görmedim tamamen kendi fikrim..
saol

ilay tşk ederim vereliniortak

süper olmuş cnm.bende el becerisi pek yoktur ama pul işlemeyi seviyorum.sorması ayıp saten kumaş desenlimiydi.yani o desenleri kendin mi yaptın yoksa desenli kumaşın üstüne mi pul işledin

Harikasın.El emeği göz nuru buna demek doğru olur.Galeri deki yaptıklarının hepsi de biribirinden güzel.Çok marifetlisin çokk.

çok güzel ..sabırlısın anladığım kadarıyla...ama çıkan işte ortada...maaşallah...

m_eda desenleri ben ciziyorum kumasın kendisinden degil:tomato:

kızlar cok tesekkürler begenmenize sevindim..

aynalraı cok sevıyom ve cok hoş olmus emegıne saglık arkadasım:)..

X