[B]ağda sonrası[/B]

T

ttugce

Ziyaretçi
selam kızlar..ağdadan sonra aldığınız yerleri nasıl temizliyorsunuz yada tüylerin daha geç çıkması için neler sürüyosunuz???mirmirmirmir

daha gec çıkması konusunda bnde yardım istiyorum anormal olan bnm herldi millet ağdadan sonra 1 ay bişey çıkmıo dio bn anlmıorum bnm 2 hafta dayanıo sonra yine eskisi gibi

karınca yumurtası yağı ve karınca kremleri var arkadaşlar. tüylerinizi aldıktan hemen sonra (daha hiçbir şey sürmemişken) aldığınız bölgeye sürün.2 gün boyunca da başka bir şey sürmeyin ve yıkamayın. o hem erken çıkmasını geciktiriyor hem de azaltıyor.Hem de her türlü bölgeye uygulanabiliyor. (ben şahsen karınca yumurtası yağını kullanıyorum ve çok memnunum. tüylerim hem azaldı hemde daha geç çıkıyor. Duyduğuma göre kremi daha da etkiliymiş.) Aktarlarda var.
Bu da benden size küçük bir bilgi olsunyerimseniben

karınca yumurtası yağı ve karınca kremleri var arkadaşlar. tüylerinizi aldıktan hemen sonra (daha hiçbir şey sürmemişken) aldığınız bölgeye sürün.2 gün boyunca da başka bir şey sürmeyin ve yıkamayın. o hem erken çıkmasını geciktiriyor hem de azaltıyor.Hem de her türlü bölgeye uygulanabiliyor. (ben şahsen karınca yumurtası yağını kullanıyorum ve çok memnunum. tüylerim hem azaldı hemde daha geç çıkıyor. Duyduğuma göre kremi daha da etkiliymiş.) Aktarlarda var.
Bu da benden size küçük bir bilgi olsunyerimseniben

tşkler cnmm

tuz ve limonda cok etkiliymis tuyler cabuk cikmiyormus
ama cok yakiyo diye yapamiyorum ben:kedi:

agda sonrasını düsünemiyom. :))

arkadaşlar bende bacaklarımı epilasyon cihazıyla alıyorum fakat aldıktan 3-4 gün sonra yani kıllar çıkmaya başlayınca çok aşırı bir kaşıntı oluyor hemde o kadar şiddetli ki ALLAHIM kimseye vermesin.Bu konuda bir bilgisi ve çözüm önerisi olan varmı,şimdiden çok sağolun....

bende yıllar önce bi arkadaşımdan kolonya geç çıkartıyo diye duyup denemeye karar verdim bazen uyguluyorum işte ama felaket yaklıo ya bazen dayanamıyorum bu yüzden:KK1:

X